Diskuzní fórum / Poradna

Investice nebo životní pojištění se spořením

Pojištění.cz Fóra Finanční produkty Investování Investice nebo životní pojištění se spořením

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (0 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  Tomáš Podlesný a poslední změna proběhla před 6 roky, 3 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #1024 Odpověď

  Marie

  Dobrý den, mám sjednáno asi 2 roky pioneer investmens na 30let se spořící částkou 1500. Nyní mi poradkyně poradila snížit spořící částku na 500 -protože není spoření moc výhodné a sjednat si životní poj. se spořením od ING smart… Je toto dobře? Děkuji za odpověď..

 • #1025 Odpověď

  Jaroslav Roubíček

  Marie, žádná kombinace spoření s pojištěním, není pro klienta výhodná…věřete a zeptejte se, kolik Vám poradkyně bude písemně garantovat ve smlouvě jako vaši cílovou částku – el opravdu písemně…jinak jsou to jen výmysly a nepodložené sliby – chyby. Sbalte vše a najděte si někoho, kdo se k Vám a hlavně k Vašim penězům bude chovat jako správný hospodář….

 • #1026 Odpověď

  Tomáš Podlesný

  Dobrý den paní Marie,
  dotyčnou "poradkyni" žeňte klackem z domu, protože jde jen po provizích. Pokud investujete přímo do podílových fondů skrz společnost Pioneer Investments v žádném případě pro Vás nebude výhodnější jakékoliv investiční či kapitálové pojištění a to z důvodu mnohem vyšší nákladavosti samotného produktu. Dost to i vypoví o vzdělání dotyčné "poradkyně".

  Přeji příjemný den.

Odpovědět: Investice nebo životní pojištění se spořením
Informace o Vás:




test