Diskuzní fórum / Poradna

Zrušení živ. pojistky Dynamik

Pojištění.cz Fóra Pojištění Životní pojištění Zrušení živ. pojistky Dynamik

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (0 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Jiří Smutný a poslední změna proběhla před 8 roky.

 • Autor
  Příspěvky
 • #463 odpověď
  Profilový obrázek
  Lenka

  Dobrý den, zrušila jsem pojištění Dynami,volalimi z ČP,že pokud jsem během pojiětění, dávala odpočty z daní, budu je muset vrátit FÚ. Prosím jak je to? Děkuji moc . Lenka Dv.

 • #464 odpověď
  Profilový obrázek
  Lenka

  Dobrý den, mám stejný případ a nevím kolik vrátit peněz a hlavně na jakém formuláři.

  Lenka

 • #465 odpověď
  Profilový obrázek
  Jana Jiravová

  Dobrý den, ano je to tak, budete muset vrátit vše, co jste si za celou dobu odečetla. S pozdravem Jana Jiravová

 • #466 odpověď
  Profilový obrázek
  Nezaujatý

  Dobrý den, nechápu Vaši snahu někomu radit, pojišťovna nikdy nevymáhá uznané odpočty, ani o nich neví, zašle přehled, ale zda klient odpočty chce nebo ne je na něm. Odpočty je potřeba řešit v daňovém přiznání. Za kontakt na klienta říkat nesmysl…pak nemá být pojistný trh zvrácený

 • #467 odpověď
  Profilový obrázek
  Novák

  Nelžete, vrací se zpětně za poslední tři roky. Jinak se ani nedivím, že lidé ruši smlouvy Dynamik. Úroveň obchodníků z ČP je opravdu katastrofální a lidé dnes poznali na čem jsou. Prodáváno jako výhodné spoření a likvidace úrazů to je šílenost.

 • #468 odpověď
  Profilový obrázek
  Jiří Smutný

  Další z ,,nezávislých". Tááááááááhněte do háje, všichni pryč. Je ale vidět že jste všichni stejně naškoleni.Byl jsem před takovýma varován mým pojišťovákem. Změním parametry a jedu dál a Vás k tomuto kroku nepotřebuji. Stačí i hloupá přepážka v jakémkoli větším městě. Lidi Dynamik a mladší sazby jsou po prvním roce ,,zaplaceny" a změny, překopání do jiných tarifů i zea starých pojistek bez JAKÝCHKOLI potíží. Měl jem starý kapitál a teď i s dvěma dětma Diamant. Nezávislý nabízí zdarma konzultace a má z toho tak jako pojišťováci provize.

 • #469 odpověď
  Profilový obrázek
  Zdenek

  Dobře vám tak, hlavně jste si asi nezjistil o co přijdete při změně. To vám určitě ten váš slavný běžec s jedním praporem neřekl. Ty jejich změny bez JAKÝCHKOLI potíží vy neprokouknete a sami vám to neřeknou. A že se dá ten váš starý kapitál zhodnotit lépe, to vám pro jistotu taky neřeknou protože ten běžec nemá přehled. Nechci nikoho urážet ale když tak chválíte diamant tak si o takových produktech něco zjistěte.

 • #470 odpověď
  Profilový obrázek
  Jiří Smutný

  Ad 1, Nic jsem nechválil a ani nepomlouval.
  Ad 2, Hlídal jsem si zhodnocení ve staré pojistce- rezervu a výsledky zhodnocování teď a nepotřebuji nic vychvalovat. Neřeším jiné pojistky a jelikož jsem měl i ty super cizí globání firmy- je to stejná banda.Nebyli mi schopní ani říct momentální hodnotu rezervy vs. odbytné a nakonec se ztrátou 70% ,,investic" jsem to raději spláchl do ztracena.

  Zdravím letadláře a spol. Byl jsem bohužel na ,,školení" poradců v jednom letadle,protože jsem chtěl být taky nezávislý a to jsem nechápal co spoustě zoufalých tlučou do palic.Proto jsem zpět u ,,ševcova" kopyta a raději to nechám jiným.

Odpověď na: Zrušení živ. pojistky Dynamik
Osobní informace:
test