Pojišťovna Simplea zkušenosti

 • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázekAleš a poslední změna proběhla 10 měsíci, 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #147697 Odpovědět
   Profilový obrázekJakub
   Host

   Zdravím, jsem z malého města a když potřebuju něco zařídit, tak musím přejet do sousedního většího města. Abych tohle ale teď nemusel podnikat, tak jsem se díval na internetu, kdo by mi za současné situace byl schopný bez návštěvy pobočky udělat životní pojištění online. Narazil jsem na stránky kde porovnávali životní pojištění a našel jsem tam nabídku pojišťovny Simplea, která má tu možnost online. Simplea je ale pro mě neznámá pojišťovna, tak bych se rád zeptal zda jste s nimi někdo už jednal, případně jestli s nimi máte někdo už vlastní zkušenosti. Děkuji Jakub

  • #148819 Odpovědět
   Profilový obrázekMilan Poledňák
   Host

   Já myslím, že pojišťovny teďka za současné situace koronaviru fungují celkem flexibilně a k online fungování se teď připojili i ti, kteří by to jinak bez těch omezení neudělali. Prostě k tomu byli dotlačení chtíc nechtíc. Ale chápu vás, že toho chcete využít když je nyní ta možnost.

  • #149013 Odpovědět
   Profilový obrázekAleš
   Host

   Simpleu mám od loňska, zrušil jsem staré životko a přešel k nim. Zkušenosti s nimi zatím nemám nic moc velké, ale vypočítali mi poměrně slušnou měsíční částku, kterou jsem jim ochotný akceptovat za to co mi všechno kryjí.

  • #149847 Odpovědět
   Profilový obrázekJakub
   Host

   Pane Poledňáku taky jsem si to myslel, ale tak úplně to není pravda a ne všechny pojišťovny tuto možnost nabízejí, zvláštní při dnešní době.
   Aleši díky za vaší reakci, můžu se zeptat kolik vás u nich pojistka stojí a co všechno vám to zahrnuje? Vůbec si netroufnu odhadnout kolik se může měsíčně platit. díky

  • #150083 Odpovědět
   Profilový obrázekAleš
   Host

   Pojistku mám vypočítanou na necelých 1500,- za měsíc, ale ono záleží na více faktorech, takže kolik platím já nemusíte platit vy, protože to zohledňuje více věcí, jestli máte děti, hypotéku, váš příjem atp. Něž jsem vyměnil pojišťovnu, tak jsem platil ještě víc, proto se mi jejich nabídka líbila.

  • #150201 Odpovědět
   Profilový obrázekJakub
   Host

   A to v tom máte i nějaké spoření?

  • #155539 Odpovědět
   Profilový obrázekOndřej
   Host

   Jakube, myslím, že v tom pan Aleš žádné spoření nemá. Já mám taky Simplea pojišťovnu, jedná se o relativně novou pojišťovnu, která vznikla cca před 2 lety myslím (založila ji skupina Partners, která se mimo jiné snaží už i o vlastní banku), a prezentuje se především svojí jednoduchostí (taková Air Bank mezi pojišťovnami :-)) a vysokým procentem vyplacených pojistných krytí. Já třeba platím 592 Kč měsíčně, ale jsem relativně čerstvě po studiu, bez hypotéky, bez závazků 🙂 Takže rozhodně se nemůžete řídit podle toho, kolik platí ostatní, spíš o kolik Vám nabízejí nižší měsíční platbu ve srovnání s jinými pojišťovnami.

   Jinak spoření v rámci životního pojištění obecně není velmi výhodný produkt a v podstatě odvádí pozornost od skutečné podstaty životního pojištění. I proto ho pojišťovna Simplea v rámci životního pojištění nenabízí.

  • #158145 Odpovědět
   Profilový obrázekAleš
   Host

   Také v tom nemám žádné spoření, to možná budou mít jiné společnosti, ale ostatně jsem potom ani nijak nepátral, protože spoření už mám zajištěné jinde, tady mi šlo hlavně o to, abych byl dobře pojištěn, kdyby se mi něco stalo a rodina tak byla zajištěná a to tu je.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Pojišťovna Simplea zkušenosti
Informace o uživateli: