Názor na ZFP akademii

 • Toto téma obsahuje celkem 64 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Tara1120 a poslední změna proběhla 8 měsíci, 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 61 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1389 Odpovědět
   KAREL
   Host

   Jaký Máte názor na ZFP ?DĚKUJI

  • #1390 Odpovědět
   Karel
   Host

   Vystupují jako bohové,kteří jsou předurčeni provést důchodovou reformu. Tyto nadlidi moc nesnáším !!!

  • #1391 Odpovědět
   Pepa
   Host

   To ZFP spíše než systém pro dealery či skutečné MLM, je sekta, na vynuceném vstupním semináři za 2100,- Kč se dozvíte pouze nějaké šílené kombinace pojištění, pak že máte pojistit příbuzné, plácají páté přes deváté,odskakují od témat k tématu a zpět, že to leze na nervy, nevíte, zda vás chtějí pojistit, nebo zda máte být dealer, nejlépe vše dohromady, a vysvětlují triviální věci jakobyste neměli základní školu a dostanete knihu o nejbohatším muži v babyloné, pak že máte shánět další lidi a ti když vydělají více, nic z nich pak již nemáte, všude sedí sám "ředitel" a "manažer" ve vypůjčeném Mercedesu, pak fanatické vysvětlování penzijní reformy, o které není jisté, zda vůbec bude, výši provize se na semináři nedozvíte, jen pár vzorů, ze kterých vypadá, že provize je asi méně než poloviční než u Wedosu a dále jsem již nepokračoval, ale pokud chcete sami uzavírat pojištění, musíte absolvovat další semináře, které si opět platíte, většina zcela nesmyslných a pro nějaké certifikáty musíte opět na nějaký večírek, kde vám asi zase budou vymývat mozek. Něco na způsob pyramidy jako Amway či Herbalife, pouze produkt je pojištění. Po semináři doporučuji cokoli, co budou chtít podepsat, ať to je Váš nejbližší známý, vzít si domů či projednat s právníkem a hlavně nic nepodepisovat. Mi říkal ten známý, který mne tam přivedl, že sazebník provizí dostanu druhý den a že taky podepíšu smlouvu. Druhý den jsem již měl co dělat, abych se jej střepal. Otravní jsou jak mouchy.

   Vyučení bouchači ve vypůjčených mercedesech pak lámou lidi k rušení všech starých smluv a založení nových, jen aby měli provizi.

  • #1392 Odpovědět
   Pepik
   Host

   Důvody lze nalézt při jednání s "poradci" zfp akademie. Nejsou schopni kloudně odpovědět na jednoduché otázky týkající se porovnávání jednotlivých produktů fin. ústavů, nereagují pružně na nové produkty, omílají neustále o službe Dynamik, neposkytují dostatečné reference výsledků svých prací, jediné co zdůrazňují je plat pana Poliaka nebo porsche Adama Jurečky, lanaří na školení a vůbec nepříjemně vystupují. Navíc slibují virtuální hodnoty podmíněné pravidelnými měsíčními platbami na několik (optimálně 4 = čtyřkombinace kopirajt ZPF) různých programů. Jejich seance v neděli připomínají sektu v kostele. Ne díky.

   • #218505 Odpovědět
    Tara1120
    Host

    Naprostý souhlas s Vašim komentářem !!!! Dopadla jsem katastrofálně. Kdo nezažil na vlastní kůži, nikdy by mi to neuvěřil.

  • #1393 Odpovědět
   Pepik
   Host

   Už jsi videl někdy Boha? Ne? To přece, ale neznamená, že není. Už jsi viděl kvalitního dealera ze zfp akademie? To,ale neznamená přece, že není.

  • #1394 Odpovědět
   zfpa
   Host

   ale vydělávaj asi dost peněs

  • #1395 Odpovědět
   Petra
   Host

   Ahoj. Dnes jsem měla jed na seminář na ZFP, ale bohužel jsem ze zdravotních důvodů nemohla, tak mi kamarádka, která mi to dohodila, napsala, že mi ty peníze co jsem tam vložila na základní seminář propadnou. A takhle se vydělávají peníze. Já jsem za to nemohla, že mi bylo blbě. A tak jsem jen tak vyhodila oknem 2100 kč.

  • #1396 Odpovědět
   Kristýna
   Host

   Ahoj, moje kamarádka která je ZFP tak mi pomohla uspořádat finance, a respektovala plně a bez výhrad že nechci na žádný seminář, že se o tom nechci nic učit, že na to nemám buňky, že chci jen někoho kdo mi pomůže utřídit smlouvy a porovnat jak na tom vlastně jsem. Řekla mi že dobrý poradce smlouvy neruší (aby na nově uzavřených vydělal), ale maximálně upraví. Takže mě nikdo nic nenutil, a jsem naprosto spokojená s tímto poradenstvím.

  • #1397 Odpovědět
   Petr
   Host

   Ahoj, tak stačilo napsat ,že to chceš přeložit na další termín=)

  • #1398 Odpovědět
   Jiřina
   Host

   Když čtu Váš komentář, celkem chápu, že jste systém ZFP příliš nepochopil. Vy jste měl raději ty peníze propít někde v baru, udělal byste lépe. A zaplaťbůh za to, že, jak sám píšete, je potřeba projít dalšími školeními,než uzavřete pojištění s další osobou.. Vám bych asi svojí budoucnost nesvěřovala..
   Je celkem pochopitelné, že z jedné soboty nebudete mistr. Docela by mě zajímalo, co děláte za práci.. Jenom se zeptám, kolik máte nad sebou nařízených? Kolik lidí dělá vedle vás stejnou práci jako vy sám? Není náhodou všechno kolem nás stavěno na pyramidě?
   Než něco začnete odsuzovat a urážet, musíte si to nejprve promyslet..

  • #1399 Odpovědět
   Lýdia
   Host

   Já mám na ZFP pozitívní názor. Byla jsem na semináři, mám kámošku která pracuje přímo v kanceláři a můžu říct že jsou opravdu seriózní. Základní seminář mi otevřel oči a ten den jsem zavřela dveře ostatním finančním poradcům. 🙂

  • #1400 Odpovědět
   Tomáš Řehula
   Host

   Jsem pojišťovací poradce a slovo " PORADCE " bych zdůraznil, ZFP je nehezký distribuční kanál, kde vyučení tesaři radí klientům jak nakládat s penězi. Bohužel to dopadá katastrofálně a to nejhorší je, že se to málokdy dá rozumně napravit. A vím o čem mluvím, smlouvy po ZFP opravuji denně !

   Mimo jiné neduhy naprosto neposkytují tak potřebný klientský servis, maximálně tam bouchnou další úžasné a ještě lépe finančně hodnocené IŽP. Je to hnus, velebnosti.

   A vůbec nejhorší smlouvy dělají příbuzní – když se poté klienta zeptám, proč tu smlouvu bratranci podepsal, odpoví mi: "Já mu věřil"

   Dle mého názoru ZFP(A) nemá v naší branži co dělat. Lidé potřebují kvalitu a ne hloupé MLM.

  • #1401 Odpovědět
   Martin
   Host

   Á paní komplet vymyli kecy ZFP. Gratuluji 😉

  • #1402 Odpovědět
   Zdena P.
   Host

   Kvalita a ZFP nejde dohromady!

  • #1403 Odpovědět
   Martin
   Host

   Peníze nejsou vše 😉

  • #1404 Odpovědět
   Martin
   Host

   Jak může někdo za ty žvásty ještě stále platit, pokud nemáte praktickou školu a IQ pod 50, tak si informace najdete sama na internetu či u jednotlivých fin. ústavů…

  • #1405 Odpovědět
   Martin
   Host

   Ano a den poté jste si přebouchala pojistné smlouvy, které vám běželi třeba 5 let 😀 To byla tedy výhodná koupě :)) Hlavně, že "neživíte" ty zlé pojišťováky a spol. Výborně se bavím…

  • #1406 Odpovědět
   bibi
   Host

   já taky, mám vš diplom z financí a ze zvědavosti jsme jeden ten seminář tedy absolvovali, no něco – kdejaká kadeřnice a hospodský si hrají na znalce financí :-))))) na konkrétní otázky neznali přednášející odpověď, prostě vymývárna, hnus

  • #1407 Odpovědět
   Kate
   Host

   Milý Pepo, nejprve se podívejte co to znamemá slovo sekta, a pak ho používejte ve svém vyjadřování, zřejmě jste význam tohoto slova nepochopil. ZFP akademie smlouvy klientům neruší, protože ví, že to může klienta poškodit a provize chodí přímo klientům, a ne těm vašim bouchačům. Proto prosím nepište sem své klamné názory, pokud s tím nemáte zkušenosti.

  • #1408 Odpovědět
   Radmila
   Host

   Tak je radši zas zavřete, protože se časem nebudete moct dívat, o kolik peněz Vás obrali. Vím, co říkám, před dvěma lety jsem jim naletěla také. Je to velmi neseriózní společnost.

  • #1409 Odpovědět
   katka
   Host

   Ano na jejich semináři mi chybělo už jen ALELŮŮŮŮJÁÁÁ!!!

  • #1410 Odpovědět
   Karel
   Host

   Souhlasím s Váma, jsem také z oboru. Možná jsou tam i schopní lidé, bohužel jsem jsem ještě žádného nenašel. Myslím, že jsou i jiné a solidnější poradenské společnosti, ovšem nejdůležitější je praxe a zdravý rozum finančního poradce, který nechce za každou cenu vydělat na investičním pojištění. Finanční poradenství je hodně i o názoru toho kterého poradce, každý Vám poradí trochu jinak a těžko se to hodnotí. Ovšem ZFP mnohdy mluví za vše. Svého času rádi dělali stavební spoření na 1 000 000 a více, kdy klient platil poplatek za uzavření 10 000 a více a ještě si myslel, že to tak musí být a je to skvělé. Pak tam naspořil 120 000,- Kč a smlouvu ukončil. To je ten lepší případ. Teď frčí u ZFP důchodová reforma, lidi balamutí, že všichni musí mít investiční pojištění, že bude povinné, ovšem zatím nic takového neexitstuje. Takže lidi bacha. Když tomu nerozumíte, hledejte ve svém okolí schopného poradce, ZFP nejsou poradci, je to skupina lidí co se schovává za vzdělávání, ano myšlenka dobrá, ale realizace je dobrej obchod a banky a pojišťovny s nima nic neudělají, prináší jim přece velké množství uzavřených smluv. A ještě jedna poznámka MLM, či-li referenční marketing je velice dobrý a spravedlivý systém, bohužel je často zneužíván k nefér praktikám.

  • #1411 Odpovědět
   Karel II
   Host

   Nedoporučuji, možná individuálně někdo je schopný, ale jistější je obrátit se jinam.

  • #1412 Odpovědět
   jindra
   Host

   Stačí si přečíst ústřižek přihlášky,kde se člověk dozví,jak postupovat,když na zvolený termín nemůže přijít.Ale když člověk je líný číst,pak spoléhá asi na druhé.Není pravdou,že když člověk onemocní,tak mu peníze propadnou.
   Hezký den

  • #1413 Odpovědět
   Jirka
   Host

   zfp super zkusenost jeste ted mi chodi provize…. max spokojenost.

  • #1414 Odpovědět
   jarda
   Host

   Už z několika ověřených zdrojů jsem dostal informace o prodeji sídla společnosti v Holíči /Slovenská centrála, zrekonstruovaná banka…/ a přestěhování firmy do Bratislavy. Protože ale mají v Bratislavě pouze byt využívaný na firemní činnost, tak jde zřejmě o ten připravovaný holding /slyšel jsem i "hloding", a jsou příznačnější i jiná a méně lichotivá přirovnání mající základ ve skrývané "činnosti" některých řídících pracovníků.

   Ostatně z Bratislavy "odešli – byli odejití", protože si zlikvidovali řídící pracovníky a lektory/, takže jde spíše o souvislosti zveřejněné v článku "Souboj pojišťováků" v reportě /http://www.infoclub.cz/pojist eni/clanky/Souboj_pojistovaku_ AXA_ZFP.pdf/. Žeby příprava na opuštění trhu a zběsilý úprk před následky podvodné a jiné nezákonné činnosti?

   Však počítejte – cca 100 000 podvodně uzavřených smluv II pilíře multilevelem přes zákaz zákonem 43/2004 Z.z pod pokutou 20 mil. SK… to číslo se nevejde ani na display kalkulačky, a museli by pracovat /to ale neumějí/ dalších několik tisíc a více let… o to asi jde. Přihořívá.

  • #1415 Odpovědět
   optymus prime
   Host

   Souhlasím, byl jsem na semináři jako splečník, po té co se lidé hlásili a odpovídali stejně jako odpovídají děti ve školce po přečtené pohádce jaké šaty měla karkulka, lidé nabyli po pochvale sebevědomí, že toho dost vědí a že za prachy můžou radit rodině a známým. Podepsali, zaplatili a stali se z nich finanční poradci :-)) Myslím, teda vím že jsem byl jediný, který odešel po celodením školení a nebyl finančním poradcem. Moje nejhlubší vzpomínka z kurzu je jak jeden pán (finanční poradce), který dovedl lidi na seminář, pán který měl ruce jako pravý dělníček inkasuje peníze za kurz. Ten pán měl zlaté líčka jak křeček a nemohl si pomoci odpoutat oči od penízku, které se pro něho počítali. Peníze je jediné o co jim jde, po semináři budete stejní a spoření bude tu tam.

  • #1416 Odpovědět
   jana
   Host

   tak to je lež. Mě bylo jasně řečeno, že musím smlouvy zrušit co mám doma. A to taky řekli i mým známým. Takže klid …..

  • #1417 Odpovědět
   Sulla
   Host

   Jsou to pěkní čuráčci…

  • #1418 Odpovědět
   Simona
   Host

   Líp bych to neřekla 🙂

  • #1419 Odpovědět
   Martin
   Host

   A ty zase ubožák 😀

  • #1420 Odpovědět
   pavel
   Host

   vynuceném?.. ti drželi pistol u hlavy?..

  • #1421 Odpovědět
   Igor Pavlačka
   Host

   Tak to je jedna z mála odpovědí v této diskusi se kterou mohu jen naprosto souhlasit. Klobouk dolů, je vidět, že alespoň někdo tomu tady rozumí. Igor OVB

  • #1422 Odpovědět
   Igor Pavlačka
   Host

   Oceňuji velmi trefné pojmenování toho, jak nazvat pracovníky ZFP – ne poradci, ale DEALEŘI, něco jako pracovníci mobilních opeqrátorů atp… gratuluji 🙂

  • #1423 Odpovědět
   Agnes
   Host

   A jak jsi naletěla?…..to by mě zajímalo?….jakože myslíš těch 2100,-Kč za které jsi se najedla v tříhvězdičkovém hotelu a k tomu sis poslechla informace, dostala jsi materiály, které tě provázely seminářem a licenční číslo, díky kterému si můžeš pobrat provize, když budeš chtít např. jen blbé povinné ručení??……..nebo ty radši polezeš na pobočku, kde ti napálí tu nejvyšší možnou částku za povinnou pojistku??….jestli ano, tak jsi blbá kráva, fakt že jo. Když už tu licenci máš, tak ji využívej .

  • #1424 Odpovědět
   jarda
   Host

   Smysl finančního vzdělávání je celkem jiný. Tato firma to celé degradovala pro hromadné zavádění a klamání seminaristů, a manipulativním brainwashingovým podáváním neúplných a klamných "informací" s přísliby vysokých zisků pod časovým nátlakem /zdůrazňování nutnosti okamžitého zapojení se s vyvoláváním pocitu ztráty/. Cíl je jasný – okamžité podpisy smluv už do oběda, psychický nátlak na co nejdřívější oslovení rodiny seminaristy už v neděli i se sponzorem a uzavírání smluv, vyžadování kontaktů…
   .
   Informace v podstatě o ničem.
   .
   Strava předražená a v jejich hotelech /evidentní cíl hromadných akcí/.
   .
   Nejde o žádnou licenci, ale o vzestupné evidenční číslo. Nelze po semináři uzavírat nic, na to je zákon. Takže jde o nátlak na uzavření smlouvy o obchodním zastoupení a vyžadování dalších a dalších školení podmíněných další platbou, počty smluv, a dalších "obětí" pro možnost účasti na školeních. Samozřejmě je třeba také jíst /drahé/ a být na "systémové kariéře /na konci dne/ – takže strava, doprava, smlouvy, spolupracovníci a čas.
   Třeba i na stránce ČSÚ je i definice pojmu "licence".
   .
   Nemožnost dotazů, nekvalifikovanost "přednášejících". Ani Tvoje vulgarismy neukazují na alespoň maturitu a dobrý vztah k lidem – typický obhajovatel a propagátor této "firmy".
   .
   Skus jít na školení k profesionálům a odborníkům. Třeba u pojišťovny – zadarno dlouhodobě i se stravou, nebo u Stavební spořitelny – 14 denní v rekreačním středisku se špičkovými kvalifikovanými lektory – individuální práce, skupinová práce, testy, vyhodnocení na náklady firmy /cca 40 000 – strava, ubytování, akce/…

  • #1425 Odpovědět
   Agnes
   Host

   Maturitu mám, "jarda", jsem i registrovaná v ČNB, na jednotlivá produktová školení různých pojišťoven jezdím také.

  • #1426 Odpovědět
   jarda
   Host

   Tak proč jsi v jedné z nejhorších firem? Bylo to mnohokrát konstatováno na základě srovnávání.

  • #1427 Odpovědět
   Agnes
   Host

   Proč?….protože tady se mi daří vydělávat peníze, nemalé peníze.

  • #1428 Odpovědět
   jarda
   Host

   Všude jinde máte více, a bez podvodů a strachu z toho, co se děje ve firmě okolo Vás /asi ale nevidíte/. Počtite více na jiných fórech. Třeba i toto:
   .
   04.05.2011 11:36, ZFP – již nikdy
   Dobrý den. Ze ZFp akademii máme s manželem jen a jen špatné zkušenosti. Nechali jsme se od nich taky polapit. Jeli jsme na první seminář po kterém jsme uzavřeli pojistky Duchodovou na 12.000,-kč ročně stím že nám navykládali jak můžeme pojistku po třech letech zrušit a peníze dostaneme zpět a nemusíme vracet provize. Byli to nesmylsné lži a nic jiného. Na pojistce (jna obouch cca 60 000, -)máme v tuto chvíli přes třicet tisíc poku smlouvu zrušíme nedostaneme od pojištovny ani korunu a to nemlůvím ani o tom že provize jsme museli vrátit. Dnes si říkám že jediné štěstí je že jsem do toho nezatáhla kamarádi příbuzný atd protože bych musela chodit kanálama protože bych se jim nemohla podívat do očí. Takže moje zkušenost ? Díky této společnosti jsme přišly o 60tis které už nikdy neuvidíme hold chybami se člověk učí. Moje doporučení závěrem od takové společnosti ruce pryč!!!!!!
   .
   Tolik citace z ČR.

  • #1429 Odpovědět
   Agnes
   Host

   Nechápu, proč si teda zřizovali , (jestli jsem správně pochopila, že se jedná o "pojistku" ZFP důchod,?) životní pojištění, když věděli, že ho nebudou chtít platit ?????……to si jako mysleli, že si založí "pojistku" , poberou si provize a pak všechno zruší a bude hotovo?…..To by bylo vůči partnerovi, se kterým pojištění uzavřeli nefér, to jim jako nedocvaklo??Takhle vyčůraně by to mohl dělat pak každý a kam by pojišťovny přišly?….

  • #1430 Odpovědět
   Agnes
   Host

   I kdyby tuto "pojistku" uzavřeli u jakékoliv jiné zprostředkovatelské společnosti a za rok ji zrušili, taky nedostanou ani korunu z toho, co do ní zaplatili! a v tomto případě by provize vracel člověk, který k nim přišel ten produkt prodat! to je naprosto normální, takto to funguje všude.

