Jednání pojišťovny Slavie

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Jana Hrnčiříková a poslední změna proběhla 13 let.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #2376 Odpovědět
   honza
   Host

   Pozor na nekoretní jednání pojišťovny Slavie,po čase přestane zasílat složenky,na pobočce je to problém zaplatit.Chovají se arogantně a odmítají jakékoli jednání. Pojišťovna neupozorňuje na nedoplatek,případné ukončení smlouvy.Předává to spřízněné advokátní kanceláři,která Vás nebude kontaktovat,vyčká nějakou dobu,a hned to dáva k soudu.(prý ste si obsílku nepřevzal,a dokážte to)Tak např.máte nedoplatek 600kč,ale advokát si započíta 6700kč,za vymáhaní(to se to podniká).Každý by měl takovou pojišťovnu obcházet hodně daleko.Nejlevnější pojištění není to nejlepší.Měřídkem je korektnost a jednání pojišťovny a to Slavie není ani náhodou.

  • #2377 Odpovědět
   Barbora Červenková
   Host

   Psal se listopad 2009. Chlápek mi na parkovišti naboural auto, nic velkého, vše nahlášeno, zařízeno. Bohužel byl pojištěn u Slavie! Auto jsem si nechala opravit.Říkám si ok, peníze mi přijdou do Vánoc, bude na dárky.Nic..Na jaře říkám, ok, nevadí, bude na jarní prázdniny. NIc!!!!Volání,volání,volání.Léto-říkám si, ok bude na dovolenou.Nic!! Volání,volání,volání-pokrok,peníze jsou v účtárně!Je listopad, rok po nehodě,tak si říkám, jestli se ještě vůbec dočkám!

  • #2378 Odpovědět
   michal
   Host

   9.7.2010 mě naboural na motocyklu klient pojišťovny Slavie,omkonce roku dvakrát žádali o zaslání dokumentace, kterou prý neobdrželi,při tom mám doručenky, že to bylo odesláno,16.12.2010 jsem obdržel vyrozumění o plnění a zaslání peněz,je únor 2011, každý třetí den volám,sliby,lhaní o příkazech v účtárně a že peníze jsou na cestě,odporné ,trapné….co více

  • #2379 Odpovědět
   Petr Černý
   Host

   Této pojišťovně se vyhněte hodně velkým obloukem!!!!!

   Sjednal jsem si na pobočce v Mostě pojištění své provozovny.Po roce,když mi nepřišla žádná složenka,jsem se je snažil kontaktovat,jejich pobočka už nebyla k nalezení.Uzavřel jsem tedy novou pojistku u Kooperativy a na Slavii zapoměl.Žádná upomínka,žádná složenka,prostě ticho po pěšině.Uplynulo 5let a 8měsíců když se ozval exekutor.Zkrátím to.Stálo mě to 24 000.-Kč!!

   Soudě podle obdobných zkušeností,které zde čtu,je to jejich běžná praxe.

  • #2380 Odpovědět
   Jana Hrnčiříková
   Host

   Dobrý den, máme úplně stejnou zkušenost jako Vy. Jen s tím ,,malým " rozdílem, že přítel pro ně dělal i ,,pojišťováka" a když mu došlo, že nezaplatil pov.ručení, tak už to bylo i od jejich právníků samozřejmě i s ,,úrokama". Nepomoho nic, všechno chtěli zaplatit včetně soudních výloh a protože se mu to nelíbilo as když se ozval, tak s ním ukončili spolupráci, samozřejmě aniž o tom věděl. Jsou to gauneři, asi nemají jak si vydělat….
   Rychle od nich pryč.
   Já mám dobé zkušenosti s ALLIANZ, i když není nejlevnější, ale je korektní a vždy vše proběhlo bez problémů a s ůsměvem. A to mi za to klidné spaní stojí.
   Všem přeji krásný den.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: Jednání pojišťovny Slavie
Informace o uživateli: