Hypoteční banka má novou jarní kampaň

Novinka

Hypoteční banka připravila novou reklamní kampaň s názvem „Nebojte se mít velké plány!“ Spoty poběží v komerčních televizích, rádiích a budou na bigboardech podél dálnic.

Čím větší úvěr si vezmete, tím nižší úrok dostanete, navíc s vedením a správou úvěru zdarma. Na webových stránkách banky naleznete pod názvem „Hypotéka snů“. Také si může online spočítat výši vaší splátky. Online kalkulačka Hypoteční banky.

Chcete splácet bez starostí?

Pojistěte si svou hypotéku, zajistíte si tak možnost včasného a pravidelného splácení hypotečního úvěru i v nenadálých životních situacích.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz a poslední změna proběhla 7 let, 2 měsíci.
Odpověď na téma: Hypoteční banka má novou jarní kampaň
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Pozdrav z Ománu

Absolutní monarchie Sultanát Omán leží u Arabského moře v jihovýchodní části Arabského poloostrova. Do Ománu jsme jeli pouze za sluníčkem a odpočinkem (četba knih a

Celý článek »

Pozdrav z Malty

Výlet lodí kamkoliv po světě, je prostě paráda. Pokud je loď dostatečně veliká, vlny minimální a posádka milá. Vlastní zkušenost je nepřenositelná, ale zkusím se

Celý článek »

Pozdrav ze Sicílie

Palermo Většině z nás se po vyslovení města Palerma vybaví sicilská mafie. Ovšem pokud jste cestovatelé, určitě si návštěvu tohoto nádherného historického města nenechte ujít.

Celý článek »