Diskuzní fórum / Poradna

Likvidace všeobecně

Pojištění.cz Fóra Obecná diskuze Různé Likvidace všeobecně

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (0 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek JB a poslední změna proběhla před 9 roky, 7 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #2340 odpověď
  Profilový obrázek
  JB

  Dobrý den.Celý život se živím jako likvidátor,posledních několik let soukromě.Vzhledem k tomu ,že ze zákona mají pojišťovny právo šetřit PU až tři měsíce,nebudu konkrétní.Likvidátoři všeobecně,podporováni nadřízenými si totiž na poškozených nebo soukromých likvidátorech léčí své mindráky.
  Uvědomte si,že pojišťovnictví je prachsprostý byznys a obchod se strachem.Čím později a méně vyplatí,tím větší mají zisk.Takže nářky ve smyslu :"Trvalo to dlouho,dostal jsem málo…" jsou stejně staré,jako pojišťovnictví,protože se jim to vyplatí.Tak,jako doktoři mluví latinsky,oni píšou malým písmem nesrozumitelné smlouvy…Vrcholem všeho je povinné ručení.Poškozený,který není s pojistitelem pachatele v žádném vztahu,se má vydat se svým nárokem do rukou likvidátorům,kteří jsou cvičeni v tom,jak vyplatit co nejméně a co nejpozději…
  Tak,jako si nikdo nebude doma vrtat zub,nebo šít boty,by měl každý nechat odbornou práci odborníkům a pojišťovat se u makléřů a likvidovat u NEZÁVISLÝCH likvidátorů !!!

Odpověď na: Likvidace všeobecně
Osobní informace:
test