Plnění pojišťovny slavia

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Mirek Navratil a poslední změna proběhla 12 let, 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #2385 Odpovědět
   Petr Poštulka
   Host

   Jsem jeden z postižených, který se snaží domoci svých práv u pojišťovny Slavia, převážně pro jejich agresivní obchodní politiku a nestandardní postupy.

   Pokud je někdo, kdo aktuálně řeší tento problém. Navrhuji spojit síly a napsat hromadnou stížnost s konkrétními problémy na kontrolní úřad ministerstva financí pod, které pojišťovnictví spadá.

   Aktuálně jsem ve fázi, kdy zvažuji soudní řízení. Nechtěl jsem, aby k tomu došlo navrhoval jsem po stížnosti a odvolání možnosti vyrovnání na které mi nebylo odpovězeno ani minimálně 10 telefonátech s operátory, kdy se mi slibovali, že se do 24 h někdo určitě ozve.

  • #2386 Odpovědět
   Mirek Navratil
   Host

   zdravim,slavie špatny!! přes měsic nahlašena škoda a po 5 emailech žadna odpověd ,žadne vyjadřeni prostě nic,papiry komplet odeslane ,ale asi mam smulu ,nebo jsem nebyl vylosovanej pro vyplatu ?Jak piše pan,chce to spojit sily a napsat stižnost!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na téma: Plnění pojišťovny slavia
Informace o uživateli: