Komplexní životní program Kooperativa

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Lucie Menšíková a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1142 Odpovědět
   Martin
   Host

   Dobrý den, prosil bych o radu/odpověď, založil jsem si životní pojištění – Komplexní životní program, je to hlavně na spoření. Budu ho mít již třetím rokem. Jelikož se známí, kteří mi to sjednávali trochu "pohádali", tak nevím na jaké straně je pravda. K tomuto spoření mi jeden z nich doporučil, abych si k němu dal i úrazové pojištění, protože z toho bude větší "úspora", tak jsem si to k tomu přidal, ale po nějaké době druhý z nich řekl, že je to nevýhodné a teď budu nějaký ten rok místo spoření pokrývat náklady na úrazové pojištění a radí, abych si dal úrazové pojištění zvlášť co s tím teda?
   A jedna doplňující, myslíte si, že C-Quadrat dynamic 100% je opravdu tak dobré jak mi bylo řečeno?
   Děkuji mockrát.

  • #1143 Odpovědět
   Miloš
   Host

   Dobrý den, pane Martine, k té doplňující – výsledky C-Quadrat Dynamic si lehce ověříte zde : http://www.koop.cz a zadejte vyhledání názvu fondu. Obecně – pojistka je pro pojištění. Chcete-li spořit, či investovat, spořte, ale ne přes pojišťovnu. Vašim "poradcům" šlo ve Vašem případě více o navýšení provize, než o Vás-klienta, bohužel. Situace se dala řešit jinak. Pojišťovny nejsou prioritně pro spoření, a to z několika důvodů, jak Vám asi bylo na počátku doporučeno. S pozdravem Miloš Mikulášek.

  • #1144 Odpovědět
   Lucie Menšíková
   Host

   Dobrý den p. Martine,

   jak již zmiňoval p. Miloš, životní pojištění není ideálním produktem na spoření. Domnívám se, že k naplnění vaší potřeby Vám měl být nabídnut jiný finanční produkt/alternativy, či jejich kombinace.

   S pozdravem,

   Lucie Menšíková

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: Komplexní životní program Kooperativa
Informace o uživateli: