Výpověď životní pojištění Dynamik Plus

 • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Jaroslav Roubíček a poslední změna proběhla 11 let, 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #915 Odpovědět
   Monika Marešová
   Host

   Dobrý den,
   ráda bych zrušila životní pojištění Dynamik Plus, v lednu to budou dva roky od založení. Bylo mi vnuceno poradcem OVB jako skvělý produkt, který bych měla platit 40 let.
   Je možné vybrat naspořenou částku (24OOO Kč v lednu) a pak smlouvu vypovědět? Nebo vybrat alespoň část?
   Děkuji za odpověď.
   Marešová

  • #916 Odpovědět
   ooo
   Host

   DObrý den,
   silně pochybuji že si vytáhnete všechny naspořené prostředky.
   Ono je to ale pouze mé mínění, existuje x variant, kde si lidé své finanční prostředky ukládájí. Ale taky na běžných produktech existují tzv. počáteční náklady. U běžných produktů první dva roky se tyto náklady splácejí a po dvou letech se začíná spořit.
   Pokud máte více dotazů, klidně napiště dan.mik(zavinac)seznam(tecka)cz.
   Tímto Vás nechci strašit. Nejideálnější řešení je kontaktovat OVB poradce 🙂 On Vám určitě rád vše vysvětlí.

  • #917 Odpovědět
   Monika Marešová
   Host

   OVB poradce už nechci ani vidět 🙂

  • #918 Odpovědět
   Sonny
   Host

   Dobrý den.
   Moc nerozumím tomu, jak vám může někdo vnutit něco jako pojištění. Proč jste to podepisovala? To vám nějak vyhrožoval? 🙂 Tenkrát jste slepě věřila tomu, že je to skvělý produkt. Co se změnilo? Příště více přemýšlet než něco podepíšete.
   A teď k otázce. O naspoření peněz se nedá mluvit. Pojišťovna není charita, která by bez poplatků vaše peníze jen hodnotila a pak vám je všechny předala. Každá pojišťovna, která nabízí rezervotvorné pojištění, si dva někdy tři roky strhává počáteční náklady. Většina lidí vůbec nechápe vztah mezi klientem a pojišťovnou. Podle mě je jedno, jestli budete čekat do ledna nebo to ukončíte už teď. Stejně nedostanete nic. Raději bych to udělal hned aby měl poradce alespoň nějaké storno, když vám to vnutil a už ho nechcete vidět.

  • #919 Odpovědět
   mikuláš
   Host

   Nějakej chytrák asi

  • #920 Odpovědět
   Jaroslav Roubíček
   Host

   Počítejte s tím, že nedostanete skoro, či vůbec nic….pozor na to, že Vám poskytnou část z Vašich naspořených peněz. "Nůžky ztráty se budou stále více rozvírat…..opravdu velký pozor. Při uzavírání smluv o Vašich penězích, žádejte písemné záruky a písemně cílové, naspoořené částky i se ziskem.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Výpověď životní pojištění Dynamik Plus
Informace o uživateli: