Články

Flexi dostalo opět ocenění Zlaté koruny

30.5. 2015 1 komentář Události, Úrazové pojištění

FLEXI životní pojištění se v soutěži Zlatá koruna na nejvyšší stupeň vítězů postavilo již
po sedmé za sebou. V kategorii životního pojištění roku bylo oceněno jako nejlepší finanční produkt na trhu. FLEXI životní pojištění – JUNIOR získalo ve stejné kategorii třetí místo. K získaným oceněním pravděpodobně přispěly také inovace produktu, které se drží strategie společnosti – chránit klienta především ve vážných životních situacích.

FLEXI životní pojištění je na trhu již 15 let a k dnešnímu dni ho má sjednáno více než milion klientů.

Celá zpráva : FLEXI životní pojištění získalo již sedmou Zlatou korunu v řadě

 

Pojištění.cz Fóra Flexi dostalo opět ocenění Zlaté koruny

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Šárka a poslední změna proběhla před 3 roky, 10 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #4812 Odpověď
  Profilový obrázek
  Šárka

  Dobrý den,
  dnes jsem od Pojištovny České spořitelny dostala doporučený dopis, kdy mi bylo oznámeno, že mi vypovídají pojistné rizika u mé smlouvy.Tedy respektive jen u smlouvy mé dcery, jsem nemile překvapena, pojistku jsem si zřídila v dubnu 2011, byla jsem pojištěna já a má dcera. Danou částku jsem pravidelně platila a využívala pojistku ke krytí úrazů, proto jsem si ji také zřizovala. Pravděpodobně pokud by dcera neměla tolik úrazů (důvod zániku pojistky mi oznámen nebyl) tak by mi smlouva vypovězena nebyla, termín pojištění měl končit až 30.6.2024.
  Navíc částka měsíčního plnění zůstává stejná, ale dceru v tom již nemám, proč jsem tedy pojistku uzavírala,když jsem chtěla pojištění pro nás obě?
  Toto Vám asi při sjednání pojistky nikdo neřekne. Absolutně s tímto jednáním nejsem spokojená, ale zákony pravděpodobně nezměním.
  Příště si velmi rozmyslím zda uzavřu životní pojištění.

  • Tato odpověď byla upravena před 3 roky, 10 měsíců uživatelem František Sýkora František Sýkora.
Odpovědět: Flexi dostalo opět ocenění Zlaté koruny
Informace o Vás: