Výběr pojištění

 • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Tomáš Podlesný a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #507 Odpovědět
   Christoffer Cikánek
   Host

   Dobrý den všem.

   Určitě jste někdy měli problém s tím vybrat si pro vás to nejlepší pojištění. někdy jsou jejich zprostředkovatelé mladší, ovšem projekty vytváří již pokročilí lidé, kteří svému řemeslu rozumí. Kdyby kdokoliv potřeboval nějak pomoct s vyznáním se na Finančním trhu. Je mnoho společností, které vám mohou pomoci. Někde je to bezplatná služba.

   Vyberte si pro vás to nejlepší.

  • #508 Odpovědět
   Martina
   Host

   Dobry den,zajimalo by me,jak muzete pane Cikanek radit vsem co se tyce pojisteni,kdyz sam neumite plnit zavazky. Nabourat do auta na krizovatce,naslibovat jak se vyrovnate a hlavne to nehlasit-to by Vam slo.

  • #509 Odpovědět
   David Malásek
   Host

   N I K D Y nikoho z Vás.Jste jen nadržení dělat z lidí negramotné blázny závislé na podvodnících. Bezplatná služba,která po Vaší návštěvě připraví lidi s životkama o minimálně 10000 á kus, a Vy si dalších 20000 vyděláte. Bando. Jeden z Vás u mne doma byl a letěl rychlej než se stačil rozkoukat. Duchapřítomně jsem volal i svému pojišťovákovi a ten už si to s ním pořešil.Já byl za blba,ale už nikoho z takových tady vidět nechci. Od mé pojišťovny se nehnu.

  • #510 Odpovědět
   Jan Tupý
   Host

   Tak proč mně budou otravovat s neznalým amatérem a nachystá to taťka šmoula. Praktiky a servis těchto firem nemůže vyrovnat stabilní zajeté komplexní ínstituce. Na co tisíce organizací se spoustou klientských čísel. Jedna pojišťovna s jejich finančním poradce a JE TO.

  • #511 Odpovědět
   Martin Moulin
   Host

   Tak proč neřeknete svému pojišťovákovi, že chcete, aby se vzdal provize a že mu za službu zaplatíte sám. Zajímalo by mě kolik jste ochoten investovat do toho, že Vás někdo dobře pojistí.

  • #512 Odpovědět
   Jana Kamenská
   Host

   To by ste se divil kolik lidí právě z těch komplexních institucí a jejich finanční pordci právě tlačí na klienty a jde jim jen o uzavření výhodní smlouvy ale ne pro Vás ale pro nich, vysoké provize…Totiž i lidi zaměstnaný i těchto institucích musí vykazovat nové smouvy, jinak by si nevidělali ani na suchý chléb. Ta éra kdy dostávali fixní plat je dávno prič. Takže Vážený pane žádná výhra….

  • #513 Odpovědět
   Tomáš Podlesný
   Host

   Pravda někdy bolí… Zde naprostý souhlas!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Výběr pojištění
Informace o uživateli: