Pojišťovna České spořitelny nabízí akci na vážná rizika

Pojišťovna vyplatí dvojnásobnou pojistnou částku klientům, kteří si od 14. září 2015 do 30. listopadu 2015 sjednají nové FLEXI životní pojištění (nebo jeho dětskou variantu FLEXI JUNIOR) s pojištěním velmi vážných onemocnění.

Pokud v budoucnu onemocní některým ze závažných onkologických
onemocnění, mohou čerpat dvojnásobek ze sjednané částky. Platí také pro stávající klienty, kteří již platnou smlouvu na FLEXI životní pojištění mají, avšak dosud si na ní pojištění velmi vážných onemocnění nesjednali.

Pojišťovna novou akcí navazuje na podobné předchozí a znovu tak upozorňuje na
vážné životní situace.

Podrobnosti o akci najdete na www.flexi.cz/akce

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz a poslední změna proběhla 6 let, 8 měsíci.
Odpověď na téma: Pojišťovna České spořitelny nabízí akci na vážná rizika
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Pozdrav z Ománu

Absolutní monarchie Sultanát Omán leží u Arabského moře v jihovýchodní části Arabského poloostrova. Do Ománu jsme jeli pouze za sluníčkem a odpočinkem (četba knih a

Celý článek »

Pozdrav z Malty

Výlet lodí kamkoliv po světě, je prostě paráda. Pokud je loď dostatečně veliká, vlny minimální a posádka milá. Vlastní zkušenost je nepřenositelná, ale zkusím se

Celý článek »

Pozdrav ze Sicílie

Palermo Většině z nás se po vyslovení města Palerma vybaví sicilská mafie. Ovšem pokud jste cestovatelé, určitě si návštěvu tohoto nádherného historického města nenechte ujít.

Celý článek »