Diskuzní fórum / Poradna

úrazové pojištění se spořením

Pojištění.cz Fóra Pojištění Pro děti úrazové pojištění se spořením

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek  a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #14625 odpověď
  Profilový obrázek
  Danuše

  Dobrý den,
  Chtěla bych pojistit své vnoučky (1,5 roku a 6 měsíců) na úraz a se spořením. Můžete mi prosím zaslat na email nabídky pojišťoven? Děkuji.
  Dana

 • #14711 odpověď
  Petr Šťastný
  Petr Šťastný
  Správce

  Úrazové pojištění se spořením nenabízíme. Takový produkt ani není obvyklý, kombinace úrazového pojištění a spoření nemusí mít, zejména z počátku smlouvy, výhodné podmínky. Se spořením (investicí) se spojuje spíše životní pojištění, které však nemá pro děti moc smysl.

  Doporučujeme to řešit odděleně – mít čistě úrazové pojištění a k tomu mít samostatně spoření, např. stavební spoření.

  Spočítat úrazové pojištění si můžete zde:
  https://online.pojisteni.cz/uraz/srovnani

 • #18613 odpověď
  Profilový obrázek
  Michaela

  Dobrý den, pokud máte stále zájem o pojištění, mohla bych vám doporučit jednoho skvělého poradce, s kterým byste mohla svůj problém nezávazně rozebrat. Já měla doposud s poradci špatné zkušenosti, ale tenhle mi neskutečně pomohlo a nyní jsem naprosto spokojená. Má skvělý přístup ke svým klientům, snaží se poradit jen to nejlepší a co je nejdůležitější – rozhodně do ničeho nenutí. Pokud byste měla zájem nebo chtěla více informací, klidně napište.

Odpověď na: úrazové pojištění se spořením
Osobní informace:
test