Diskuzní fórum / Poradna

Musí sponzor zaplatit za naší neúčast v semináři ZFP?

Pojištění.cz Fóra Obecná diskuze Pojišťovací a finanční poradci Musí sponzor zaplatit za naší neúčast v semináři ZFP?

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (0 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Šárík a poslední změna proběhla před 7 roky, 5 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #1486 Odpověď
  Profilový obrázek
  eva Křížová

  Zdravím Vás zde. Mám dotaz,přihlásila jsem se na seminář ZFP akademie, zaplatila jsem zálohu 1.000Kč a bylo mi řečeno, že je to nevratná záloha na seminář, který se konal dne 19.11.2011 a v případě neúčasti tato záloha propadá ve prospěch společnosti ZFP a to na krytí nákladů, které organizaci vznikly. Na tento seminář jsem měla jet se svým přítelem, ale ze zdravotních důvodů jsme se omluvili, že se nezúčastníme semináře z důvodů nemoci. „Sponzor“ (jak je uvedeno na stvrzence o zaplacení )mi sdělil, že nám udělí další termín. Jelikož jsem si přečetla některé klady i protiklady, tak jsme se rozhodli s přítelem na seminář nechceme absolvovat.

  Přítel toto sdělil našemu sponzorovi, který je mimochodem jeho kolega v práci, že se semináře nezúčastníme, z našeho rozhodnutí. Nyní kolega na přítele zaútočil, že za nás musel uhradit částku 1.600 Kč a za další i pohonné hmoty, které projel, když k nám přijel tento produkt nabízet.

  Dotaz zní, musel sponzor zaplatit za naší neúčast v semináři částku 1.600 Kč? Děkuji.

 • #1487 Odpověď
  Profilový obrázek
  Karel

  Nemusí. Je to lež vašeho sponzora, který si tak chce na vás "přivydělat". Zřejmě za tu jeho námahu…

 • #1488 Odpověď
  Profilový obrázek
  Míša

  Čauky,všichni….

  přiznám se,že nejsem příznivcem diskuse tohoto typu,nicméně musím reagovat…paní Eva Křížová se přihlásila na seminář ZFPA a.s. a zaplatila rezervační zálohu ve výši 1000,- Kč,která je po uplynutí rezervační doby 30ti dnů nevratná.Na tom mi nepřijde nic neobvyklého…vám ano?Ostatní tvrzení jsou nepodložná fakty….

 • #1489 Odpověď
  Profilový obrázek
  jarda

  Nemáte pravdu. nejde o žádnou rezervaci, ale o podvod, nátlakovou akci, a bez daňového dokladu. Nemá to žádné opodstatnění v zákonech a je to trestně stíhatelné a samozřejmě i trestně stíhané. Jedinné gramotné řešení je trestní oznámení policii a státnímu zastupitelství, a současně oznámení o podvodných praktikách ZFP a jejich nohsledů ČNB, inspekci pro ochranu spotřebitele, AFIZ a médiím, jakož i zaměstnavateli toho "ZFP parazita". Tyto evidentní zrůdy je potřebné nejen vyhodit i ze zaměstnání, ale následně s nimi do lochu. Včetně tzv. "majitelů".

 • #1490 Odpověď
  Profilový obrázek
  Hanka

  Dobrý den, rovněž jsem zaplatila zálohu za seminář a rozhodla jsem se na nej nejit. po precteni vaseho prispevku jsem nedoufala, ze by mi penize vratili. ale po te, co jsem poradkyni oznamila, ze se seminare neucastnime, vratila nam celou zalohu 1000,- Kč. myslim, ze takto by to tedy melo fungovat ve vsech pripadech.

 • #1491 Odpověď
  Profilový obrázek
  jarda

  Bohužel ne, téměř všichni se těch podvodníků bojí a raději před jejich agresivním vyděračským jednáním ustoupí a vzdají se peněz, a z toho "podliakovci" žijí, mají stále málo, "lakomí nenažraní hraboši". S klidem by na Vás poslali i vyděrače a výpalníky…, "negramotná vesnická promiskuitní lůza".
  .
  Blahopřeji Vám k tomu, že jste to nevzdala, nevím v podstatě o jiných úspěšných.

 • #1492 Odpověď
  Profilový obrázek
  Agnes

  Vám se to slovo "promiskuitní" hodně líbí, že?:-D 😀 jste se na něm uplně seknul:-D……..a vy budete asi jeden z těch nepoužitelných městských nýmandů, kteří v životě nic nedokázali. Tipuji…:-D závist srší z každé věty, kterou jste tu vypotil.:-D …kdo umí umí no, smiřte se s tím:-D

 • #1493 Odpověď
  Profilový obrázek
  jarda

  Pouze všeobecně známý fakt, netají se tím, ale spíše se veřejně předvádějí, i na celostátních poradách a akcích. Nejde o závist, byl jsem jejich prvním Slovenským řiditelem, pozice 5 do 1 roku po ZS, vyrůstal jsem na vesnici. A okradli spoustu nejen řídícich spolupracovníků přede mnou i po mně…

 • #1494 Odpověď
  Profilový obrázek
  Vlk

  To je blbost a seminář se ani za takovou částku nenabízí. Pokud vím, stojí celý seminář 2100Kč. Částka 1600Kč je nějaký podvod onoho sponzora. A to že za Vámi přijel a projel benzín je prostě riziko podnikání a Vás k ničemu nezavazuje. Prostě jsou to darebáci a to vím i z vlastní zkušenosti.

 • #1495 Odpověď
  Profilový obrázek
  Vlk

  Ok a kde vzal těch dalších 600Kč?

 • #1496 Odpověď
  Profilový obrázek
  Gary Norman

  NABÍDKA ÚVĚRŮ
  Dobrý den,
  Jsem soukromý věřitel půjčky jménem pan Jefferson NewWorld, dávám certifikovaný úvěry vážné smýšlejících jedinců a společnosti s úrokovou sazbou ve výši 3% s celkovým povoleno splácení úvěru týdenní měsíční nebo roční závislosti na tom, jak můžete splácet Máte-li zájem napište mi na leadwayfinancialaids@gmail.com
  Nabízíme pouze v: dolary, libry, Euro.and více ..
  Potřebné informace
  Celé jméno:
  Země:
  Telefon:
  Stav:
  Částka potřebná:
  Půjčka Doba trvání:
  ALL Odpověď je třeba zaslat na adresu společnosti, e-mail: leadwayfinancialaids@gmail.com

 • #1497 Odpověď
  Profilový obrázek
  Šárík

  cena semináře je 2100 pro jednoho. Ale pro 2 je cena 2600,-. Což by odpovídalo zaplacení zálohy 1000,- a doplacení 1600,-

Odpovědět: Musí sponzor zaplatit za naší neúčast v semináři ZFP?
Informace o Vás:
test