Diskuzní fórum / Poradna

Moc mi pomohli!

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (0 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Jirka a poslední změna proběhla před 6 roky, 10 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #701 odpověď
  Profilový obrázek
  Antonín Mirošovský

  Dobrý den,

  jestli chcete opravdu kvalitní úrazové pojištění, vyplňte formulář zde a odborníci z této společnosti se Vám ozvou. Já jsem to udělal a konečně jsem spokojený, moc doporučuju! 🙂

  (odkaz odstraněn)

 • #702 odpověď
  Profilový obrázek
  Tomáš Podlesný

  Dobrý den,
  hezké PR. Bohužel ze samotných stránek se toho moc o společnosti, která Vám má vypracovat životní pojištění moc nedozvíte. Na mne působí až moc tajemně. Docela zajímavým je pak bod č.8 Obchodních podmínek, kde de facto udělujete souhlas s poskytnutím kontaktních údajů pro šíření obchodních sdělení. Obrázek si udělejte sami…

 • #703 odpověď
  Profilový obrázek
  Petra Žádníková

  Dobrý den pane Podlesný,

  mohu se zeptat prosím pro jakou společnost pracujete? Možná by mě Vaše služby zajímaly,ale bohužel mi z Vašich komentářů není zcela jasné, zdali jste nezávislý finanční poradce, nebo pracujete pro konkrétní pojišťovnu?

 • #704 odpověď
  Profilový obrázek
  Tomáš Podlesný

  Dobrý den paní Žádníková,

  pracuji pro 3 makléřské společnosti. Je to z toho důvodu, že dokážu takto svým klientům nabídnout ještě mnohem více výhod a produktů než v případě pokud bych pracoval jen pro jednu pojišťovnu či jednu makléřskou společnost.

  Ani jedna z těchto společností rozhodně není tzv. "broker’s mill", kde nabírají nové spolupracovníky v počtu 300ks měsíčně. Pokud máte zájem o mé služby, kontaktujte mne prosím na email, přes který Vám sdělím více. Nejsem si totiž na 100% jistý jestli zveřejnění názvů zde v diskuzi není reklama a tudíž pravidly zakázaná.

  Můj email pro kontakt:

  Přeji příjemný den.

 • #705 odpověď
  Profilový obrázek
  Markéta Strnadová

  Dobrý den,

  nabízíte něco kde není nic vidět.

  Není zde vidět co to je za pojištovnu,která společnost to nabízí nu prostě vůbec nic,já osobně bych dotoho nikdy nešla!!!!!!!

 • #706 odpověď
  Profilový obrázek
  Tomáš Podlesný

  Dobrý den,
  naprosto s Vámi souhlasím, i když po menším pátrání již vím o jakou společnost se jedná a kdo je majitelem stránek. Není to složíté zjistit, stačí použít Google.

  Přeji příjemný den.

 • #707 odpověď
  Profilový obrázek
  Markéta Strnadová

  Pane Podlesný to ano,také jsem si to zjistila,ale pokud to není hned viditelné tak bych dotoho osobně nešla,jsou lidi co neradi pátrají.

 • #708 odpověď
  Profilový obrázek
  Pojišťovací poradce

  Také si udělám menší reklamu.

  Pracuji pro pojištovnu Kooperativu.

  Jakékoliv dotazy,problémy nebo chcete se zeptat na cenu

  Vašeho povinného ručení, majetkových smluv, nebo úrazovek.

  Určitě rád pomohu.

  V případě zájmu mě můžete kontaktovat na soukromý e-mail:

  Nepracuji sice pro 10 Pojišťoven, snažím se pro jednu a pořádně. 🙂

  Pěkný den

 • #709 odpověď
  Profilový obrázek
  Jana Tomanová

  Pane Tomáši Podlesný,
  všechny makléřské společnosti,které nabízejí služby v pojišťovnictví nebo finančnictví mají stejné produkty.Já sama jsem manažerem makléřské společnosti již 15let a mám dojem,že něco porušujete!?
  S pozdravem krásného dne

 • #710 odpověď
  Profilový obrázek
  Tomáš Podlesný

  Dobrý den,
  dovolil bych si s Vámi tak trochu nesouhlasit paní Tomanová. Ne každá makléřská společnost má naprosto stejné produkty za naprosto stejných podmínek. Namátkově – Allianz F1 (Partners), ČSOB ZFP Život (ZFP Akademie), atd. Ne každá makléřská společnost má také stejně nastaveny výši koncových slev pro klienty. Ne každá makléřská společnost nabízí také příležitosti k investicím (mimo pojišťovací trh). Ne každá makléřská společnost nabízí flotilové pojištění. Ne každá makléřská společnost má v nabídce pojištění podnikatelských rizik. A mohl bych takto pokračovat ještě velmi dlouho. Za nejvíce znepokojující bych však označil rozdílný přístup makléřské společnosti ke klientovi. Jsou společnosti, pro které je klient na prvním místě, samozřejmě jsou i takové, pro které je osobní zisk manažerů a plnění bodové produkce mnohem podstatnější bez ohledu na potřebu klienta. Neukazuji a nechci konkrétně ukazovat na tu nebo tamtu společnost, proto si obrázek může udělat skutečně každý dle svých zkušeností. Ale je to také o konkrétních lidech nejen o společnostech.

  Vaše doměnka, že bych něco porušoval není správná, protože Vás mohu ujistit o absenci konkurenčních doložek v mých smlouvách o spolupráci. 😉

  Přeji Vám příjemný den.

 • #711 odpověď
  Profilový obrázek
  Eva

  Dovrý den, velice mě zaujaly vaše odpovědi na otázky, a tak i já bych chtěla radu. Mám dva vnuky a chtěla bych jim zařídit nějaké spoření. Chtěla bych jim spořit každému po 500,- Kč měsíčně. Ale jedná se mi o to, jaké to bude, kdybych tyto částky už nebyla schopna splácet. Prosím doporučte mi produkt. Děkuji

 • #712 odpověď
  Profilový obrázek
  Jirka

  Dobrý den, existuje více produktů kdy nemusíte platit (např: stavební spoření) nebo produkty kdy můžete stáhnout měsíční platbu na minimum (a zde bych doporučoval IŽP – Generali dolce vita – možné stažení na 51,-Kč/měsíčně) sám Vám mohu produkty představit a porovnat.

Odpověď na: Moc mi pomohli!
Osobní informace:
test