Diskuzní fórum / Poradna

spoření pro děti

Pojištění.cz Fóra Pojištění Pro děti spoření pro děti

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek  a poslední změna proběhla před 1 rokem, 4 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #2224 odpověď
  Profilový obrázek
  Vojtěch Kompiš

  Chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi stavebním spořením pro děti a normálním stavebním spořením?

 • #2225 odpověď
  Profilový obrázek
  Jana Roselli – Pojištění.cz

  Vážený pane,

  každá stavební spořitelna nabízí výhodné podmínky pro stavební spoření dětem, případně dospívajícím. Převážně se jedná o snížení poplatku za uzavření smlouvy o stavebním spoření, nebo alespoň snížení tohoto poplatku na polovinu.

  Wüstenrot stavební spořitelna nabízí uzavření smlouvy s cílovou částkou 150 000 Kč zdarma = úspora na úhradě za uzavření smlouvy 1500 Kč. Nejvyšší zaručený úrok z úspor 2,2 % ročně a státní podporu až 3000 korun ročně. Podmínkou je věk účastníka stavebního spoření – musí být mladší 18ti let.

  Modrá pyramida stavební spořitelna nabízí pro děti do 15ti let uzavření smlouvy s cílovou částkou 50 000 Kč zdarma. A uzavření smlouvy s cílovou částkou 51 000 Kč – 200 000 Kč za polovinu poplatku za uzavření smlouvy = 50% sleva.
  Pro děti od 15ti do 18ti let nabízí také výhodné stavební spoření, kde za uzavření smlouvy s cílovou částkou do 200 000 Kč zaplatíte pouze poloviční poplatek za uzavření smlouvy = 50% sleva.

  Více se můžete o těchto produktech dočíst tady: http://www.pojisteni.cz/cs/pojisteni-detem.html

  Mějte hezký den, Pojištění.cz

 • #13307 odpověď
  Profilový obrázek
  Štěpánek los

  Chtěl bych informace o úrazovém pojištění se spořením pro dětičky Los

 • #13309 odpověď

  Dobrý den,
  u nás naleznete výhodné úrazové pojištění pro děti se slevou 50%, můžete si tak sjednat online, nebo vyzkoušet nezávaznou online kalkulačku úrazového pojištění Úrazové pojištění se spořením bohužel v této variantě nenabízíme.

Odpověď na: spoření pro děti
Osobní informace:
test