Diskuzní fórum / Poradna

Výběr životního pojištění

Pojištění.cz Fóra Pojištění Životní pojištění Výběr životního pojištění

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (0 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Jaroslav Sala a poslední změna proběhla před 7 roky.

 • Autor
  Příspěvky
 • #668 Odpověď
  Profilový obrázek
  Zuzka

  Dobrý den,

  chci si založit nové životní pojištění, protože mám aktuální pojištění nastaveno již nedostatečně… zajímalo by mě, ke které pojišťovně jít? Rozhoduji se mezi Českou spořitelnou, Kooperativou a Allianz. Je tu někdo kdo pracuje s těmito pojišťovnami a řekl by mi, co je kde výhodné pojistit? Nemusí to být vše jej u jedné pojišťovny. Jedná se 2 dospělé osoby – do budoucna dítě.

  Jedná se o pojištění: smrt, nemocnice, pracovní neschopnost a jestli nějaké invalidity nebo trvalé následky, to opravdu nevím…

  Děkuji, případně se ozvěte na mail:

 • #669 Odpověď
  Profilový obrázek
  Jaroslav Sala

  Dobrý den slečno Zuzano,

  Všechny 3 pojišťovny, které jste uvedla jsou jedničkou na českém trhu. Mám 2letou zkušenost se 2. Kooperativa a Česká spořitelna.

  Tyto pojišťovny a konkrétně produkt Perspektiva 7BN(Kooperativa), Flexi(České spořitelna) jsou výbornou volbou. Jsou schopny řešit veškerá úrazová připojištění, která jste uvedla a mnohé další. Osobně Vám mohu vypracovat bezplatnou nezávaznou nabídky od Kooperativy i České spořitelny, abyste měla představu. A případně Vašeho zájmu si domluvit osobní schůzku, na které bych Vám vše vysvětlil. V případě dotazů volejte.

  S pozdravem

Odpovědět: Výběr životního pojištění
Informace o Vás:
test