  • #1431 Odpovědět
   jarda
   Host

   Běžně bývá vrácení provizí do 2 let od uzavření smlouvy, a to odstupňovaně. A pojišťovna si nárokuje to, co vyplatila tomu, kdo smlouvu uzavřel – a ne to, co "podliaci" berou pro sebe /podvod/.
   .
   Ten přepojišťivací brainwashingový mezičlánek negramotných vesnických křupanů tam nemá co dělat. ne?
   .
   Takže tam mají tříletý vklad, zjevně storno nemůže být, takže podliaci jako vždy cestou negramotných advokátů a právníků / stejní promitivové po vzoru podliak/ zastrašují a vydírají svoje spolupracovníky. Evidentní "štětce" nestačí pouhých cca 10 mil.CK měsíčně, chce i majetky a životy spolupracovníků.
   .
   A vy tu negramotnou chamtivou vesnickou chátru ještě veřejně i i přes Vánoční svátky podporujete? I to je trestné. Máte prostě smůlu, a Vaši spolupracovníci a klienti i toto čtou… a i PZ ČR. IP nepustí, Lidové rčení "na každou svini se vaří voda" – není už přehřátá?

  • #1432 Odpovědět
   jarda
   Host

   12 000 x 3 = 36 000 x 2 = 72 000 – náklady, takže jde o tři roky, a i tak to píší, ne? Ale v ZFP spolupracovníci nemají často ani ZŠ /pochybuji, že máte víc, než 7 tříd ZŠ/. Tabula rasa, a o co méně ví, o to více negramotné chamtivé podvodníky propagují. Nejen na jižním slovensku je jejich jméno synonymem slova "podvodník", a pozůstalí říkají co jiného, nežli – "vrazi".

  • #1433 Odpovědět
   Agnes
   Host

   😀 nic Vám sice do toho není, ale pro Vaše podivení….mám "dokonce i" maturitu. Před tím jsem článek jenom prolítla, takže jsem si nevšimla toho, že to prý platili 3 roky. A když to teda platili 3 roky, tak proč vraceli provize?…..Provize se vracejí obchodnímu partnerovi, nikoli ZFPakademii. U živ. poj. jsou to 2 roky, chcete mi říct, že po nich někdo chtěl po třech letech provize zpět??…..to je pěkná blbost, teda:D

  • #1434 Odpovědět
   jarda
   Host

   Ne že mi do toho nic není, ale jako svědkovi na policii, prokuratuře a soudech napomáhám odhalovat podstatu zločineckého řízení ZFP a jeho nezákonného veřejného obhajování.
   .
   Zjevné kriminální živly nemají nejenže žádné místo ve financích, ale v žádném podnikání, A bylo by doopravdy naivní myslet si, že mají jakoukoliv šanci, svědků podvodů denně přibývá, a brzy se bude mluvit ne o "akademii", ale spíše o "obludáriu". Jen sociopati mají jako cíl lhát, podvádět, okrádat a likvidovat všechny a vše ve svém okolí, a ještě se tím i chlubit. A chvástat se i promiskuitou, prostitucí…- to doopravdy nesvědčí o lidskosti, o vzdělání a vzdělávání, ale spíše o chamtivé negramotné spodině.
   .
   Pohrdání takovými individui – to je asi to jediné, co cítí desetitisíce podvedených a okradených lidí kvůli chamtivosti jednotlivců. I dnes je příspěvek na netě od jedné podvedené a okradené a naháněné a zastrašované spolupracovníčky, takže jí samozřejmě pomohu. Této firmě se při znalosti jejich praktik upíší pouze chamtivci a lidé se sklony ke kriminalitě. Slušní lidé jdou pryč.

  • #1435 Odpovědět
   Agnes
   Host

   :-D…………to asi tak všechno, co Vám na to řeknu. …….:-D

  • #1436 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Pepo, vy jste srandovní:-D ……podle čeho soudíte, že ty Mercedesy jsou vypůjčené??…D 😀 😀

  • #17047 Odpovědět
   Martin
   Host

   Co se týče ZFP, je to jediná společnost v ČR co dává možnost lidem vidět pod pokličku byť samo-spotřebitelsky. Je tu již 22 let, má akreditaci od MŠ, certifikát kvality IES od Londýnské prestižní ratingové společnosti, která certifikuje i například vysoké školy. Pochopitelně když chcete psa být tak hůl najdete vždy, ale důležitější je použít to co vám příroda nadělila (mozek) a udělat si vlastní obrázek. Pochopitelně se do velké a úspěšné firmy budou trefovat ostatní a to je známka toho, že je ZFP velká, kvalitní a dobrá společnost. Protože, pokud by byla malá a neúspěšná tak si jí nikdo všímat nebude. Pochopitelně svým obchodním modelem, který dle mého názoru je nedostižný mají strach finanční poradci z různých společností. A místo toho aby hledali nové cesty jak své služby prodat tak raději pomlouvají. Já využil semináře, vše co bylo řečeno byla pravda a i provize mi došli. Podotýkám, že ne jednou, ale již několikrát. Celý systém je pouze o dobrovolnosti a možnostech, nikdo nikoho do ničeho nenutí. A dle mého názoru je lepší si začít sám vidět do peněženky než poslouchat nějaké cizí poradce, kteří jdou jen po provizích. v ZFP vám nikdo nemůže lhát, protože pak se můžete vzdělávat dál a okamžitě by jste věděli na čem jste.
   Čili pokud vás nyní někdo zval či bude zvát na základní seminář, tak rozhodně využijte možnosti. Seminář stojí to co plná nádrž benzínu a otevře vám hodně možností. Bát se ničeho nemusíte. Opravdu je to kvalitní a dobrá společnost. A udělejte si vlastní názor, po semináři pokud se vám nebude líbit nemusíte nic. I mě k ničemu nenutili a navíc mi zachránili po poradci z jedné jiné spol. skoro 300.000,-. Čili za mě hodnotím A+

  • #19835 Odpovědět
   Petr
   Host

   Naprostý souhlas s Martinem.
   Je to tak,mně do toho taky nikdo nenutil a žádný nátlak nikdo na mě nezkoušel ,je to jen na vás.
   A pokud neumíte říct ne ,tak to budete mít v životě těžké.
   A ty 2000,- Kč za základní seminář nejsou vyhozené peníze,osobně mi to pomohlo
   Hodnocení A+

  • #26486 Odpovědět
   Mara
   Host

   Já můžu jen souhlasit s panem martinem a petrem a je jen na vás jak se k tomu postavíte lidí. A tak zvané letadlo či jiné bláboly si nechte na společnosti které dělají z lidí blbce. Zfp me naučila jak na finance a o to jim jde

  • #26684 Odpovědět
   Dominik
   Host

   Som v ZFP už vyše roka a nemám s tým negatívnu skúsenosť. Mám super sponzora ktorí ma nakopol aby som troška osobne rástol pohol sa ďalej a pracoval na sebe. Nie som z ľudí ktorí uveria hneď všetkému len si uvedomte že tu točíte stále dookola o nejakých tupých ľudí ktorí zneužívajú tento systém a stavajú sa kto mu úplne zle. Chápem že máte zlé skúsenosti s nedobre vyškolenými ľuďmi ktorí pozerajú viac na profit samého pre seba ako to čo ta rodina potrebuje ,ale to nájdete v každej firme (všade su dobrý aj zlý) no myšlienka je dobrá a chcem ju zdieľať ďalej. Čo sa týka môjho spolupracovníka tak ma do ničoho nenútili zrušili sme 2 zmluvy lebo boli úplne od veci a dve dobré sme nechali. Teraz si otváram pomaly realitný fond a nemám kto mu čo zlé povedať. No ak máte dobrý dôvod kto mu aby som túto myšlienku neposúval ďalej tak sem s ňou som veľmi zvedavý. (nezaujíma ma kritika na ľudí)

  • #52562 Odpovědět
   Irma
   Host

   zkušenost s prací zpf agenta (Karviná): 1) při žádosti na změnu alokačního poměru u pojistné smlouvy (IŽP) tvrdil, že to NEJDE a že to nikde nedělal, což je lež protože klient může změnit alokační poměr podle své potřeby, požadovanou změnu alokačního poměru tedy klientovi nebyl schopen vůbec provést. 2) nebyl schopen řádně provést změnu obmyšlené osoby 3) při schůzce disponoval špatnými dokumenty (spletl si dokumenty ke změně v IŽP vs. důchodovém pojištění), takže změnu nebylo možné v daném dni provést 4) komunikace s ním je extrémně zdlouhavá a nepružná. Slíbí, že přijde a bez omluvy vůbec v daný den nedorazí. Katastrofa. Ostuda. Divím se, že s nimi Aegon pojišťovna drží smlouvy. Nedoporučuji.

   • #100077 Odpovědět
    Petr
    Host

    Tak pak je dobré dávat recenzi na jednotlivce a ne na celou společnost. Mám pocit, že firma se jmenuje ZFP a ne ZPF, tak že i tady vidíte, že se člověk splete. Každou společnost dělají lidé a když by ZFP byla špatná, tak proč by tu byla 24 let…

  • #53326 Odpovědět
   Šárka beranová
   Host

   Já byla na semináři a vše co říkali je pravda. Nikdy mě nikdo nenutil. Když sem potřebovala ozvala sem se a do týdne sem měla vyřešeno. Provize vždy přišli jak měli a jak bylo řečeno. Je tu hodně negativních zkušenosti ale většina jen neřekne ten vnitřek kde je chyb. Řeknou jen obal.

  • #65116 Odpovědět
   Jan
   Host

   Dobrý den, rád bych se podělil o svůj příběh a zkušenosti se ZFP.
   První zmínku a pozvání na základní seminář ZFP jsem dostal od známého na podzim 2017, vysvětlil mi o co jde a já na to, že to zní dobře, jen si to musím rozmyslet. Přišel jsem domů a hledal o ZFP informace. Prvně jsem šel na jejich stránky a vše se mi líbilo. Potom jsem zabrouzdal na reference a diskuze a nestačil jsem se divit kolik je nenávistných, zlých komentářů a špatných referencí na ZFP. Při dalším setkání jsem známému odpověděl, že nemám zájem.
   Dál mi myšlenka rozumět penězům vrtala v hlavě. Ročně utratím s manželkou spoustu peněz na pojistkách (dvě auta, poj. domu a domácnosti, poj. firmy, 2x životní poj.). Některé pojistky jsme uzavírali na pobočce, některé doma s takzvaným poradcem. Kde mám, ale jistotu, že mi na pobočce, nebo poradce, poradili správně, když tomu nerozumím? Nemám! Uvedu vám příklad, jak jsem si chtěl upravit už stávající pojištění firmy. Šel jsem na pobočku dané pojišťovny, kde jsem se předem objednal, aby na mne měli čas a hlavně, aby dopředu věděli, co chci řešit a přidělili mi pracovníka, který se této oblasti věnuje. Ten mi řekl, že jak to chci já, to nejde a musím si pojistit i toto a tamto a trochu jinak. Výsledek – šel jsem z pojišťovny s vědomím, že mě pojistili, jak chtěli oni a né jak jsem chtěl já. Což mě zase utvrdilo v tom, že tomu chci rozumět!!!
   Chtěl jsem taky investovat. Šel jsem tedy na pobočku banky a na základě dotazníku, jaké mám zkušenosti s investováním (do té doby žádné), mi paní uzavřela investiční spoření. Po čase jsem zjistil, že takto uzavřená investice je podobná žádné investici. Další důvod rozumět penězům!!!
   Doplňkové penzijní spoření – Penzijní připojištění. Většina lidí nemá tušení výhody a nevýhody jednoho či druhého. Jen ve svém okolí vidím jak v tom mají lidi zmatek a přicházejí o spoustu peněz. Další důvod rozumět penězům!!!
   A tak bych mohl pokračovat dále….půjčky, hypotéky,energie, stavební spoření….
   To vše mě utvrdilo v tom, že pokud chci mít vše dobře nastaveno, vědět za co utrácím a do čeho investuju, musím tomu rozumět.
   Po čase jsem tedy zase zabrouzdal na stránky ZFP…. Jde o vzdělávací a zprostředkovatelskou společnost v oblastí financí. Má akreditaci ministerstva školství. ZFP je držitelem certifikátu mezinárodní společnosti IES. A hlavně působí na trhu již 24 let a stále se rozvíjí. Na jaře 2018 jsem se rozhodl, že si na základní seminář zajdu a sám si udělám názor na tuto společnost. Dnes nelituju a jsem spokojený, ve svých financích jsem si udělal pořádek, vím za co utrácím a vím, co od toho můžu očekávat. A jako bonus jsem z každé své smlouvy dostal provizi (beru to jako slevu), to vám žádná jiná společnost nedá. Ty si všechny provize nechají pro sebe. Základní seminář určitě z nikoho neudělá odborníka na finance, ale ukáže možnosti. Pro toho, kdo chce víc, jsou další, už odbornější školení, vždy na konkrétní produkt.
   Moje doporučení: ZFP určitě ANO. Nenechte se odradit od lidí z diskuzí, které ani neznáte a běžte si udělat vlastní názor, ten vám nikdo nevezme. Základní seminář stojí 1995 Kč (včetně snídaně a obědu) a když se vám to nebude líbit, tak vám 1500 Kč vrátí.
   Nikdy mě nikdo nenutil, abych sháněl další lidi. Vždy férové a vstřícné jednání.
   Hodně štěstí při rozhodování.
   Jan.

  • #85350 Odpovědět
   Patrik
   Host

   Jsou to lidi žijící na operáky, nemají nic , jen dluhy a velké huby. Jednomu z nich jsem zprostředkoval koupi BMW a nemá na servis a 1000kč jsem z něj tahal 3 týdny. Velké huby udělejte nám PR dáme sto a pak nemaj litr 😂.

  • #95055 Odpovědět
   Milan
   Host

   Osobně mám vlastního pojišťovacího poradce z řad ZFP. Rok jsem dělal poradce a pojišťovacího poradce pro společnost AXA. Ten kdo tohle nedělal, NEVÍ! ZKOUŠKY, TESTY…. ŠKOLENÍ. ANI KUCHAŘ NENÍ MISTR SVĚTA ZA JEDEN DEN!

  • #106075 Odpovědět
   anonimAne
   Host

   Četla jsem si snad všechny komentáře…
   A většina těch, co píšou jaký jsou to čuráci atd…, tak s těmi souhlasím!
   Byla jsem na semináři a jsou to sračky, vymítání mozku, chovají se tak nadřazeně, jak bohové a přitom skutek utek. Nechápu,…
   Od mala mě rodiče učili finanční gramotnosti atd a na internetu je toho taky plno a většinu info tam jsem věděla nebo to byly sračky… Nechápu, jak tomu někdo může podlehnout.
   A to jsem ještě volala té poradkyni, že nemám prostě další zájem atd a místo normální odpovědi jen sračky, výmluvy, nevstříctnost atd.
   Prý že neberou provize haha a ten bonusový systém je jako co?! oni tomu říkají výplata a já tomu říkám provizový výplatní systém 😃😃 no rači zůstanu u našeho poradce a čert vem, že má nějaké provize, ale je aspoň zkušený, vystudovaný, normální, nevnucuje a má svůj rozum a názor a nekopíruje sračky, co někdo napsal, aby je jak ovce opakoval lidem!
   A když se ho na něco zeptám, tak VÍ! a neopakuje slova dokola atd a nevymlouvá se…
   No mohla bych toho napsat tolik…
   prostě tuto spol. nebrat nikdy ani moji známí atd nedoporučují a jsou z nich 2 i v oboru a nebo jejich známí a nikdo nedoporučuje..

  • #128325 Odpovědět
   Lena
   Host

   Já s nimi mám velice dobré zkušenosti. Nepociťovala jsem žádné vymívání mozků. Poslední hodnina nemusí každému sednout, ale mně nevadila. Jejich systém odměn/provizí mi připadá správně rozdělen. Ale mně osobně nejvíce nadchlo možnost se vzdělávat. Než jsem něco uzavřela, nejdříve jsem si zašla na školení. Přeci jsem chtěla ujištění, zda mi poradce řekl vše (zda něco schválně nezatajil nebo prostě zapomněl říct). Pak si sama udělala rozhodnutí, zda ten produkt je opravdu to, co potřebuji atd. Já mám špatné zkušenosti s jinými společnostmi, co nabízí poradenské služby. U ZFP se mi líbí hlavně vzdělání, a když při uzavření smlouvy s nimi můžu mít něco zpět, proč toho nevyužít!

  • #186825 Odpovědět
   Burtgulas
   Host

   Vidim, ze PR ZFP se stale snazi zlehcit spatnou povest ZFP, ale je to zbytecne. Jsou to smelinari, zeptejte se jich, kde berou penize ti „manazeri“, kdyz nikde nikoho neojebavaji. Na to nemaji nikdy odpoved. Furt jen provize provize provize. Ale ta provize je placena z penez klienta. Lzou jak kdyz tiskne. Oblek z Tesca, pujcene „drahe“ auta s nulovou vybavou, spicate boty a to je tak vsechno. Kolotocari.

  • #205587 Odpovědět
   Lukáš
   Host

   Sám za sebe jsem si poslechnul jednoho poradce u ZFP a mám s ním dobré zkušenosti. Pán byl milý a všechno mi vysvětlil, jejich systém mě tolik nezajímal, chtěl jsem pouze produkty a oproti ProfiFP a dalším, tak ano, berou si taky provize, ale dokážou je i vrátit zpět, mezitím, co si je ostatní berou všechny. Ohledně produktů mi dokázal zlepšit a ušetřit, a ještě k tomu mi vrátili to, co přeplácím u ostatních, každý má jiný názor, ale za mě mi dokázal ušetřit a vrátit to, co přeplácím.

  • #217273 Odpovědět
   Robert
   Host

   Dobrý den,
   naprosto souhlasím s Janem (20.3.2019 (22:03)).
   V životě jsem vystřídal od revoluce už několik finančních poradců (z různých finančních organizací), se kterými jsem byl celkem spokojen a pokud jsem šel sám jednat přímo na pobočku nějaké banky, tak to byla katastrofa s úrokovou sazbou nebo poplatky. Výše negativní názory (pravda spíše 12 let staré) jsou od lidí, kteří nepochopili o čem ZFP je, nebo se hned vzdávají či přeskakují od jednoho poradce k druhému. Věřím tomu, že někdo mohl kápnout na poradce, který neměl ještě přehled (ne každý je Elon Musk). Moje zkušenost s ZFP je ale jen kladná (byť jen okrajová z nedostatku času). Byl jsem na dvou školeních, kde jsem se něco nového dozvěděl, jako tipař dostal provizi, jejíž výši mi předem řekl poradce a kterou by jinak spolkla banka, nestalo se, že by mi někdo nutil přepsat stávající již nevýhodný produkt. Vše si rozmyslím sám a vždy jsem na tom po změně od ZFP ušetřil na splátkách včetně přidání dalších bonusů. A není pravda, že by tam (alespoň v dnešní době – dříve jsem ZFP neznal) přednášeli kuchaři co nevědí na co odpovědět. Rozsah ZFP je tak široký, že nikdo tam neumí a nedělá vše, ale každý je specializovaný na určité oblasti, včetně školitelů. Můj poradce, který mi vždy poradil jen dobře, se tam školí již více než deset let (navíc zákony se také pořád mění) a má za sebou již dvě složité státní zkoušky (jeho synové tam pracují několik let a na zkoušky se vzhledem k obtížnosti zatím necítí). To jen na vykreslení toho, že ZFP umí lidi vyškolit. Kamarád má obchodní školu, spolupracuje s nimi a na ta školení jezdí také a chválí si je. A pro porovnání na závěr: manželka měla několik finančních pohledávek z banky, kde byl vysoký úrok a poplatky. Poradce ji provedl konsolidaci a převedení do jiné banky. Má teď o dva tisíce menší měsíční splátku se stejnou finální dobou splacení jako měla před tím. Pokud nevlastníte finanční systém na výpočet úroků ode všech bank a nevidíte do toho jako školený poradce, tak vám nezbyde než objíždět banky a v každé loudit co nejmenší úrok a vzít tu momentálně nejvýhodnější. Takže za mě rozhodně volám svého poradce ZFP se kterým to projdu doma, vidím mu do notebooku a potom dostanu i část provize nazpět i na můj vlastní produkt.

   • #217711 Odpovědět
    Pavel
    Host

    Dobrý den, dle mého je problém v těch produktech od ZFP. Všude obrovské poplatky, aby se uživila cela ta struktura.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 61 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Názor na ZFP akademii
Informace o uživateli: