Investiční životní pojištění ING

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Honza a poslední změna proběhla 10 let, 12 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1273 Odpovědět
   Petra
   Host

   Dobrý den,
   při hledání vhodné investice mi nabídli jako nejlepší tento produkt.
   Je mi 20let a pojištění mám založené od listopadu 2012. Prosím o radu, zda je toto pojištění tak výhodné… Po určitých ohlasech nyní pochybuji a nevím, zda pojištění dokonce nezrušit.
   Díky

  • #1274 Odpovědět
   Alena
   Host

   Dobrý den Petro,
   hodně teď slýchám, že ING není už tak výhdné investičko. Lepší je penzijko, pokud chcete jen spořit a v případě životního pojištění bych Vám doporučila Rytmus od Allianz, už jenom z důvodu, že dělají připojištění speciálně pro ženy a také si fondy, do kterých se ,,spoří“,můžete vybrat sama a pak je i libovolně měnit.
   Co se týká ING In.živ.pojiš. – už jste tam něco vložila a první 2 roky tam neuvidíte nic, takže když to teď zrušíte, nic Vám nevratí, buď to nechte a nebo zrušte co nejdřív, ať o moc nepřijdete.
   Doufám, že jsem Vám alespoň trochu poradila.

   Alena

  • #1275 Odpovědět
   Ondřej
   Host

   Milá Aleno, asi moc o výše uvedených produktech nevíte, nechci se moc rozepisovat, ale rozhodně poplatky jsou téměř všude stejné, takže Allianz, nebo Ing, tak to je opravdu téměř jedno.

  • #1276 Odpovědět
   Honza
   Host

   Nedoporučoval bych Vám tento produkt. Investovat přes životní pojištění je velmi nákladné a hlavně zbytečné. Investici jako produkt v dnešní době je potřeba velmi zvážit. Je to hlavně o odborníkovi, který tomu opravdu rozumí a takových je velmi málo a bude se o Vás opravdu starat.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: Investiční životní pojištění ING
Informace o uživateli: