Pojišťovnictví – finanční poradenství nebo mašinérie okrást co nejvíce lidí?

 • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Anna a poslední změna proběhla 11 let, 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #541 Odpovědět
   Lukas
   Host

   VŮBEC NEJHORŠÍ PRODUKTY ŽIVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ MAJÍ TYTO POJIŠŤOVNY: ČP, ING, KOOPERATIVA! BUĎTE TAKÉ OPATRNÍ A OBEZŘETNÍ S VÝBĚREM PORADCŮ, VĚTŠINOU JDE O LIDI, KTEŘÍ PRODUKTŮM, KTERÉ PRODÁVAJÍ VŮBEC NEROZUMÍ. MEZI NEJHORŠÍ PATŘÍ OVB, PARTNERS A PAK I CELÁ ŘADA MAKLÉŘSKÝCH FIREM.

  • #542 Odpovědět
   Martin
   Host

   Zajímalo by mě, pro koho ty děláš, že píšeš takový kecy 😀

  • #543 Odpovědět
   Lukáš
   Host

   Partners nejhorší:Vůbec tomu nerozumí

  • #544 Odpovědět
   Tomáš Podlesný
   Host

   Můj názor je, že to není jen o určité firmě, ale o jednotlivcích. Nedostatečně a krátce vyškolený poradce dovede nasekat v návrzích smluv spousty chyb a jak již bylo uvedeno v příspěvcích výše, produktům jako takovým vůbec nerozumí. Ono popravdě, od takového třeba bývalého dělníka, který pracoval 20 let u pásu nemůžete čekat, že bude v tomto oboru během 2 měsíců pracovat naprosto samostatně a bezchybně… Spousta lidí si to ale myslí a vznikají s tím problémy spojené. Bohužel v naší zemi existují tzv. insurance broker mills, které chrlí jednoho poradce za druhým jak na běžícím pásu. Nebudu psát které konkrétně, názvy si jistě doplníte sami. (Jen pro malou nápovědu: většinou mají pouze 3 písmena) 😉

   Jsem rozhodně pro zvýšení poplatků za registraci pojišťovacího poradce a součastným zpřísněním zkoušek u ČNB (dnešní stav je spíše pro legraci) – tím by se snad měl trh částečně pročistit od takovýchto "zmetků" (nic osobního v tom prosím nehledejte, jen mne teď nenapadlo lepší přirovnání). Vůbec se veřejnosti nedivím, že je na pojišťovací poradce vesměs naštvaná a přirovnává je pouze k šizuňkům, protože v mnoha přpadech je to spíše pouze sjednatel/obchodní zástupce, který sjednává smlouvy (a zapisuje si tak body za uhnané duše), nikoliv kvalitní poradce. Není to jenom o sjednání smlouvy a hotovo – následuje klientský servis, vážení. Ten je mnohem důležitější, než samotné sjednání smlouvy! Kvalitní poradce se může pyšnit pozitivníma referencema svých klientů a třeba i tím, že ho sami oslovují neznámí lidé s žádostí o radu v oblasti pojištění či financí.
   Milí "poradci", zeptejte se jakou máte stronovost Vašich smluv? Pokud pod 10% ročně, tak Vám gratuluji a zřejmě děláte svojí práci dobře a svědomitě, pokud je vyšší – zeptejte se sami sebe, co by mohlo být příčinou…

   PS: Pro rýpaly, ano pracuji jako pojišťovací poradce již delší dobu a nemyslím si, že je důležité zveřejňovat zde pro kterou firmu – jak jsem již psal: Je to jen o jednotlivcích…

  • #545 Odpovědět
   ládik.21..
   Host

   všichni jsou podvodníci zadarmo Vám nikdo nic nedá,,…generali….

  • #546 Odpovědět
   Jana Rezková
   Host

   Dobrý den pane Podlesný,
   jenom k Vašemu dotazu stornovanosti smluv:pojišťovnictví se věnuji již 11let a můžu skutečně odpřísáhnout,že mi nepadla jediná smlouva.
   Přeji krásný den

  • #547 Odpovědět
   Tomáš Podlesný
   Host

   Dobrý den,
   pak Vám gratuluji, děláte svojí práci výborně!

   Přeji Vám příjemný den.

  • #548 Odpovědět
   Anna
   Host

   Takže i v obchodě jsou podvodníci, na poště taky, na benzince, v Tescu, v kině, …..všude po vás chtějí peníze, tzn. , že všude je to jen samý podvodník??

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Pojišťovnictví – finanční poradenství nebo mašinérie okrást co nejvíce lidí?
Informace o uživateli: