Partners hypotéka

 • Toto téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Frantisek a poslední změna proběhla 1 rokem, 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 24 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #24514 Odpovědět
   František
   Host

   Dobrý večer, chtěl bych se zeptat zda-li má někdo zkušenost s touto firmou, konkrétně s nějakým hypotečním poradcem z partners. Vzhledem k tomu co se teď děje a přišly zpřísněné limity od bank tak je vůbec možnost dosáhnout vlastního bydlení? Nepatřím mezi méně bonitní klienty ale jelikož jsem z Prahy tak se obávám, že se do té složky budu muset zařadit i já. Tudíž hledám nějaké východisko, někoho kdo by mi s tím pomohl. Předem díky za vaše zkušenosti a názory.

  • #24628 Odpovědět
   Tomáš Kroupa
   Host

   Nemám konkretně hypotečního specialistu, ale poradce z partners mám. Dělal nám kdysi finanční plán od kterého jsme se odpíchli a sestavoval mi životní pojistku. Mám v plánu ještě nějaké věci do budoucna. Ale jestli můžu poradit, je to kus od kusu, nejlepší je na doporučení.

   • Odpověď byla upravena 5 let, 7 měsíci uživatelem František Sýkora. Důvod: korekce textu
  • #24990 Odpovědět
   Petra
   Host

   Dobrý den, zrovna zítra mám schůzku s finančním poradcem kvůli hypotéce. Chtěli bychom koupit domeček. Tak jsem zvědavá, co nám řekne. Byli jsme už na dvou bankách a nic moc teda, prý maximálně dva miliony, ale kde máme vzít ten zbytek? Fakt nechápu, kde lidi na ty hypotéky berou. No uvidíme, jestli nám finanční poradce vymyslí něco lepšího.

  • #25124 Odpovědět
   Kunc55
   Host

   No já když jsem o tom zpřísněný hypoték četl tak jsem se s partnerkou zoufale smáli. Myslím si, že na tu hypotéku nedosáhne už skoro nikdo nebo jak to psali jen „bohatí“ lidi kor třeba v Praze nebo Ostravě. Držím vám palce.

  • #25700 Odpovědět
   Kamila.K
   Host

   My po schůzce s bankou kde nám nabídla že můžeme mít hypo max na 3,200 tisíc jsem si už také zařídili schůzku s poradcem. Manžel tohle všechno obstarává tak má od kolegy kontakt na jednoho pána z partners a trochu doufám, že nám pomůže. My chceme stavět, ale ceny pozemků i mimo Prahu a pak náklady na stavění? To není realny se do takové částky vejít.

  • #25946 Odpovědět
   František
   Host

   Děkuji za zprávy. Koukám že je na tom dost lidí podobně jako já i co se týká smyšlení v tomhle směru. Nebudu asi nic lámat přes koleno a prostě nějakého poradce z partners alespoň oslovím abych věděl přesně jak dál postupovat a jestli tu hypotéku teď řešit nebo ne.

  • #26140 Odpovědět
   Marty
   Host

   Dobrý den, podle mě to je jedna z těch jednodušších cest že si necháte pomoci od někoho zkušenějšího. Já jsem před necelým rokem oslovil partners kvůli bydlení a teď jsem za to rád. Kontaktoval jsem poradce na základě recenzí mých známých. Chvíli to trvalo než to všechno oběhal, ale hypotéku jsem dostal a to je to nejdůležitější.

  • #26466 Odpovědět
   patrik
   Host

   Marty mohl bych se zeptat jestli jste něco platil? Já hledám také finančního poradce, ale chtěl bych se připravit na jakou sumu mě to vyjde. Partners mě celkově svým konceptem zajímají.

  • #26686 Odpovědět
   Marty
   Host

   Za finančního poradce co vím já a z mojí zkušenosti se neplatí. Ten má provize z produktu který s vámi uzavře. Já jsem to s mým poradcem z partners měl taky tak.. Žádné peníze jsem mu nedával…

  • #27182 Odpovědět
   patrik
   Host

   Aha, super tak to jsem nevěděl. Takže když oslovím partners, že bych chtěl nějakého poradce který by si semnou dal nezávaznou schůzku tak je vše zadarmo, chápu to správně. Chtěl bych totiž vědět co mi dokáže nabídnout a podle toho se rozhodnu zda-li půjdu do nějaké spolupráce dál, nebo ne…

  • #27444 Odpovědět
   Marty
   Host

   Jo jo přesně tak. Tak ono to i docela záleží na tom jaké máte požadavky, někdy podle mě člověk přijde s věcí, které ani tolik nerozumí a pak si myslí že jiná řešení nejsou dobrá. Je to i můj případ. Mě partners konkretně náš člověk docela otevřel oči a hlavně nám pomohl. U mě do budoucna není co řešit.

  • #27844 Odpovědět
   VojtěchHrubý
   Host

   Máte někdo zkušenosti s investováním přes partners?

  • #28188 Odpovědět
   Mario
   Host

   Náš poradce z partners se hodně zabývá investicemi do podílových fondů, spolu jsme se o tom několikrát bavili. Zatím mám pouze zkušenost z jeho strany s vyřízením hypotéky a uzavřením životní pojistky. V dohledné době uvažuji i o tom investování.

  • #28896 Odpovědět
   KarlikSO.
   Host

   Ohledně investování, chtěl bych jen říct, že pokud chcete už nad tímto přemýšlet tak je dobré mít nějakou částku se kterou začnete vynakládat. Investice jsou dobrá věc, sám investuji do podílových fondů, s čímž mi pomáhá poradce z partners, ale zdědil jsem větší obnos, tak mi to sám navrhl že by to byla nejlepší investice. Zkusil bych se poradit nejdřív hlavně.

  • #30226 Odpovědět
   VojtěchHrubý
   Host

   Díky pánové. Pobavil jsem se o tom s kamarádem a shodou náhod jednoho člověka u partners zná, takže budu mít v nedohledné době schůzku.

  • #42702 Odpovědět
   Mojmír
   Host

   Zdravím, chtěl bych se zeptat. Moc se nevyznám v produktech ale syn je sportovec a chtěli bychom mu se ženou udělat nějaké urazové pojištění kdyby se cokoliv stalo. Teprve začíná ale chceme aby byl nějakým způsobem krytý kdyby si kvůli sportu přivodil nějaké zranění. Myslíte, že se mám obrátit na někoho z partners? Pomůže nám tam někdo? Chtěl bych někoho solidního hlavně.

  • #52156 Odpovědět
   Jitka
   Host

   Zkuste třeba ty jejich partners pobočky. Tam dělají jejich poradci a jsou šikovní. My máme slečnu od nich a bylo pro mě příjemnější si tam osobně zajít, než někam volat.

  • #62218 Odpovědět
   Mojmír
   Host

   já už jsem viděl někde nějakou partners pobočku, ale teda vůbec jsem nevěděl jak to tam funguje, tak děkuji za tip, zajdu se tam podivat…

  • #64788 Odpovědět
   Radek
   Host

   Dobrý den. Cca 4 rokem spolupracuji s finančním poradcem z partners s panem Weissem. Jestli můžu dát tip, tak se obratte na něho. Nám zařídil hypotéku, mě udělal životní pojištění, pro dceru máme klasické stavební spoření a teď jsem dával kontakt i mým rodičům. Je pražský, ale opravdu jsme neměli za celou dobu žádný zádrhel, nebo problém.

  • #68486 Odpovědět
   MartinH
   Host

   Nejsem z Prahy, ale Partners znám…Tedy poradkyni od nich. Milá paní která nám věnovala dostatek času, taky jsem s ní byl spokojený.

   • #197065 Odpovědět
    hynek
    Host

    Tak oni fungují celorepublikově, my jsme si nechávali zařídit hypotéku u nich na pobočce přímo finančním specialistou. Přišlo mi to mnohem lepší než vpadnout do banky, když nevím jaký jsou možnosti třeba jinde, oni to rozklíčovali za mě a vybrali jsme tak pro nás tu nej možnost.

  • #160257 Odpovědět
   Radim
   Host

   Mám přes ně pojištěnou celou rodinu. Doporučuju, jsem s jejich pomocí fakt spokojenej.

  • #197953 Odpovědět
   Petr
   Host

   Mně teď pomáhal jejich hypoteční specialista se získáním hypotéky na bydlení. Tak dlouho jsem otálel až jsem propásnul rozumné roky a abych to nedopracoval ještě na horší podmínky než jsou teď, tak jsem se rozhodl jít do toho teď, kdy mám před sebou ještě aspoň moře času pro splácení, než aby mi utíkal čas a snižovaly se mi možnosti.

  • #199200 Odpovědět
   Frantisek
   Host

   Petře mohl bych se zeptat na nějaký kontakt nebo doporučení? S manželkou teď řešíme něco podobného. Žena je ještě na rodičovské dovolené, ale už hledáme a chtěli bychom nějaký nástřel a vědět jaké máme přesně možnosti. Doba je teď strašná teda, ale člověk nikdy neví jestli bude hůř.

  • #199696 Odpovědět
   Petr
   Host

   Dobrý den Františku. Jestli vám to pomůže tak se podívejte na jejich stránky. Jsou tam poradci kteří fungují v různých krajích, tak jsem je oslovil já.

  • #201070 Odpovědět
   Frantisek
   Host

   Moc děkuji za informaci. Kontaktoval jsem Partners přes jejich webové stránky a příští týden máme schůzku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 24 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Partners hypotéka
Informace o uživateli: