Diskuzní fórum / Poradna

Výpověď životní pojištění Dynamik Plus

Pojištění.cz Fóra Pojištění Životní pojištění Výpověď životní pojištění Dynamik Plus

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Jaroslav Roubíček a poslední změna proběhla před 6 roky, 10 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #915 odpověď
  Profilový obrázek
  Monika Marešová

  Dobrý den,
  ráda bych zrušila životní pojištění Dynamik Plus, v lednu to budou dva roky od založení. Bylo mi vnuceno poradcem OVB jako skvělý produkt, který bych měla platit 40 let.
  Je možné vybrat naspořenou částku (24OOO Kč v lednu) a pak smlouvu vypovědět? Nebo vybrat alespoň část?
  Děkuji za odpověď.
  Marešová

 • #916 odpověď
  Profilový obrázek
  ooo

  DObrý den,
  silně pochybuji že si vytáhnete všechny naspořené prostředky.
  Ono je to ale pouze mé mínění, existuje x variant, kde si lidé své finanční prostředky ukládájí. Ale taky na běžných produktech existují tzv. počáteční náklady. U běžných produktů první dva roky se tyto náklady splácejí a po dvou letech se začíná spořit.
  Pokud máte více dotazů, klidně napiště dan.mik(zavinac)seznam(tecka)cz.
  Tímto Vás nechci strašit. Nejideálnější řešení je kontaktovat OVB poradce 🙂 On Vám určitě rád vše vysvětlí.

 • #917 odpověď
  Profilový obrázek
  Monika Marešová

  OVB poradce už nechci ani vidět 🙂

 • #918 odpověď
  Profilový obrázek
  Sonny

  Dobrý den.
  Moc nerozumím tomu, jak vám může někdo vnutit něco jako pojištění. Proč jste to podepisovala? To vám nějak vyhrožoval? 🙂 Tenkrát jste slepě věřila tomu, že je to skvělý produkt. Co se změnilo? Příště více přemýšlet než něco podepíšete.
  A teď k otázce. O naspoření peněz se nedá mluvit. Pojišťovna není charita, která by bez poplatků vaše peníze jen hodnotila a pak vám je všechny předala. Každá pojišťovna, která nabízí rezervotvorné pojištění, si dva někdy tři roky strhává počáteční náklady. Většina lidí vůbec nechápe vztah mezi klientem a pojišťovnou. Podle mě je jedno, jestli budete čekat do ledna nebo to ukončíte už teď. Stejně nedostanete nic. Raději bych to udělal hned aby měl poradce alespoň nějaké storno, když vám to vnutil a už ho nechcete vidět.

 • #919 odpověď
  Profilový obrázek
  mikuláš

  Nějakej chytrák asi

 • #920 odpověď
  Profilový obrázek
  Jaroslav Roubíček

  Počítejte s tím, že nedostanete skoro, či vůbec nic….pozor na to, že Vám poskytnou část z Vašich naspořených peněz. "Nůžky ztráty se budou stále více rozvírat…..opravdu velký pozor. Při uzavírání smluv o Vašich penězích, žádejte písemné záruky a písemně cílové, naspoořené částky i se ziskem.

Odpověď na: Výpověď životní pojištění Dynamik Plus
Osobní informace:
Storno
test