Výběr životního pojištění

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Jaroslav Sala a poslední změna proběhla 12 let, 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #668 Odpovědět
   Zuzka
   Host

   Dobrý den,

   chci si založit nové životní pojištění, protože mám aktuální pojištění nastaveno již nedostatečně… zajímalo by mě, ke které pojišťovně jít? Rozhoduji se mezi Českou spořitelnou, Kooperativou a Allianz. Je tu někdo kdo pracuje s těmito pojišťovnami a řekl by mi, co je kde výhodné pojistit? Nemusí to být vše jej u jedné pojišťovny. Jedná se 2 dospělé osoby – do budoucna dítě.

   Jedná se o pojištění: smrt, nemocnice, pracovní neschopnost a jestli nějaké invalidity nebo trvalé následky, to opravdu nevím…

   Děkuji, případně se ozvěte na mail:

  • #669 Odpovědět
   Jaroslav Sala
   Host

   Dobrý den slečno Zuzano,

   Všechny 3 pojišťovny, které jste uvedla jsou jedničkou na českém trhu. Mám 2letou zkušenost se 2. Kooperativa a Česká spořitelna.

   Tyto pojišťovny a konkrétně produkt Perspektiva 7BN(Kooperativa), Flexi(České spořitelna) jsou výbornou volbou. Jsou schopny řešit veškerá úrazová připojištění, která jste uvedla a mnohé další. Osobně Vám mohu vypracovat bezplatnou nezávaznou nabídky od Kooperativy i České spořitelny, abyste měla představu. A případně Vašeho zájmu si domluvit osobní schůzku, na které bych Vám vše vysvětlil. V případě dotazů volejte.

   S pozdravem

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na téma: Výběr životního pojištění
Informace o uživateli: