Varování před kapitálovým životním pojištění České spořitelny

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Alena a poslední změna proběhla 11 let.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1139 Odpovědět
   Jana
   Host

   Dobrý den.
   Za prvé Chtěla bych touto cestou varovat všechny potencionální pojištěnce České pojišťovny.Po několikaletém spoření na kapitálové životní pojištění mi bylo vyplacen podíl 420Kč.Když si kliknete na jejich stránky tak se nestačíte divit jak tam jim kapitál roste,žřejmě na úkor pojištěnců.–
   Za druhé.,,Nechala jsem se zlákat výhodou úrazového pojištění u stejné pojišťovny a doma po přečtení jsem zjistila,že to vůbec není tak jak bylo prezentováno pracovníkem ČP.Okamžitě jsem žádala o zrušení pojištění,ale než mi přišla odpověď uplynuly téměř tři týdny a já musela zaplatit poplatek za dobu pojištění cca18 dní což se dá pochopit,ale zároveň na mě pojišťovna chtěla storno polatek na který vás nikdo neupozorní při zakládání smlouva a ani ve smlouvě samé to nikde nenajdete jemom jakýsi odkaz na jejich stránky nebo přepážky přímo na pojišťovně.Mé osobní zkušenosti s touto institucí jsou velice špatné a nikdy bych se už nenechala touto pojišťovnou v ničem pojistit.

  • #1140 Odpovědět
   Jana
   Host

   zapoměla jsem napsat,že storno poplatek za 18 dní pojištění činí 500Kč což je víc než desetileté zhodnocení spoření.

  • #1141 Odpovědět
   Alena
   Host

   To je pravda. U české pojišťovny se ne pojišťovny. Revizní doktor ohodnotí úraz a pojišťovna a stejně vyplatí ještě menší částku, než určí lékař a pojišťovna argumentuje s tím po odvolání, že je to pouze najednou záloha a další prošetření může být za tři rok,. To jsou úplný nesmysly mimo pojišťovací podmínky. Zkoušejí na lidi vše. Dle mého kamaráda advokáta, je česká pojišťovna na nejhorší při plnění pojistné události.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: Varování před kapitálovým životním pojištění České spořitelny
Informace o uživateli: