Diskuzní fórum / Poradna

Zhodnocení kapitálového životního pojištění

Pojištění.cz Fóra Pojištění Životní pojištění Zhodnocení kapitálového životního pojištění

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (0 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Radek Svoboda a poslední změna proběhla před 8 roky, 7 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #403 Odpověď
  Profilový obrázek
  Mervova

  Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jaké je zhodnocení kapitálového životního pojištění.Dcery mají kapitálové životní pojištění uzavřené na 47let,měsíčně platí 409,-Kč,z toho 49,Kč na úrazové pojištění.Po 47letech vloží do tohoto pojištění 235 000,Kč a vyplaceno by měly dostat jen 200 000 Kč.Zajímalo by mě,jaké bude zhodnocení vkladu a jestli dostanou více než 200 000 Kč jak je uvedeno ve smlouvě.Dcery mají 23 a 22 let.Děkuji.

 • #404 Odpověď
  Profilový obrázek
  Radek Svoboda

  Dobrý den, na váš dotaz nelze bohužel jednoznačně odpovědět. Každá pojišťovna má své parametry. Otázkou ale zůstává úroveň jednotlivých prodejců a pojišťoven a to jak svým klientům pojištění prodávají a proč zrovna to a ne ono. Na prvním místě by měla být finanční analýza klienta, zjištění jeho potřeb, přání a cílů, na základě nich pak vybírat nejlepší řešení pro ten který případ a poté doporučit produkty a uzavřít smlouvu. Většinou se ale tak neděje a klient vlastně neví, co mu jeho pojištění konkrétně řeší.

  Přeji Vám příjemný den

  Radek Svoboda

Odpovědět: Zhodnocení kapitálového životního pojištění
Informace o Vás:
test