Diskuzní fórum / Poradna

Hledám finančního poradce

Pojištění.cz Fóra Obecná diskuze Pojišťovací a finanční poradci Hledám finančního poradce

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Janků Kateřina a poslední změna proběhla před 3 měsíci, 2 týdny.

 • Autor
  Příspěvky
 • #604 odpověď
  Profilový obrázek
  Petra

  Dobrý den,

  ráda bych si začala šetřit nějaké peníze do budoucna. Kamarádka mi radila, ať se zeptám nějakého finančního poradce, ale číslo na toho svého už nemá. Sama si asi neporadím, už jsem se koukala na nějaké produkty (proto jsem i narazila na tuto stránku), ale je to pro mě španělská vesnice. Já žádného neznám, byl by tady někdo tak hodný a poradil mi?

  Kdyžtak napište na můj email a domluvíme se.(nechci sem dávat svůj telefon). Docela to spěchá, nechci nad tím trávit moc času.

  Předem moc děkuju, na shledanou Petra

 • #605 odpověď
  Profilový obrázek
  Lenka Křížová

  Dobrý den Paní Petro,

  pracuji jako finančí poradce u firmy akropol pokud by jste měla zájem můžeme si popřípadě domluvit schůzku a popovídat si o tem.

  Pokud mohu zeptám se odkuď jste?

  S pozdravem Lenka Křížová

 • #606 odpověď
  Profilový obrázek
  Tomáš Podlesný

  Dobrý den,
  Vaše kamarádka má svého finančního poradce, ale nemá již na něj telefon? 🙂 Tady je něco špatně, protože tahle práce nespočívá jen v tom, že něco s tímto poradcem sjednáte a pak už ho nikdy neuvidíte, ale ještě více je důležitý i následný servis, který bohužel málokterý nabízí, protože z toho už mu nekápnou peníze. 🙂
  Je to smutné, ale je to fakt…

 • #607 odpověď
  Profilový obrázek
  Markéta Strnadová

  Dobrý den,

  pracuji jako finanční poradce a pokud by jste měla zájem můžeme se sejít .

  Ještě se pozeptám odkud jste?

  V případě zájmu mě můžete kontaktovat na emailu

  Děkuji Strnadová

 • #608 odpověď
  Profilový obrázek
  Jiří

  Dobrý den,

  pracuji jako finanční poradce u OVB. Je naprosto normální, že se v nabídkách všech společností neorientujete. Právě proto jsme tu my. Jestli jste svoji situaci ještě nevyřešila, nebo chcete další názor, tak mne prosím kontaktujte na emailu . Po dvou schůzkách můžete mít po starostech a navíc se na mne můžete obrátit kdykoli v budoucnu, když budete něco potřebovat.

  S pozdravem Jiří Schmidt

 • #609 odpověď
  Profilový obrázek
  Lónová

  Dobrý den,

  jmenuji se Věra Lónová a pracuji jako daňový a finanční konzultant s několikaletou praxí ve státním sektoru.Pokud by jste v této oblasti měla potřebu poradit,pak se na mne lze obrátit.

 • #5191 odpověď
  Profilový obrázek
  Yvette Vohnoutová

  Dobrý den,

  pokud hledáte poradce, můžete se na mě obrátit.
  Oblast: Středočeský kraj
  Mohu poradit v oblasti životního pojištění a vůbec komplexního zajištění.

 • #5299 odpověď
  Profilový obrázek
  Šárka Nunová

  Dobrý den, pokud sháníte finančního porace neváhejte se na mě obrátit .. pomohu s jaýmkoli pojištěním, popřípadě i s hypotekou nebo půjčkou..

 • #7984 odpověď
  Profilový obrázek
  Lucie Uhrová

  Dobrý den,

  pracuji jako investiční specialista u firmy Broker Consulting a.s, ráda se s Vámi sejdu a poradím v možnostech spoření, Vy sama si vyberete a já vše zařídím včetně toho, že spolu zůstaneme v kontaktu, abychom mohly Vaše naspořené peníze sledovat. Přeji hezký den Lucie Uhrová

 • #10128 odpověď
  Profilový obrázek
  Aleš Kadlec

  Dobrý den jsem finanční poradce v okresu České Budějovice. Nemám problém s klienty mluvit o všem a narovinu dělám i následný servis.

