Úrazové pojištění hasič

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Marek a poslední změna proběhla 11 let, 9 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #824 Odpovědět
   Radim
   Host

   Dobrý den,
   má dotaz a potřebuji poradit. Před cca 10 lety asi jsem si zřídil Dynamik ČP s tím, že jeho součástí je úrazovka. Platím 800 Kč a úrazovka z toho je 198 Kč. Minulý rok jse si natrhl svalový svazek na lýtku a bylo mi uhrazeno za úraz 400 Kč. Připomenu, že jsem nemohl 3 týdny šlápnout na nohu. Chci si proto zřídit jinou úrazovku a uvažuju o ING. Máte někdo zkušenosti?

   Rovněž uvažuju o zrušení Dynamiku. Pracuji jako hasič, je mi 34 let.

  • #825 Odpovědět
   Tomáš Podlesný
   Host

   Dobrý den,
   tohle je přesně důvod, proč lidem říkám, aby se soustředili nejen na cenu za pojištění, ale především na to, co je ve smlouvě napsáno!!! Vaše smlouva byla v podstatě koncipována spíše jako investiční pojištění než jako urazové pojištění.

   Jako hasič jste pro většinu pojišťoven rizikovější, takže nejméně 3. riziková skupina. Pro tyto skupiny (3. a 4. riziková skupina) mám vytvořený speciální recept jak pojistit dle stanovených požadavků, ale za velmi nízké pojistné oproti běžné praxi. 😉 A bez nějakých kompromisů jako jsou třeba plnění za trvalé následky až od 10%-15%, pouze trvalá invalidita a jiné ústupky. Je to jen o správně navrhnuté kombinaci produktů.

   Přeji Vám příjemný den.

  • #826 Odpovědět
   Alena
   Host

   Dobrý večer, pane Radime,
   před 10 lety pojištění bylo nastaveno úplně jinak než v současné době,hodně lidí nadává na odškodnění,ale přitom to odpovídá jejich úrazovému pojištění.Vy máte 2 možnosti,buď zrušit Dynamika, přijdete sice o nějaké peníze,ale není to tak hrozné,nebo vyloučit z této pojistky úraz,ponechat pouze spořící část,dá se snížit na 200Kč a udělat si nové pojištění, ve kterém je denní odškodnění úrazu od 50Kč do 500Kč,příp i více,jako hasič by jste to měl o něco dražší,je v tom nemocnice od úrazu i operace,pokud je to se spořením,dá se z těchto pojistek vybírat.
   S pozdravem
   Alena

  • #827 Odpovědět
   Marek
   Host

   Dobrý den pane Podlesný,chtěl bych se s Vámi poradit popř. uzavřít životní pojištění. Máme s manželkou hypotéční úvěr a chtěl jsem manželce sjednat rizikové životní pojištění,ale dvě pojišťovny jí odmítly pojistit nebo omezily rozsah pojištění. Jednalo se nám především o pojištění na částečnou – plnou invaliditu a smrt(bez úrazového pojištění). Žena prodělala mozkovou příhodu a měla před asi deseti lety zhoubný nádor na močovém měchýři, a to je asi hlavní důvod neochoty takového člověka pojistit. Manželka, ale nemá žádné zdravotní omezení a je řádně zaměstnána.
   Přeji hezký večer.
   Se srdečným pozdravem
   Marek

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: Úrazové pojištění hasič
Informace o uživateli: