Články

Poškodit auto může i hladová žirafa

26.8. 2015 Žádné komentáře Cestovní pojištění, Havarijní pojištění

Mírně otřesená se z loňské dovolené vrátila rodina, která se rozhodla pro vyjížďku do safari severně od německého Hannoveru. Když rodiče s dcerkou v parku na chvíli zastavili, neprozřetelně nechali otevřené okénko u auta. Na jedné ze sedaček přitom měli položenou svačinu – několik jablek. Těch si rychle všimla kolemjdoucí žirafa, strčila hlavu do auta, avšak po spatření lidí si svůj záměr rozmyslela a snažila se z vozu okamžitě dostat ven. Zaklínily se jí ale růžky a pryč se dostala až po několika trhnutích proti karoserii a značném poničení bočních dveří vozu.

Téměř neuvěřitelný zážitek si z cest odnesl další klient Allianz, který se v Norsku u silnice snažil rychlým manévrem vyhnout losovi – a ve smyku poté naboural do medvěda, který stál jen o kus dále. Naštěstí nakonec ani řidič, ani zvířata neutrpěla vážná poranění.

Další netradiční události najdete ve zprávě pojišťovny Allianz : Cestu jim zkřížil klokan, žirafa i los. Někteří turisté si na dovolené příliš neodpočinou

Pojištění.cz Fóra Poškodit auto může i hladová žirafa

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.czPojištění.cz a poslední změna proběhla 5 let, 4 měsíci.
Odpověď na téma: Poškodit auto může i hladová žirafa
Informace o uživateli: