Diskuzní fórum / Poradna

Pojištění odpovědnosti řidiče autobusu

Pojištění.cz Fóra Pojištění Pojištění odpovědnosti Pojištění odpovědnosti řidiče autobusu

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Petr Šťastný Petr Šťastný a poslední změna proběhla před 3 týdny, 2 dny.

 • Autor
  Příspěvky
 • #2275 odpověď
  Profilový obrázek
  J.

  Vyplatí se mi jako řidiči autobusu pojištění odpovědnosti za škodu? Nebo to je součástí povinného ručení? Je nějaké pojištění odpovědnosti přímo pro mé povolání?

  Děkuji J.

 • #2276 odpověď
  Profilový obrázek
  Jana Roselli – Pojištění.cz

  Dobrý den,

  pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli se jistě vyplatí. Toto pojištění se vztahuje na škody, které způsobíte zaměstnavateli. Jsou tím myšleny škody na věcech svěřených, nebo užívaných k práci, ale také škody vzniklé na zdraví a životě. Zaměstnavatel po Vás může požadovat náhradu škody až do výše 4,5 násobku Vašeho platu.

  Povinné ručení hradí škody, které způsobíte provozem vozidla třetí osobě. Škody, které byste způsobil zaměstnavateli se z tohoto pojištění hradit nebudou.

  Pro zjištění cen pojištění odpovědnosti za škody můžete využít našeho kalkulátoru: https://www.pojisteni.cz/srovnani/pojisteni-odpovednosti-za-skodu.html kde nezapomeňte zvolit variantu pro řidiče z povolání.

  Přeji pěkný den. Jana Roselli, Pojištění.cz

 • #103231 odpověď
  Profilový obrázek
  Zdeněk Bařtipán

  je možné i pojištění na 3 měsíce a kolik stojí ?

Odpověď na: Pojištění odpovědnosti řidiče autobusu
Osobní informace:
test