Diskuzní fórum / Poradna

Partners hypotéka

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Kunc55 a poslední změna proběhla před 1 den, 9 hodin.

 • Autor
  Příspěvky
 • #24514 Odpověď

  František

  Dobrý večer, chtěl bych se zeptat zda-li má někdo zkušenost s touto firmou, konkrétně s nějakým hypotečním poradcem z partners. Vzhledem k tomu co se teď děje a přišly zpřísněné limity od bank tak je vůbec možnost dosáhnout vlastního bydlení? Nepatřím mezi méně bonitní klienty ale jelikož jsem z Prahy tak se obávám, že se do té složky budu muset zařadit i já. Tudíž hledám nějaké východisko, někoho kdo by mi s tím pomohl. Předem díky za vaše zkušenosti a názory.

 • #24628 Odpověď

  Tomáš Kroupa

  Nemám konkretně hypotečního specialistu, ale poradce z partners mám. Dělal nám kdysi finanční plán od kterého jsme se odpíchli a sestavoval mi životní pojistku. Mám v plánu ještě nějaké věci do budoucna. Ale jestli můžu poradit, je to kus od kusu, nejlepší je na doporučení.

  • Odpověď byla upravena před 1 týden, 2 dny uživatelem František Sýkora František Sýkora. Důvod: korekce textu
 • #24990 Odpověď

  Petra

  Dobrý den, zrovna zítra mám schůzku s finančním poradcem kvůli hypotéce. Chtěli bychom koupit domeček. Tak jsem zvědavá, co nám řekne. Byli jsme už na dvou bankách a nic moc teda, prý maximálně dva miliony, ale kde máme vzít ten zbytek? Fakt nechápu, kde lidi na ty hypotéky berou. No uvidíme, jestli nám finanční poradce vymyslí něco lepšího.

 • #25124 Odpověď

  Kunc55

  No já když jsem o tom zpřísněný hypoték četl tak jsem se s partnerkou zoufale smáli. Myslím si, že na tu hypotéku nedosáhne už skoro nikdo nebo jak to psali jen „bohatí“ lidi kor třeba v Praze nebo Ostravě. Držím vám palce.

Odpovědět: Partners hypotéka
Informace o Vás:
test