Zhodnocení kapitálového životního pojištění

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Radek Svoboda a poslední změna proběhla 13 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #403 Odpovědět
   Mervova
   Host

   Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jaké je zhodnocení kapitálového životního pojištění.Dcery mají kapitálové životní pojištění uzavřené na 47let,měsíčně platí 409,-Kč,z toho 49,Kč na úrazové pojištění.Po 47letech vloží do tohoto pojištění 235 000,Kč a vyplaceno by měly dostat jen 200 000 Kč.Zajímalo by mě,jaké bude zhodnocení vkladu a jestli dostanou více než 200 000 Kč jak je uvedeno ve smlouvě.Dcery mají 23 a 22 let.Děkuji.

  • #404 Odpovědět
   Radek Svoboda
   Host

   Dobrý den, na váš dotaz nelze bohužel jednoznačně odpovědět. Každá pojišťovna má své parametry. Otázkou ale zůstává úroveň jednotlivých prodejců a pojišťoven a to jak svým klientům pojištění prodávají a proč zrovna to a ne ono. Na prvním místě by měla být finanční analýza klienta, zjištění jeho potřeb, přání a cílů, na základě nich pak vybírat nejlepší řešení pro ten který případ a poté doporučit produkty a uzavřít smlouvu. Většinou se ale tak neděje a klient vlastně neví, co mu jeho pojištění konkrétně řeší.

   Přeji Vám příjemný den

   Radek Svoboda

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na téma: Zhodnocení kapitálového životního pojištění
Informace o uživateli: