Musí sponzor zaplatit za naší neúčast v semináři ZFP?

 • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Šárík a poslední změna proběhla 12 let, 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1486 Odpovědět
   eva Křížová
   Host

   Zdravím Vás zde. Mám dotaz,přihlásila jsem se na seminář ZFP akademie, zaplatila jsem zálohu 1.000Kč a bylo mi řečeno, že je to nevratná záloha na seminář, který se konal dne 19.11.2011 a v případě neúčasti tato záloha propadá ve prospěch společnosti ZFP a to na krytí nákladů, které organizaci vznikly. Na tento seminář jsem měla jet se svým přítelem, ale ze zdravotních důvodů jsme se omluvili, že se nezúčastníme semináře z důvodů nemoci. „Sponzor“ (jak je uvedeno na stvrzence o zaplacení )mi sdělil, že nám udělí další termín. Jelikož jsem si přečetla některé klady i protiklady, tak jsme se rozhodli s přítelem na seminář nechceme absolvovat.

   Přítel toto sdělil našemu sponzorovi, který je mimochodem jeho kolega v práci, že se semináře nezúčastníme, z našeho rozhodnutí. Nyní kolega na přítele zaútočil, že za nás musel uhradit částku 1.600 Kč a za další i pohonné hmoty, které projel, když k nám přijel tento produkt nabízet.

   Dotaz zní, musel sponzor zaplatit za naší neúčast v semináři částku 1.600 Kč? Děkuji.

  • #1487 Odpovědět
   Karel
   Host

   Nemusí. Je to lež vašeho sponzora, který si tak chce na vás "přivydělat". Zřejmě za tu jeho námahu…

  • #1488 Odpovědět
   Míša
   Host

   Čauky,všichni….

   přiznám se,že nejsem příznivcem diskuse tohoto typu,nicméně musím reagovat…paní Eva Křížová se přihlásila na seminář ZFPA a.s. a zaplatila rezervační zálohu ve výši 1000,- Kč,která je po uplynutí rezervační doby 30ti dnů nevratná.Na tom mi nepřijde nic neobvyklého…vám ano?Ostatní tvrzení jsou nepodložná fakty….

  • #1489 Odpovědět
   jarda
   Host

   Nemáte pravdu. nejde o žádnou rezervaci, ale o podvod, nátlakovou akci, a bez daňového dokladu. Nemá to žádné opodstatnění v zákonech a je to trestně stíhatelné a samozřejmě i trestně stíhané. Jedinné gramotné řešení je trestní oznámení policii a státnímu zastupitelství, a současně oznámení o podvodných praktikách ZFP a jejich nohsledů ČNB, inspekci pro ochranu spotřebitele, AFIZ a médiím, jakož i zaměstnavateli toho "ZFP parazita". Tyto evidentní zrůdy je potřebné nejen vyhodit i ze zaměstnání, ale následně s nimi do lochu. Včetně tzv. "majitelů".

  • #1490 Odpovědět
   Hanka
   Host

   Dobrý den, rovněž jsem zaplatila zálohu za seminář a rozhodla jsem se na nej nejit. po precteni vaseho prispevku jsem nedoufala, ze by mi penize vratili. ale po te, co jsem poradkyni oznamila, ze se seminare neucastnime, vratila nam celou zalohu 1000,- Kč. myslim, ze takto by to tedy melo fungovat ve vsech pripadech.

  • #1491 Odpovědět
   jarda
   Host

   Bohužel ne, téměř všichni se těch podvodníků bojí a raději před jejich agresivním vyděračským jednáním ustoupí a vzdají se peněz, a z toho "podliakovci" žijí, mají stále málo, "lakomí nenažraní hraboši". S klidem by na Vás poslali i vyděrače a výpalníky…, "negramotná vesnická promiskuitní lůza".
   .
   Blahopřeji Vám k tomu, že jste to nevzdala, nevím v podstatě o jiných úspěšných.

  • #1492 Odpovědět
   Agnes
   Host

   Vám se to slovo "promiskuitní" hodně líbí, že?:-D 😀 jste se na něm uplně seknul:-D……..a vy budete asi jeden z těch nepoužitelných městských nýmandů, kteří v životě nic nedokázali. Tipuji…:-D závist srší z každé věty, kterou jste tu vypotil.:-D …kdo umí umí no, smiřte se s tím:-D

  • #1493 Odpovědět
   jarda
   Host

   Pouze všeobecně známý fakt, netají se tím, ale spíše se veřejně předvádějí, i na celostátních poradách a akcích. Nejde o závist, byl jsem jejich prvním Slovenským řiditelem, pozice 5 do 1 roku po ZS, vyrůstal jsem na vesnici. A okradli spoustu nejen řídícich spolupracovníků přede mnou i po mně…

  • #1494 Odpovědět
   Vlk
   Host

   To je blbost a seminář se ani za takovou částku nenabízí. Pokud vím, stojí celý seminář 2100Kč. Částka 1600Kč je nějaký podvod onoho sponzora. A to že za Vámi přijel a projel benzín je prostě riziko podnikání a Vás k ničemu nezavazuje. Prostě jsou to darebáci a to vím i z vlastní zkušenosti.

  • #1495 Odpovědět
   Vlk
   Host

   Ok a kde vzal těch dalších 600Kč?

  • #1496 Odpovědět
   Gary Norman
   Host

   NABÍDKA ÚVĚRŮ
   Dobrý den,
   Jsem soukromý věřitel půjčky jménem pan Jefferson NewWorld, dávám certifikovaný úvěry vážné smýšlejících jedinců a společnosti s úrokovou sazbou ve výši 3% s celkovým povoleno splácení úvěru týdenní měsíční nebo roční závislosti na tom, jak můžete splácet Máte-li zájem napište mi na leadwayfinancialaids@gmail.com
   Nabízíme pouze v: dolary, libry, Euro.and více ..
   Potřebné informace
   Celé jméno:
   Země:
   Telefon:
   Stav:
   Částka potřebná:
   Půjčka Doba trvání:
   ALL Odpověď je třeba zaslat na adresu společnosti, e-mail: leadwayfinancialaids@gmail.com

  • #1497 Odpovědět
   Šárík
   Host

   cena semináře je 2100 pro jednoho. Ale pro 2 je cena 2600,-. Což by odpovídalo zaplacení zálohy 1000,- a doplacení 1600,-

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Musí sponzor zaplatit za naší neúčast v semináři ZFP?
Informace o uživateli: