Jaké úrazové pojištění

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Barbora Veselá a poslední změna proběhla 11 let, 9 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #762 Odpovědět
   Jiřina
   Host

   Dobrý den,potřebuji poradit ohledně úrazového poj..Je mi 41let mám 15letou dceru,pracuji jako pokojská a jsem z Mělníka.Žádné sporty už neprovozuji.Děkuji za odpověď.

  • #763 Odpovědět
   Tomáš Podlesný
   Host

   Dobrý den,
   Vámi zadané údaje ohledně úrazového pojištění jsou nedostačující k nalezení kvalitního řešení Vaší situace. Je třeba o sobě uvést mnohem více, což bych ale zde na veřejném diskuzním fóru moc nedoporučoval. Oslovte spíše nějakého makléře (ne pojišťováka či agenta pracujícího jen pro jednu konkrétní pojišťovnu – nemá možnost nabídky více řešení!), který má výtečné doporučení Vašich známých a poraďte se s ním jak vyřešit tuto situaci. Nebo obejděte vícero pojišťoven a nechte si jimi nabídnout řešení, poté se rozhodněte na základě faktů a kvality zajištění. Na veřejném diskuzním fóru Vám bohužel nikdo kvalitně neporadí, pouze se bude snažit "prodat" Vám nějakou pojistku (i když nekvalitní a nic neřešící), případně bude "hanit" jedince, kteří vykonávají tuto profesi a označovat je jen za šizuňky…

   přeji Vám příjemný den.

  • #764 Odpovědět
   Barbora Veselá
   Host

   Dobrý den,

   jak už bylo řečeno, chce to více informací. A hlavně to co od pojištění očekáváte. Doporučuji totéž oběhat pojišťovny s nejlepšími nabídkami. Co se mě týče má teď docela dobrý program generali-dolce vita je to 3pojištění + 1 zdarma, ale pozor mají to jen makléři, takže smlouva je ze začátku více nákladová, ale v průběhu trvání se Vám to vrátí. Jinak určitě mrkněte i na ostaní pojišťovny a hlavně si zajistěte příjem v případě nemoci.

   S pozdravem

   Barbora Veselá

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: Jaké úrazové pojištění
Informace o uživateli: