Pojištění domácnosti

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištovací poradce a poslední změna proběhla 11 let, 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #2238 Odpovědět
   Petr Pesek
   Host

   Mame sjednane pojisteni domacnosti u Generali. Dnes se jedno z nasich deti snazilo z horni skrinky v kuchyni vyndat kosik na pecivo. Vzalo si zidli a slo na vec. Jenze zidle mu podklouzla, a mlady se chytil dvirek, aby nepadl a dvirka vytrhl z pantu. Kuchyn je 9 mesicu stara. Moje otazka je, zda se na toto vztahuje pojisteni domacnosti….?`Dekuji

  • #2239 Odpovědět
   Pojištovací poradce
   Host

   Dobrý den pane Pesek,

   tohle pojistné riziko nenabízí snad žádná pojištovna,

   z odpovědnostní škody to nevytáhnete, protože to způsobilo Vaše dítě Vaší skřínce. Kdyby se tohle stalo na návštěvě, že by Vaše dítě urvalo dvířka tam, tak v tom případě ano, pokud máte sjednáno pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou v běžném občanském životě. Tohle pojištění se standartně zahrnuje do domácnosti.

   Pokud máte Více dotazů, nebo zájem vypracovat nabídku u pojišťovny, kde pracuji, jak na pojištění majetku, vozidel, nebo úrazového připojištění jak dospělých tak i dětí. Tak mě klidně kontaktujte na e-mailu:

   Rád Vám pomohu.

   S přáním pěkného dne

   Pojišťovací poradce

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na téma: Pojištění domácnosti
Informace o uživateli: