Likvidace všeobecně

 • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel JB a poslední změna proběhla 14 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #2340 Odpovědět
   JB
   Host

   Dobrý den.Celý život se živím jako likvidátor,posledních několik let soukromě.Vzhledem k tomu ,že ze zákona mají pojišťovny právo šetřit PU až tři měsíce,nebudu konkrétní.Likvidátoři všeobecně,podporováni nadřízenými si totiž na poškozených nebo soukromých likvidátorech léčí své mindráky.
   Uvědomte si,že pojišťovnictví je prachsprostý byznys a obchod se strachem.Čím později a méně vyplatí,tím větší mají zisk.Takže nářky ve smyslu :"Trvalo to dlouho,dostal jsem málo…" jsou stejně staré,jako pojišťovnictví,protože se jim to vyplatí.Tak,jako doktoři mluví latinsky,oni píšou malým písmem nesrozumitelné smlouvy…Vrcholem všeho je povinné ručení.Poškozený,který není s pojistitelem pachatele v žádném vztahu,se má vydat se svým nárokem do rukou likvidátorům,kteří jsou cvičeni v tom,jak vyplatit co nejméně a co nejpozději…
   Tak,jako si nikdo nebude doma vrtat zub,nebo šít boty,by měl každý nechat odbornou práci odborníkům a pojišťovat se u makléřů a likvidovat u NEZÁVISLÝCH likvidátorů !!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Likvidace všeobecně
Informace o uživateli: