Allianz připravila audioknihu pro nevidomé

Zaměstnanci Allianz pojišťovny si mezi sebou rozdělili celkem 222 známých i méně známých úsloví, které kniha poutavou formou vysvětluje, a každý z nich načetl jednu nebo i více kapitol. Populárně-naučnou publikaci Allianz vybrala a celý projekt zrealizovala ve spolupráci s Nadací Leontinka, která tak knížku dětem se zrakovým postižením bude moci darovat „pod stromeček“. Celoročně ji pak budou mít k dispozici v Knihovně a tiskárně pro nevidomé K. E. Macana v Praze, kde byla kniha načtena i zkompletována.

Jsem moc ráda, že jsme do projektu šli a že se nám ho podařilo úspěšně dokončit. Kromě toho, že jsme společnými silami načetli knížku pro ty, kteří by se k ní jinak dostali jen stěží, jsme se poučili a něco nového poznali i my. Natáčení v profesionálním nahrávacím studiu bylo pro řadu z nás velkým zážitkem,“ uvádí Nelly Talášková ze správní rady Allianz nadačního fondu, který celofiremní aktivitu organizačně zastřešil.

Slavnostní křest nové audioknížky proběhne ještě před Vánoci a dílo, do kterého zaměstnanci vložili více než 76 nahrávacích hodin a hlavně spoustu nadšení, pak už poputuje přímo do Nadace Leontinka. Jejím posláním je umožnit dětem a studentům se zrakovým postižením integraci do společnosti a zaměstnanci Allianz pojišťovny doufají, že svým dobrým skutkem jim v tom takto alespoň trochu pomohou i oni.

Tisková zpráva:  Allianz pojišťovna pokořila unikátní rekord, 179 kolegů společně načetlo audioknihu

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz a poslední změna proběhla 6 let, 7 měsíci.
Odpověď na téma: Allianz připravila audioknihu pro nevidomé
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Rychlý výlet do Helsinek

Do Finska jsem se vydala poprvé. Bylo to na pozvání kamarádky, která právě maturovala. Tak proč si neudělat krátký výlet? Začátkem června jsem letěla na prodloužený

Celý článek »