spoření pro děti

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #2224 Odpovědět
   Vojtěch Kompiš
   Host

   Chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi stavebním spořením pro děti a normálním stavebním spořením?

  • #2225 Odpovědět
   Jana Roselli – Pojištění.cz
   Host

   Vážený pane,

   každá stavební spořitelna nabízí výhodné podmínky pro stavební spoření dětem, případně dospívajícím. Převážně se jedná o snížení poplatku za uzavření smlouvy o stavebním spoření, nebo alespoň snížení tohoto poplatku na polovinu.

   Wüstenrot stavební spořitelna nabízí uzavření smlouvy s cílovou částkou 150 000 Kč zdarma = úspora na úhradě za uzavření smlouvy 1500 Kč. Nejvyšší zaručený úrok z úspor 2,2 % ročně a státní podporu až 3000 korun ročně. Podmínkou je věk účastníka stavebního spoření – musí být mladší 18ti let.

   Modrá pyramida stavební spořitelna nabízí pro děti do 15ti let uzavření smlouvy s cílovou částkou 50 000 Kč zdarma. A uzavření smlouvy s cílovou částkou 51 000 Kč – 200 000 Kč za polovinu poplatku za uzavření smlouvy = 50% sleva.
   Pro děti od 15ti do 18ti let nabízí také výhodné stavební spoření, kde za uzavření smlouvy s cílovou částkou do 200 000 Kč zaplatíte pouze poloviční poplatek za uzavření smlouvy = 50% sleva.

   Více se můžete o těchto produktech dočíst tady: http://www.pojisteni.cz/cs/pojisteni-detem.html

   Mějte hezký den, Pojištění.cz

  • #13307 Odpovědět
   Štěpánek los
   Host

   Chtěl bych informace o úrazovém pojištění se spořením pro dětičky Los

  • #13309 Odpovědět

   Dobrý den,
   u nás naleznete výhodné úrazové pojištění pro děti se slevou 50%, můžete si tak sjednat online, nebo vyzkoušet nezávaznou online kalkulačku úrazového pojištění Úrazové pojištění se spořením bohužel v této variantě nenabízíme.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: spoření pro děti
Informace o uživateli: