Diskuzní fórum / Poradna

Jaké úrazové pojištění

Pojištění.cz Fóra Pojištění Úrazové pojištění Jaké úrazové pojištění

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Barbora Veselá a poslední změna proběhla před 6 roky, 9 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #762 Odpověď
  Profilový obrázek
  Jiřina

  Dobrý den,potřebuji poradit ohledně úrazového poj..Je mi 41let mám 15letou dceru,pracuji jako pokojská a jsem z Mělníka.Žádné sporty už neprovozuji.Děkuji za odpověď.

 • #763 Odpověď
  Profilový obrázek
  Tomáš Podlesný

  Dobrý den,
  Vámi zadané údaje ohledně úrazového pojištění jsou nedostačující k nalezení kvalitního řešení Vaší situace. Je třeba o sobě uvést mnohem více, což bych ale zde na veřejném diskuzním fóru moc nedoporučoval. Oslovte spíše nějakého makléře (ne pojišťováka či agenta pracujícího jen pro jednu konkrétní pojišťovnu – nemá možnost nabídky více řešení!), který má výtečné doporučení Vašich známých a poraďte se s ním jak vyřešit tuto situaci. Nebo obejděte vícero pojišťoven a nechte si jimi nabídnout řešení, poté se rozhodněte na základě faktů a kvality zajištění. Na veřejném diskuzním fóru Vám bohužel nikdo kvalitně neporadí, pouze se bude snažit "prodat" Vám nějakou pojistku (i když nekvalitní a nic neřešící), případně bude "hanit" jedince, kteří vykonávají tuto profesi a označovat je jen za šizuňky…

  přeji Vám příjemný den.

 • #764 Odpověď
  Profilový obrázek
  Barbora Veselá

  Dobrý den,

  jak už bylo řečeno, chce to více informací. A hlavně to co od pojištění očekáváte. Doporučuji totéž oběhat pojišťovny s nejlepšími nabídkami. Co se mě týče má teď docela dobrý program generali-dolce vita je to 3pojištění + 1 zdarma, ale pozor mají to jen makléři, takže smlouva je ze začátku více nákladová, ale v průběhu trvání se Vám to vrátí. Jinak určitě mrkněte i na ostaní pojišťovny a hlavně si zajistěte příjem v případě nemoci.

  S pozdravem

  Barbora Veselá

Odpovědět: Jaké úrazové pojištění
Informace o Vás:
test