Ani James Bond se neobejde bez pojištění

Allianz také jako pojistitel Jamese Bonda se dobře orientuje v rizicích hrozících při výrobě akčních filmů, u kterých více než kde jinde hrozí zranění představitele hlavní postavy. Možná ztráta až 250 tisíc dolarů za jeden natáčecí den při přerušení filmování by mohla být pro nepojištěnou tvorbu likvidační. Proto se ani James Bond neobejde bez pojištění, a to nejen úrazového. Pojištěné jsou i škody na majetku třetích osob.

Protože tento nejslavnější agent 007 je „tváří“ kampaně cestovního pojištění Allianz, představil se v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech hned při zahajovacím odpoledni prostřednictvím smileboxů na Tržní kolonádě a s rekvizitami ve stylu Jamese Bonda.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz a poslední změna proběhla 7 let, 3 měsíci.
Odpověď na téma: Ani James Bond se neobejde bez pojištění
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Výlet do Edinburgu

Cestování je mojí velikou vášní. Když byla možnost udělat si prodloužený víkend do Edinburgu, nebylo o čem přemýšlet. Přímý let z Prahy do Edinburgu je

Celý článek »

Pozdrav z Ghany

Výlet do Ghany nebyl úplně výlet v pravém slova smyslu. Šlo o práci dobrovolníků, pomoc v nemocnici. Na dobrovolnický program jsme se přihlásily s kamarádkou

Celý článek »