Diskuzní fórum / Poradna

Výběr pojištění

Pojištění.cz Fóra Obecná diskuze Různé Výběr pojištění

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (0 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Tomáš Podlesný a poslední změna proběhla před 7 roky, 3 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #507 Odpověď
  Profilový obrázek
  Christoffer Cikánek

  Dobrý den všem.

  Určitě jste někdy měli problém s tím vybrat si pro vás to nejlepší pojištění. někdy jsou jejich zprostředkovatelé mladší, ovšem projekty vytváří již pokročilí lidé, kteří svému řemeslu rozumí. Kdyby kdokoliv potřeboval nějak pomoct s vyznáním se na Finančním trhu. Je mnoho společností, které vám mohou pomoci. Někde je to bezplatná služba.

  Vyberte si pro vás to nejlepší.

 • #508 Odpověď
  Profilový obrázek
  Martina

  Dobry den,zajimalo by me,jak muzete pane Cikanek radit vsem co se tyce pojisteni,kdyz sam neumite plnit zavazky. Nabourat do auta na krizovatce,naslibovat jak se vyrovnate a hlavne to nehlasit-to by Vam slo.

 • #509 Odpověď
  Profilový obrázek
  David Malásek

  N I K D Y nikoho z Vás.Jste jen nadržení dělat z lidí negramotné blázny závislé na podvodnících. Bezplatná služba,která po Vaší návštěvě připraví lidi s životkama o minimálně 10000 á kus, a Vy si dalších 20000 vyděláte. Bando. Jeden z Vás u mne doma byl a letěl rychlej než se stačil rozkoukat. Duchapřítomně jsem volal i svému pojišťovákovi a ten už si to s ním pořešil.Já byl za blba,ale už nikoho z takových tady vidět nechci. Od mé pojišťovny se nehnu.

 • #510 Odpověď
  Profilový obrázek
  Jan Tupý

  Tak proč mně budou otravovat s neznalým amatérem a nachystá to taťka šmoula. Praktiky a servis těchto firem nemůže vyrovnat stabilní zajeté komplexní ínstituce. Na co tisíce organizací se spoustou klientských čísel. Jedna pojišťovna s jejich finančním poradce a JE TO.

 • #511 Odpověď
  Profilový obrázek
  Martin Moulin

  Tak proč neřeknete svému pojišťovákovi, že chcete, aby se vzdal provize a že mu za službu zaplatíte sám. Zajímalo by mě kolik jste ochoten investovat do toho, že Vás někdo dobře pojistí.

 • #512 Odpověď
  Profilový obrázek
  Jana Kamenská

  To by ste se divil kolik lidí právě z těch komplexních institucí a jejich finanční pordci právě tlačí na klienty a jde jim jen o uzavření výhodní smlouvy ale ne pro Vás ale pro nich, vysoké provize…Totiž i lidi zaměstnaný i těchto institucích musí vykazovat nové smouvy, jinak by si nevidělali ani na suchý chléb. Ta éra kdy dostávali fixní plat je dávno prič. Takže Vážený pane žádná výhra….

 • #513 Odpověď
  Profilový obrázek
  Tomáš Podlesný

  Pravda někdy bolí… Zde naprostý souhlas!

Odpovědět: Výběr pojištění
Informace o Vás:
test