Liška ČMSS nabízí jarní akci, tablet zdarma

V období 1. března až 30. června nabízí Českomoravská stavební spořitelna (ČMMS) dárek k uzavření stavebního spoření nebo využití překlenovacímu úvěru.

Podmínky akce :

  • Zažádejte o překlenovací úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření ve výši 150 000 Kč – 500 000 Kč bez zajištění.
  • Žádost musí být podána v období 1. 3. – 30. 6. 2015.Tablet Lenovo TAB 2 A7 čeká na prvních 6000 z vás, kteří vyčerpají úvěr do 31. 7. 2015.
  • Zaregistrujte se do věrnostního programu na : získejte u lišky

Detailnější informace naleznete přímo na stránkách ČMMS

Multimediální 7″ tablet Lenovo Tab 2 A7–10 se čtyřjádrovým procesorem a 1 GB operační pamětí RAM, 8 GB eMMC paměti, GPS, WiFi, Bluetooth 4.0, Micro USB a operačním systémem Android 4.2 nabídne tenký design a ideální rozměry pro možné ovládání v jedné ruce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz a poslední změna proběhla 7 let, 2 měsíci.
Odpověď na téma: Liška ČMSS nabízí jarní akci, tablet zdarma
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Pozdrav z Ománu

Absolutní monarchie Sultanát Omán leží u Arabského moře v jihovýchodní části Arabského poloostrova. Do Ománu jsme jeli pouze za sluníčkem a odpočinkem (četba knih a

Celý článek »

Pozdrav z Malty

Výlet lodí kamkoliv po světě, je prostě paráda. Pokud je loď dostatečně veliká, vlny minimální a posádka milá. Vlastní zkušenost je nepřenositelná, ale zkusím se

Celý článek »

Pozdrav ze Sicílie

Palermo Většině z nás se po vyslovení města Palerma vybaví sicilská mafie. Ovšem pokud jste cestovatelé, určitě si návštěvu tohoto nádherného historického města nenechte ujít.

Celý článek »