úrazové pojištění se spořením

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Michaela a poslední změna proběhla 6 let, 1 měsícem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #14625 Odpovědět
   Danuše
   Host

   Dobrý den,
   Chtěla bych pojistit své vnoučky (1,5 roku a 6 měsíců) na úraz a se spořením. Můžete mi prosím zaslat na email nabídky pojišťoven? Děkuji.
   Dana

  • #14711 Odpovědět
   Petr Šťastný
   Správce

   Úrazové pojištění se spořením nenabízíme. Takový produkt ani není obvyklý, kombinace úrazového pojištění a spoření nemusí mít, zejména z počátku smlouvy, výhodné podmínky. Se spořením (investicí) se spojuje spíše životní pojištění, které však nemá pro děti moc smysl.

   Doporučujeme to řešit odděleně – mít čistě úrazové pojištění a k tomu mít samostatně spoření, např. stavební spoření.

   Spočítat úrazové pojištění si můžete zde:
   https://online.pojisteni.cz/uraz/srovnani

  • #18613 Odpovědět
   Michaela
   Host

   Dobrý den, pokud máte stále zájem o pojištění, mohla bych vám doporučit jednoho skvělého poradce, s kterým byste mohla svůj problém nezávazně rozebrat. Já měla doposud s poradci špatné zkušenosti, ale tenhle mi neskutečně pomohlo a nyní jsem naprosto spokojená. Má skvělý přístup ke svým klientům, snaží se poradit jen to nejlepší a co je nejdůležitější – rozhodně do ničeho nenutí. Pokud byste měla zájem nebo chtěla více informací, klidně napište.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: úrazové pojištění se spořením
Informace o uživateli: