Pojišťovna bez oceňovacích tabulek pro úrazové pojištění

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pifková Šárka a poslední změna proběhla 12 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #378 Odpovědět
   Jindra
   Host

   Dobry den, hledam na internetu nejake rozumne urazove pojisteni. Vetsina pojistoven se lisi ve vyplaceni denniho odskodneho dle vlastnich tabulek, avsak jsem narazil na jednu, ktera vyplaci dle skutecne doby lecby. Chtel bych se zeptat, zda mate nejakou zkusenost s pojistovnou GARANT s.r.o. Bojim se toho, ze si budu platit drahe pojiste a ve finale z toho nebudu mit nic, pojistovna zkrachuje nebo neco podobneho. Tato pojistovna me laka svou nabidkou, protoze jsem mel uraz, ktery jsem lecil 210dni a dle tabulek u stavajici pojistovny byl ohodnocen na 42dni,coz neni zrovna nejlepsi pri dennim odskodnem 1tis

   Dekuji za Vase odpovedi a nazory.

  • #379 Odpovědět
   Pifková Šárka
   Host

   Dobrý den,

   reaguji na Váš inzerát,

   Mohu Vám nabídnout solidní úrazové připojištění, jsem nezávislým poradcem, tudíž mohu srovnat veškeré produkty.

   Co se týče Vašeho konkrétního dotazu, pokud mi napíšete do e-mailu jaký úraz jste konkrétně prodělal, mohu to porovnat blíže. Svým klientům garantuji doživotní a bezplatný servis, v případě pojistné události s klientem vše sepíšu, vyřídím tak aby byl vždy spokojený klient.

   Budu se těšit. Pifková

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na téma: Pojišťovna bez oceňovacích tabulek pro úrazové pojištění
Informace o uživateli: