Diskuzní fórum / Poradna

Investiční životní pojištění ING

Pojištění.cz Fóra Pojištění Životní pojištění Investiční životní pojištění ING

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (0 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Honza a poslední změna proběhla před 5 roky, 11 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #1273 Odpověď
  Profilový obrázek
  Petra

  Dobrý den,
  při hledání vhodné investice mi nabídli jako nejlepší tento produkt.
  Je mi 20let a pojištění mám založené od listopadu 2012. Prosím o radu, zda je toto pojištění tak výhodné… Po určitých ohlasech nyní pochybuji a nevím, zda pojištění dokonce nezrušit.
  Díky

 • #1274 Odpověď
  Profilový obrázek
  Alena

  Dobrý den Petro,
  hodně teď slýchám, že ING není už tak výhdné investičko. Lepší je penzijko, pokud chcete jen spořit a v případě životního pojištění bych Vám doporučila Rytmus od Allianz, už jenom z důvodu, že dělají připojištění speciálně pro ženy a také si fondy, do kterých se ,,spoří“,můžete vybrat sama a pak je i libovolně měnit.
  Co se týká ING In.živ.pojiš. – už jste tam něco vložila a první 2 roky tam neuvidíte nic, takže když to teď zrušíte, nic Vám nevratí, buď to nechte a nebo zrušte co nejdřív, ať o moc nepřijdete.
  Doufám, že jsem Vám alespoň trochu poradila.

  Alena

 • #1275 Odpověď
  Profilový obrázek
  Ondřej

  Milá Aleno, asi moc o výše uvedených produktech nevíte, nechci se moc rozepisovat, ale rozhodně poplatky jsou téměř všude stejné, takže Allianz, nebo Ing, tak to je opravdu téměř jedno.

 • #1276 Odpověď
  Profilový obrázek
  Honza

  Nedoporučoval bych Vám tento produkt. Investovat přes životní pojištění je velmi nákladné a hlavně zbytečné. Investici jako produkt v dnešní době je potřeba velmi zvážit. Je to hlavně o odborníkovi, který tomu opravdu rozumí a takových je velmi málo a bude se o Vás opravdu starat.

Odpovědět: Investiční životní pojištění ING
Informace o Vás:
test