Diskuzní fórum / Poradna

Plnění u Slavie

Pojištění.cz Fóra Pojišťovny Slavia Plnění u Slavie

 • This topic has 12 odpovědí, 1 účastník, and was last updated 2 months, 3 weeks by Profilový obrázekMagda.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #2349 Reply
   Profilový obrázekStanley
   Host

   Dobrý den, pokud máte někdo nějaké zkušenosti s plněním u pojištovny Slavia ( hlavně pojištění majetku ) prosím o invenci.
   Děkuji.

  • #2350 Reply
   Profilový obrázekRoman
   Host

   No zatim ne, ale brzy dodam… O vikendu mi ukradli auto. Mam pojisteni prave u pojistovnz Slavia… A jelikoz ted hledam na netu nejake informace o jejich plneni a nic nemuzu najit, tak sem urcite neco napisu.

  • #2351 Reply
   Profilový obrázekMartin
   Host

   neco noveho ? tez by me to moc zajimalo ?

  • #2353 Reply
   Profilový obrázekJG
   Host

   Pred pul rokem jsem mel dopravni nehodu, jsem vinik. Ted mi prisel dopis od sluzby kterou si zridil poskozeny, ze mam zaplatit fakturu kterou pojistovna neuhradila. Nevim co s tim.

  • #2354 Reply
   Profilový obrázekMichal Pástor
   Host

   Jak jste dopadnul? zvazuju pojitku u Slavie

  • #2356 Reply
   Profilový obrázekSlavie Nikdy !!!!!!
   Host

   Fuj tajbl fuj fuj – hnusná pojišťovna. Nejdříve naláká na levné pojištění, ale za půl roku si doúčtuje 1000 Kč kvůli prý nesouladu v době bezeškodního průběhu o pár měsíců, nedoložili to, jen to tvrdí v dopise, chtějí peníze a nemůžete s tím nic dělat.

   Dávám výpověď a už nikdy !!!!!!!!!!!!!!!!!

  • #2357 Reply
   Profilový obrázekbenn
   Host

   Po mě chtějí 4000 za totéž – Při sjednání pojištění byl uznán bezeškodní průběh 120 měsíců i když jsem ani tak dlouho ještě ani nebyl pojištěn – dělají to tak skoro všechny pojišŤovny ale jen Slavia si po to po čase rozmyslí a chce peníze. U autorizovaného prodejce mi bylo řečeno ať neplatím a ukázán mail z ústředí, že budou rozesílat omluvné dopisy – že došlo k omylu. To bylo 22.11 t.r. Dodneška nepřišel ani lístek. Takže teď nevím co mám dělat.

  • #2358 Reply
   Profilový obrázekMonika
   Host

   V tom případě se urychleně nechte pojistit u ČPP. Určitě to bude lepší:-). I problémy jsou srovnatelné s cenou. Čím vyšší cena, tím větší problémy a delší doba řešení:-D.

  • #2359 Reply
   Profilový obrázekSuru
   Host

   Přesně tak,jsou to nemorální lháři,tahající z lidí jen peníze a zákon je ještě na jejich straně.Loni na podzim,jsem napsal žádost o výpověď,že přestoupím jinam,protože mi přestali posílat šeky na pololetní placení a navýšili mi pojistku o 400 kč. A vůbec mi nesdělili z jakého důvodu.Na mou výpověď mi tehdy ale neodpověděli a tak jse v daném termínu řádně zaplatil a žil v dobré víře,že je všechno Ok.Jenže teď mi přišlo z ČkP,že dlužím jako neplatič skoro 30 000 kč. do garančního fondu za půl roku nepojistěné auto.Slávia tvrdí,že mi dopis o ukončení smlouvy poslali a že nemusí posílat písemnosti doporučeně.A tak, i když mám zelenou kartu i doklad o včasném zaplacení,jsem prý neplatič a ta částka za půl roku je fakt hrozná.Navíc mi ani nevrátili tu půlroční platbu i když ji mají vrátit do třiceti dnů jako přeplatek.Vůbec se nestydí lhát a poslali mi údajnou kopii dopisu,který mi prý odeslali 25.10.2011.Jenže podle znění-cituji – V Praze 25.10.2011 ……na vaši žádost byla smlouva ukončena dne 11.11.2011……No a z toho mně připadá,že smlouva byla psána až po tom termínu 11.11.2011 a doložena ke spisu až teď.Mají tam bordel a ukončení mi zřejmě vůbec neposlali.Protože by tam mělo stát….smlouva bude ukončena dnem 11.11.2011 když to posílali údajně 25.10.2011.A vůbec nechtějí slyšet o tom,že by mi smlouvu reaktivovali a já se vyhnul velmi vysoké pokutě.Jsou to opravdu hrozní zloduši bez morálky a trošky lidskosti.Tahají z lidí jen peníze,ale aby pak klientům vyšli vstříc a nebo jim v něčem pomohli,toho se klienti nedočkají.Proto fakt – ruce pryč od Slávie.

