Diskuzní fórum / Poradna

Pojištění domácnosti

Pojištění.cz Fóra Pojištění Pojištění majetku Pojištění domácnosti

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Pojištovací poradce a poslední změna proběhla před 7 roky, 5 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #2238 odpověď
  Profilový obrázek
  Petr Pesek

  Mame sjednane pojisteni domacnosti u Generali. Dnes se jedno z nasich deti snazilo z horni skrinky v kuchyni vyndat kosik na pecivo. Vzalo si zidli a slo na vec. Jenze zidle mu podklouzla, a mlady se chytil dvirek, aby nepadl a dvirka vytrhl z pantu. Kuchyn je 9 mesicu stara. Moje otazka je, zda se na toto vztahuje pojisteni domacnosti….?`Dekuji

 • #2239 odpověď
  Profilový obrázek
  Pojištovací poradce

  Dobrý den pane Pesek,

  tohle pojistné riziko nenabízí snad žádná pojištovna,

  z odpovědnostní škody to nevytáhnete, protože to způsobilo Vaše dítě Vaší skřínce. Kdyby se tohle stalo na návštěvě, že by Vaše dítě urvalo dvířka tam, tak v tom případě ano, pokud máte sjednáno pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou v běžném občanském životě. Tohle pojištění se standartně zahrnuje do domácnosti.

  Pokud máte Více dotazů, nebo zájem vypracovat nabídku u pojišťovny, kde pracuji, jak na pojištění majetku, vozidel, nebo úrazového připojištění jak dospělých tak i dětí. Tak mě klidně kontaktujte na e-mailu:

  Rád Vám pomohu.

  S přáním pěkného dne

  Pojišťovací poradce

Odpověď na: Pojištění domácnosti
Osobní informace:
test