Předčasné splacení hypotéky bude bez sankcí

Ministerstvo financí se chystá měnit zákon, který řeší předčasné splacení hypoték. Nyní se klient nevyhnul tučné pokutě, ovšem v budoucnu bude možné zaslat mimořádnou splátku až do výše 25% hypotéky a to zdarma.

V EU začíná platit nová směrnice, která členským státům umožňuje sankce za předčasné splacení hypotéky zakázat. Vše bude možné vyřešit již při podpisu smlouvy, kdy lze případnou mimořádnou splátku či předčasné splacení sjednat.

Celý článek: Tučným poplatkům za předčasné splacení hypotéky se můžete vyhnout

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz a poslední změna proběhla 7 let.
Odpověď na téma: Předčasné splacení hypotéky bude bez sankcí
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Pozdrav z Ománu

Absolutní monarchie Sultanát Omán leží u Arabského moře v jihovýchodní části Arabského poloostrova. Do Ománu jsme jeli pouze za sluníčkem a odpočinkem (četba knih a

Celý článek »

Pozdrav z Malty

Výlet lodí kamkoliv po světě, je prostě paráda. Pokud je loď dostatečně veliká, vlny minimální a posádka milá. Vlastní zkušenost je nepřenositelná, ale zkusím se

Celý článek »

Pozdrav ze Sicílie

Palermo Většině z nás se po vyslovení města Palerma vybaví sicilská mafie. Ovšem pokud jste cestovatelé, určitě si návštěvu tohoto nádherného historického města nenechte ujít.

Celý článek »