Diskuzní fórum / Poradna

Životní či úrazové pojištění pro studenty

Pojištění.cz Fóra Pojištění Životní pojištění Životní či úrazové pojištění pro studenty

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (0 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Markéta Strnadová a poslední změna proběhla před 7 roky, 2 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #595 Odpověď
  Profilový obrázek
  Sandra

  Dobrý den,
  chtěla bych si sjednat životní popř. úrazové pojištění v částce do 500(možno spojené i se spořením). Jsem studentka-věk 20 let a nerada bych se upsala na déle než 5 let. Co byste mi poradili?

 • #596 Odpověď
  Profilový obrázek
  Tomáš Podlesný

  Dobrý den,
  popravdě řečeno, co vlastně od úrazového či životního pojištění očekáváte? Jaké jsou Vaše požadavky na pojistné plnění? Jste aktivní sportovec? Kolik si představujete, že si za těch 5 let naspoříte? Pokud už v úvodu říkáte, že se nechcete upisovat na více než 5 let a za maximání cenu 500Kč vč. spoření, pak Vás bohužel asi musím zklamat, protože dost pochybuji, že budete kvalitně a dostatečně pojištěná. Životní pojištění je od slova život a ten rozhodně není jen 5 následujících let. Osobně klientům sjednávám pojištění do 75 let věku s větou, že lze toto pojištění kdykoliv vypovědět. 😉
  Prosím, nesjednávejte si pojištění jen pro pocit, že jste pojištěná, i když ve skutečnosti tomu tak nebude, ale nechte si třeba od nějakého zodpovědného makléře poradit, jak mít kvalitně zajištěná rizika a také snažte se již teď tvořit finanční rezervu, která je neméně důležitá.

  Přeji příjemný den.

 • #597 Odpověď
  Profilový obrázek
  Janka

  Dobrý den,

  zkuste se spíš přímo zeptat nějakého fin.poradce, který má zkušenosti v tomto oboru a třeba Vám i ,,ušije,, balíček na míru. Životních a úrazových pojištění je na českém trhu hodně, takže si myslím, že byste společně po delší konzultaci nějaké šikovné objevili.

 • #598 Odpověď
  Profilový obrázek
  Markéta Strnadová

  Dobrý den,

  mohu vám dát pár doporučení při osobní schůzce,pracuji jako finanční poradce a dokáži vám poradit a pomoci.

  Pokud máte zájem stačí napsat na email

  Strnadová

Odpovědět: Životní či úrazové pojištění pro studenty
Informace o Vás:
test