  • #2360 Reply
   Profilový obrázekSuru
   Host

   Musím se pojišťovně Slavia omluvit za to,co jsem napsal ve včerejším příspěvku.Dnes mi přišel mail,kde se všechno vysvětlilo a pojišťovna bude reaktivovat mou výpověď a tím pádem bude zrušena zřejmě od ČKP i moje povinnost zaplatit příspěvek do Garančního fondu.Takže oproti minulému článku musím přiznat,že je to milá a příjemná zkušenost s touto pojišťovnou.A beru zpět nařčení o lhářích i když vím,že ne každý má tak pozitivní zkušenost s pojišťovnami,jako teď já….

  • #2361 Reply
   Profilový obrázekzdenkys
   Host

   zdravím ve spolek

   je tomu 14 dnů co jsem uzavřel povinné ručení u Slavie. jsem na rozpacích, zda jsem udělal dobře 🙁 jelikož jsem za volantem dnes a denně a 6 – 7 tis. měsíčně není problém, šance že někoho nechtěně trefíme tu je:-( Má to ale jednu výhodu, při každém usednutí za volant, budu myslet na to, že jsem pojištěný u společnosti, která zřejmě soudě podle vašich reakcí moc férová není. O to pojedu dvakrát obezřetněji. Přesto se asi podívám po jiné pojišťovně. Mé zkušenosti s pojištěním jsou za celou dobu co jezdím ve směs negativní. Žádné se nechce plnit a dělají vše možné aby nemuseli, či plnění snížili o co nejvíc. Proto se ptám, má z Vás někdo dobré zkušenosti s jinou pojišťovnou a jakou ??? Doufám, že vedení Slavie tyto reakce čte ?! A doufám, že pokud chtějí mít nějaký stálý příjem, tak dají tyto věci do pořádku. Protože jsou živy z naších peněz 

   přeji všem hezký a pohodový den

   děkuji

  • #2362 Reply
   Profilový obrázekchudymichal@seznam.cz
   Host

   Tak po precteni, pripravenou smlouvu na obe auta v domacnosti se Slavii ihned rusim. Snad po me nebude noc chtit, kdyz jsem to sjednaval pres epojisteni. Ke Slavii urcite nepukdu i kdyz to ted budu mit o 5 drazsi. Diky vsem za varovani.

  • #104849 Reply
   Profilový obrázekMagda
   Host

   Dobrý den,
   na doporučení srovnávače epojisteni.cz jsem založila povinné ručení u Slavie a okamžitě také zaplatila roční pojistné. Po 10ti dnech mi přišla výpověď smlouvy z jejich strany bez udání důvodu. Důvod mi nebyl sdělen ani telefonicky, prý na to mají ze zákona právo. Řekla jsem jim, že chci tedy okamžitě vrátit peníze, ale na to mají zase lhůtu 8 dní. Tzn. že mají cca 18 dní k dispozici moje roční pojistné a blokují mi prachy. Fakt seriozní přístup. Já kvůli nim vypověděla smlouvu jiné pojišťovně (ve snaze ušetřit asi 2 tisíce). Tak už vím, co za těmito výhodnými nabídkami pojištění stojí. A teď budu vyřizovat vše znovu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Plnění u Slavie
Informace o uživateli:
test