ČPP nabízí novinku u rizikového pojištění

ČPP nabízí pod názvem RIZIKOVKA nové rizikové pojištění, které pamatuje i na teroristické útoky. Produkt kryje rizika, které běžně spadají do výluk z pojištění.

Nebývale vysoká poptávka klientů a aktuální bezpečnostní situace ve světě vedly k rozhodnutí pojišťovny uvést na trh zcela nové rizikové pojištění. To umožňuje klientům flexibilně měnit rozsah pojištění podle svých aktuálních potřeb a pamatuje i na úrazy při teroristických útocích. Nabídka tohoto pojištění je plně v souladu s nejnovějším trendem, kdy stále více lidí preferuje rizikové životní pojištění.

Připravili jsme produkt, který je zaměřený čistě na krytí rizik a neobsahuje žádnou investiční složku. Díky tomu je pojistné nižší, než u kapitálového nebo investičního pojištění. Jedná se o nástroj vhodný k zajištění rodiny, ale například i ke krytí úvěru či hypotéky,“ popisuje novinku ředitel úseku životního pojištění Marek Woitsch.

Na jedné smlouvě je možné pojistit dvě dospělé osoby a až čtyři děti a zkombinovat vícero rizik. „Zvlášť bych upozornil na riziko závažných onemocnění a poranění, kde kryjeme celkem 26 diagnóz. Patří sem například typicky ženské a mužské formy rakoviny nebo vrozené vady u dětí jako je například rozštěp páteře, hydrocefalus či Downův syndrom,“ vyjmenovává Marek Woitsch.

Samozřejmostí je u nás připojištění I. stupně invalidity. Jako první pojišťovna na trhu v rámci nového produktu poskytujeme plnění osobám závislým na pomoci jiné fyzické osoby již ve II. stupni bezmocnosti a také příspěvek na pořízení zvláštní pomůcky, například invalidního vozíku či asistenčního psa. Rizikovka obsahuje i řadu neživotních rizik, například pojištění odpovědnosti, právní ochrany rodiny nebo zdravotní asistence,“ doplňuje výčet výhod Marek Woitsch.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz a poslední změna proběhla 6 let, 8 měsíci.
Odpověď na téma: ČPP nabízí novinku u rizikového pojištění
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Rychlý výlet do Helsinek

Do Finska jsem se vydala poprvé. Bylo to na pozvání kamarádky, která právě maturovala. Tak proč si neudělat krátký výlet? Začátkem června jsem letěla na prodloužený

Celý článek »