Diskuzní fórum / Poradna

Plnění pojišťovny slavia

Pojištění.cz Fóra Pojišťovny Slavia Plnění pojišťovny slavia

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (0 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  Mirek Navratil a poslední změna proběhla před 7 roky, 5 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #2385 Odpověď

  Petr Poštulka

  Jsem jeden z postižených, který se snaží domoci svých práv u pojišťovny Slavia, převážně pro jejich agresivní obchodní politiku a nestandardní postupy.

  Pokud je někdo, kdo aktuálně řeší tento problém. Navrhuji spojit síly a napsat hromadnou stížnost s konkrétními problémy na kontrolní úřad ministerstva financí pod, které pojišťovnictví spadá.

  Aktuálně jsem ve fázi, kdy zvažuji soudní řízení. Nechtěl jsem, aby k tomu došlo navrhoval jsem po stížnosti a odvolání možnosti vyrovnání na které mi nebylo odpovězeno ani minimálně 10 telefonátech s operátory, kdy se mi slibovali, že se do 24 h někdo určitě ozve.

 • #2386 Odpověď

  Mirek Navratil

  zdravim,slavie špatny!! přes měsic nahlašena škoda a po 5 emailech žadna odpověd ,žadne vyjadřeni prostě nic,papiry komplet odeslane ,ale asi mam smulu ,nebo jsem nebyl vylosovanej pro vyplatu ?Jak piše pan,chce to spojit sily a napsat stižnost!!

Odpovědět: Plnění pojišťovny slavia
Informace o Vás:
test