 • #10135 odpověď
  Profilový obrázek
  Lucie Kovaříková

  Dobrý den,

  Nevím s čím konkrétně potřebujete pomoci, ale pokud se jedná o neživotní pojištění (dům, byt, domácnost, auto), tak mohu doporučit Total Brokers. Mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti. Obrátila jsem se na ně přes formulář na jejich webových stránkách, druhý den se mi ozvali a odpověděli mi srozumitelně na všechny otázky. Pak mi nabídli několik variant pojištění, nenutili mě uzavřít co nejdražší smlouvu a nenabízeli mi žádných sto dalších pojištění.
  Co se týká životního pojištění, přijde mi to jako zbytečné vyhazování peněz, takže o to jsem nikdy zájem neměla.

  Lucie K.

 • #12161 odpověď
  Profilový obrázek
  Antonín

  Dobrý den, jestli vás můžu alespoň trošku nasměrovat, tak bych vam radil si něco o finančních poradních zjistil, třeba od známých kteří mají zkušenosti nebo tak. Na internetu se většinou píšou docela negativní názory na finanční poradce, nebo alespoň tak mě to přijde i když já osobně mám třeba jedině dobrou. Byl jsem asi před rokem u finanční poradkyně od partners kvůli hypotéce na barák. Barák je na mém vlastním pozemku, jen jsem si ho chtěl celý zrekonstruovat a jelikož je po mém dědovi, tak byl docela v zuboženém stavu. Poradkyně mi opravdu poradila, a ještě ke všemu jsem šel do životního spoření, které si myslím, že se jednoho dne opravdu vyplatí. Baráček nemám ještě celý hotový, jelikož to všechno chvilku trvá, ale jsem rád, že velká starost ze mě opadla 🙂

 • #14214 odpověď
  Profilový obrázek
  Radka Zvěřinová

  Dobrý den, nabídek máte spoustu, tak nevím, zda má úplně smysl také psát. Ale zkusím to. Tuto práci vykonávám od té doby, co jsem měla opravdu dosti špatných zkušeností s poradci a pojišťováky, tak jsem do toho chtěla trošku pohlédnout. Je to práce jako každá jiná, ale tím, že tam jde přímo o Vaše peníze, tak si myslím, že bohužel i dnes spoustu věcí nikdo nevysloví, dokud se neptáte. A to si myslím, že je špatně, ráda Vám ukáži, že i tato práce se dá dělat poctivě. Na českém trhu máme asi 25 partnerů, tak pokud máte zájem, budu potěšena, že mě také kontaktujete. S přáním pěkného zbytku dne, Radka

 • #18617 odpověď
  Profilový obrázek
  Míša Havlová

  Dobrý den,
  pokud hledáte finančního poradce, mohu vám doporučit toho mého. Poradí vám jak s jakýmkoliv pojištěním, tak i s investicemi. V případě zájmu mě určitě kontaktujte.

 • #22703 odpověď
  Profilový obrázek
  Marcel Flügel

  Dobrý den,
  nabízím možnost skvělé spolupráce s odborníkem v oboru. Je velmi žádaný, díky možnostem, o které se s Vámi může podělit.
  Neváhejte kontaktovat na číslo
  777 269 247

 • #72098 odpověď
  Profilový obrázek
  Václav Holuša

  Dobrý den,
  ve financích dělám už přes tři roky (březen 2016) a stále rozšiřuji řady svých klientů.
  Zkušenosti mám v oblasti investic, spoření, doplňkového penzijního spoření, úvěrů, ochrany rodinného příjmu a všech dalších pojištění, zároveň řeším i firemní klientelu (investice, úvěry, pojištění, benefity zaměstnavatele).
  Pracuji především v Moravskoslezském kraji, nicméně v případě urgentní potřeby dojedu i dále (klienty mám i v Čechách).
  O klienty je postaráno i následně (řešení pojistných událostí, využívání nainvestovaných prostředků, atd., i pravidelný informativní kontakt), s tímto mi pomáhá kvůli časové vytíženosti má osobní asistentka.
  Václav Holuša

 • #88898 odpověď
  Profilový obrázek
  Janků Kateřina

  Dobrý den,
  moc ráda Vám se vším poradím.

Odpověď na: Hledám finančního poradce
Osobní informace:
test