Životní či úrazové pojištění pro studenty

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Markéta Strnadová a poslední změna proběhla 12 let.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #595 Odpovědět
   Sandra
   Host

   Dobrý den,
   chtěla bych si sjednat životní popř. úrazové pojištění v částce do 500(možno spojené i se spořením). Jsem studentka-věk 20 let a nerada bych se upsala na déle než 5 let. Co byste mi poradili?

  • #596 Odpovědět
   Tomáš Podlesný
   Host

   Dobrý den,
   popravdě řečeno, co vlastně od úrazového či životního pojištění očekáváte? Jaké jsou Vaše požadavky na pojistné plnění? Jste aktivní sportovec? Kolik si představujete, že si za těch 5 let naspoříte? Pokud už v úvodu říkáte, že se nechcete upisovat na více než 5 let a za maximání cenu 500Kč vč. spoření, pak Vás bohužel asi musím zklamat, protože dost pochybuji, že budete kvalitně a dostatečně pojištěná. Životní pojištění je od slova život a ten rozhodně není jen 5 následujících let. Osobně klientům sjednávám pojištění do 75 let věku s větou, že lze toto pojištění kdykoliv vypovědět. 😉
   Prosím, nesjednávejte si pojištění jen pro pocit, že jste pojištěná, i když ve skutečnosti tomu tak nebude, ale nechte si třeba od nějakého zodpovědného makléře poradit, jak mít kvalitně zajištěná rizika a také snažte se již teď tvořit finanční rezervu, která je neméně důležitá.

   Přeji příjemný den.

  • #597 Odpovědět
   Janka
   Host

   Dobrý den,

   zkuste se spíš přímo zeptat nějakého fin.poradce, který má zkušenosti v tomto oboru a třeba Vám i ,,ušije,, balíček na míru. Životních a úrazových pojištění je na českém trhu hodně, takže si myslím, že byste společně po delší konzultaci nějaké šikovné objevili.

  • #598 Odpovědět
   Markéta Strnadová
   Host

   Dobrý den,

   mohu vám dát pár doporučení při osobní schůzce,pracuji jako finanční poradce a dokáži vám poradit a pomoci.

   Pokud máte zájem stačí napsat na email

   Strnadová

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: Životní či úrazové pojištění pro studenty
Informace o uživateli: