Diskuzní fórum / Poradna

Varování před kapitálovým životním pojištění České spořitelny

Pojištění.cz Fóra Pojištění Životní pojištění Varování před kapitálovým životním pojištění České spořitelny

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (0 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Alena a poslední změna proběhla před 5 roky, 11 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #1139 Odpověď
  Profilový obrázek
  Jana

  Dobrý den.
  Za prvé Chtěla bych touto cestou varovat všechny potencionální pojištěnce České pojišťovny.Po několikaletém spoření na kapitálové životní pojištění mi bylo vyplacen podíl 420Kč.Když si kliknete na jejich stránky tak se nestačíte divit jak tam jim kapitál roste,žřejmě na úkor pojištěnců.–
  Za druhé.,,Nechala jsem se zlákat výhodou úrazového pojištění u stejné pojišťovny a doma po přečtení jsem zjistila,že to vůbec není tak jak bylo prezentováno pracovníkem ČP.Okamžitě jsem žádala o zrušení pojištění,ale než mi přišla odpověď uplynuly téměř tři týdny a já musela zaplatit poplatek za dobu pojištění cca18 dní což se dá pochopit,ale zároveň na mě pojišťovna chtěla storno polatek na který vás nikdo neupozorní při zakládání smlouva a ani ve smlouvě samé to nikde nenajdete jemom jakýsi odkaz na jejich stránky nebo přepážky přímo na pojišťovně.Mé osobní zkušenosti s touto institucí jsou velice špatné a nikdy bych se už nenechala touto pojišťovnou v ničem pojistit.

 • #1140 Odpověď
  Profilový obrázek
  Jana

  zapoměla jsem napsat,že storno poplatek za 18 dní pojištění činí 500Kč což je víc než desetileté zhodnocení spoření.

 • #1141 Odpověď
  Profilový obrázek
  Alena

  To je pravda. U české pojišťovny se ne pojišťovny. Revizní doktor ohodnotí úraz a pojišťovna a stejně vyplatí ještě menší částku, než určí lékař a pojišťovna argumentuje s tím po odvolání, že je to pouze najednou záloha a další prošetření může být za tři rok,. To jsou úplný nesmysly mimo pojišťovací podmínky. Zkoušejí na lidi vše. Dle mého kamaráda advokáta, je česká pojišťovna na nejhorší při plnění pojistné události.

Odpovědět: Varování před kapitálovým životním pojištění České spořitelny
Informace o Vás:
test