Nejčastěji u životního pojištění sjednáváme trvalé následky úrazu

Podle interního průzkumu si klienti ČPP nejčastěji sjednávají:

  • riziko trvalých následků úrazu (90 %). Průměrná výše pojistné částky je 600 000 Kč.
  • pojištění denního odškodného za dobu léčení úrazu, a to již od 10. dne zpětně
    (80 %). Průměrná výše pojistné částky je 260 Kč denně.
  • pojištění pro případ hospitalizace (65 %), průměrná výše pojistné částky za den pobytu v nemocnici je 250 Kč

U ČPP může klient v rámci produktu EVOLUCE sloučit často sjednávaná rizika do balíčku „životní standard“, který zahrnuje rizika pro případ smrti, invalidity a závažných onemocnění a poranění za zvýhodněnou cenu. U rizika závažných onemocnění a poranění lze pojistit 27 diagnóz a plnění lze rozšířit i na počáteční stádia u civilizačních nemocí dnešní doby, jako je rakovina, infarkt nebo mozková mrtvice. U dítěte pojištění zahrnuje také nemoci, jako jsou např. dětská mozková obrna, myopathie nebo epilepsie se záchvaty typu grand mall.

Začátkem prosince uvedla ČPP do prodeje novinku s názvem RIZIKOVKA, která dále rozšiřuje závažná onemocnění a poranění na vybrané vrozené vady ještě nenarozených dětí. V rámci produktu si klient může pojistit lokalizované formy rakoviny, závislost na péči od II. stupně nebo příspěvek na pořízení zvláštní pomůcky. Nabídka připojištění zahrnuje také plnění při ošetřování dítěte v případě nemoci nebo úrazu či nutné hospitalizaci. ČPP v rámci tohoto produktu poskytne plnění i za úrazy, které se klientovi stanou při teroristickém útoku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz a poslední změna proběhla 6 let, 8 měsíci.
Odpověď na téma: Nejčastěji u životního pojištění sjednáváme trvalé následky úrazu
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Rychlý výlet do Helsinek

Do Finska jsem se vydala poprvé. Bylo to na pozvání kamarádky, která právě maturovala. Tak proč si neudělat krátký výlet? Začátkem června jsem letěla na prodloužený

Celý článek »