Hypotéka – syn a jeho dluhy

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel J.Marek a poslední změna proběhla 12 let.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #2670 Odpovědět
   Dana
   Host

   Dobrý den,syn/30let/ je nenanpravitelný.V dobré víře jsme mu před necelými 2 roky chtěla pomoci a přistoupila jsem po dlouhém váhání na Americkou hypotéku se zástavou svého RD.Syn sice splácí,ale již si za tu dobu nadělal další dluhy ve výši asi 260 000 a se svým platem to nezvládá splácet.Já jsem v koncích.Nejraději bych se zbavila té zástavy a syna pouze minimálně podporovala,z toho co bych mohla,lae dluhy ať si platí sám.Ale asi jsme naivní,že?Zástavy se asi nelze jen tak zbavit.Děkuji za Váš čas.Dana

  • #2671 Odpovědět
   Michaela
   Host

   dobry den, naezla jsem vas text a vim ze jste uz urcite zkousela hodne zpusobu ale me vtomto pomohla hodne a take dobre firma sosexekuce.cz, predtim jsem uz navstivila mnoho stranek a ruznych firem ale vzdy se ke me chovali jak ke cloveku treti cenove kategorie a toto byla prvni firma ktera mi dokazala rychle a dobre pomoci z mich problemu, takze na sosexekuce.cz mohu vzpominat jen a jen v dobrem. Hlavne velke diky patri osobnimu poradci Helene.
   Jen jsem se tu svami chtell podelit o dobre zkusenosti. Tak snad vam nejak pomohou.

  • #2672 Odpovědět
   J.Marek
   Host

   Dobrý den, pomáhám lidem s oddlužením přes advokátní kancelář.

   Pošlete mi na sebe tel. kontakt a já Vám zavolám. Společně probereme Vaší situaci a nalezneme řešení jak z toho ven.

   Email:

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: Hypotéka – syn a jeho dluhy
Informace o uživateli: