Články

Cestovní pojištění a zimní sezona

9.11. 2015 Žádné komentáře Cestovní pojištění

Jaká bude letošní zima? Podle jedněch teplá, věrná kopie té předchozí, podle druhých tuhá, vyrovnávající letní teplotní extrémy. Statistiky pojišťoven a asistenčních služeb pak na jaře příštího roku neomylně ukáží, zda převažovalo lyžování na tuzemských horách, brázdění alpských svahů nebo zda se ještě více turistů než v uplynulých sezónách rozhodlo pro zimní cestu za teplem do exotických destinací.

Každá dovolená nese určitá rizika, proti kterým se rozumní cestovatelé pojišťují. A hlášení událostí, které jejich pojištění kryje, pak dává dobrý přehled o našich dovolenkářských zvyklostech.

V počtu zásahů asistenční služby pojišťovny Generali na pomoc českým turistům v zimním období stále vedou alpské země. Nejčastěji k nim dochází v Rakousku a Itálii. Ve statistikách pak následují Francie a Švýcarsko. V Thajsku pomáhala v zimní sezóně 2014/2015 asistenční služba Generali českým turistům 31x, v Indonésii 16x, v Mexiku 13x a ve Spojených arabských emirátech 10x.

Cestovní pojištění již můžete uzavřít přímo u nás :  Sjednat cestovní pojištění online

Pojištění.cz Fóra Cestovní pojištění a letošní zimní sezona

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz Pojištění.cz a poslední změna proběhla před 3 roky, 9 měsíci.

Odpověď na: Cestovní pojištění a letošní zimní sezona
Osobní informace: