Zrušení živ. pojistky Dynamik

 • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Jiří Smutný a poslední změna proběhla 12 let, 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #463 Odpovědět
   Lenka
   Host

   Dobrý den, zrušila jsem pojištění Dynami,volalimi z ČP,že pokud jsem během pojiětění, dávala odpočty z daní, budu je muset vrátit FÚ. Prosím jak je to? Děkuji moc . Lenka Dv.

  • #464 Odpovědět
   Lenka
   Host

   Dobrý den, mám stejný případ a nevím kolik vrátit peněz a hlavně na jakém formuláři.

   Lenka

  • #465 Odpovědět
   Jana Jiravová
   Host

   Dobrý den, ano je to tak, budete muset vrátit vše, co jste si za celou dobu odečetla. S pozdravem Jana Jiravová

  • #466 Odpovědět
   Nezaujatý
   Host

   Dobrý den, nechápu Vaši snahu někomu radit, pojišťovna nikdy nevymáhá uznané odpočty, ani o nich neví, zašle přehled, ale zda klient odpočty chce nebo ne je na něm. Odpočty je potřeba řešit v daňovém přiznání. Za kontakt na klienta říkat nesmysl…pak nemá být pojistný trh zvrácený

  • #467 Odpovědět
   Novák
   Host

   Nelžete, vrací se zpětně za poslední tři roky. Jinak se ani nedivím, že lidé ruši smlouvy Dynamik. Úroveň obchodníků z ČP je opravdu katastrofální a lidé dnes poznali na čem jsou. Prodáváno jako výhodné spoření a likvidace úrazů to je šílenost.

  • #468 Odpovědět
   Jiří Smutný
   Host

   Další z ,,nezávislých". Tááááááááhněte do háje, všichni pryč. Je ale vidět že jste všichni stejně naškoleni.Byl jsem před takovýma varován mým pojišťovákem. Změním parametry a jedu dál a Vás k tomuto kroku nepotřebuji. Stačí i hloupá přepážka v jakémkoli větším městě. Lidi Dynamik a mladší sazby jsou po prvním roce ,,zaplaceny" a změny, překopání do jiných tarifů i zea starých pojistek bez JAKÝCHKOLI potíží. Měl jem starý kapitál a teď i s dvěma dětma Diamant. Nezávislý nabízí zdarma konzultace a má z toho tak jako pojišťováci provize.

  • #469 Odpovědět
   Zdenek
   Host

   Dobře vám tak, hlavně jste si asi nezjistil o co přijdete při změně. To vám určitě ten váš slavný běžec s jedním praporem neřekl. Ty jejich změny bez JAKÝCHKOLI potíží vy neprokouknete a sami vám to neřeknou. A že se dá ten váš starý kapitál zhodnotit lépe, to vám pro jistotu taky neřeknou protože ten běžec nemá přehled. Nechci nikoho urážet ale když tak chválíte diamant tak si o takových produktech něco zjistěte.

  • #470 Odpovědět
   Jiří Smutný
   Host

   Ad 1, Nic jsem nechválil a ani nepomlouval.
   Ad 2, Hlídal jsem si zhodnocení ve staré pojistce- rezervu a výsledky zhodnocování teď a nepotřebuji nic vychvalovat. Neřeším jiné pojistky a jelikož jsem měl i ty super cizí globání firmy- je to stejná banda.Nebyli mi schopní ani říct momentální hodnotu rezervy vs. odbytné a nakonec se ztrátou 70% ,,investic" jsem to raději spláchl do ztracena.

   Zdravím letadláře a spol. Byl jsem bohužel na ,,školení" poradců v jednom letadle,protože jsem chtěl být taky nezávislý a to jsem nechápal co spoustě zoufalých tlučou do palic.Proto jsem zpět u ,,ševcova" kopyta a raději to nechám jiným.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Zrušení živ. pojistky Dynamik
Informace o uživateli: