Vypovězení Flexi životní pojištění

 • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Miloš a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1127 Odpovědět
   Romana
   Host

   Dobrý den,

   uzavřela jsem 8/2012 Flexi životní pojištění,jehož nezbytnou součástí je i úrazová pojistka. Měsičně platím 725,- Kč. V případě mé smrti by moje rodina inkasovala pouze 10 000,-Kč, což zaplatím pojišťovně za rok.
   Toto pojištění chci v brzké době zrušit a uzavřít si pouze samostatné úrazové pojištění pro dospěle.
   Chtěla bych se informovat, jak mám správně postupovat ve výpovězení Flexi životního pojištění a zda-li budu platit i nějaké sankce za předčasné vypovězení.

   Děkuji

   Romana

  • #1128 Odpovědět
   Jaroslav Roubíček
   Host

   Dejte výpověď písemně "k nejbližšímu možnému termínu". určitě budou sankce a u investičního životního pojištění (Flexi pojištění), uvidíte. Radši ani nemluvit. Záleží také, jak dlouho jste Flexi pojištění platila. Pokud Vás zajímá úrazové pojištění, je možnost sjednat úrazovku s měsíční doživotní úrazovou rentou za, v ČR, velmi zajímavých podmínek – cena x plnění. Pokud máte zájem, ozvěte se na jarbk zavináč seznam tečka cz
   Přeji hezký den

  • #1129 Odpovědět
   Karel
   Host

   Záleží vždy na jakou částku máte sjednané připojištění na úrazy a vážné nemoci a jakou částku budete mít v případě dožití. Částka v případě smrti je opravdu malá. Pokud v současné době pojistku zrušíte, je to určitě možné, ale přijdete o veškeré peníze, které jste tam vložila. Těch ale za 5 měsíců není až tolik.

  • #1130 Odpovědět
   Karel
   Host

   Říká Vám něco etika? Aniž by jste věděl dopředu jak má paní konkrétní pojistku sjednanou, okamžitě radíte vypovědět a nabízíte svůj produkt. To je opravdu velice kvalitní a profesionální jednání. Klobouk dolů. Makléři se nezapřou. Co ji takhle říct, že flexi se to jmenuje proto, že se nechají pojistné podmínky v průběhu trvání smlouvy měnit.

  • #1131 Odpovědět
   Věra
   Host

   Souhlasím s Vámi pane Karle, pan Roubíček si zde koukám otevřel "trafiku" a všechny produkty zde jmenované jsou špatné, zatímco jeho, asi nějaké spešl, budou ty než !!Možná nenabídne Flexi, ale Flexinu…což bude určitě pro klienty terno a pro pana Roubíčka peníze na letní dovolenou!

  • #1132 Odpovědět
   Miloš
   Host

   Dobrý den, paní Romano, Flexi vůbec není špatná pojistka, pouze ji máte asi špatně nastavenou. Zřejmě Vám Váš poradce správně nevysvětlil její možnosti. Doporučení – nedejte na zdejší rady typu zrušení pojistky (to je obecně fakt špatný rádce), ale věnujte trochu času ověření o možnostech Flexi. Důležité je určit si prioritu, proč pojistku chcete. Určitě ji dokážete upravit tak, aby pojistka dobře pracovala pro Vás. S pozdravem Miloš Mikulášek.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Vypovězení Flexi životní pojištění
Informace o uživateli: