Hledám finančního poradce

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #604 Odpovědět
   Petra
   Host

   Dobrý den,

   ráda bych si začala šetřit nějaké peníze do budoucna. Kamarádka mi radila, ať se zeptám nějakého finančního poradce, ale číslo na toho svého už nemá. Sama si asi neporadím, už jsem se koukala na nějaké produkty (proto jsem i narazila na tuto stránku), ale je to pro mě španělská vesnice. Já žádného neznám, byl by tady někdo tak hodný a poradil mi?

   Kdyžtak napište na můj email a domluvíme se.(nechci sem dávat svůj telefon). Docela to spěchá, nechci nad tím trávit moc času.

   Předem moc děkuju, na shledanou Petra

  • #605 Odpovědět
   Lenka Křížová
   Host

   Dobrý den Paní Petro,

   pracuji jako finančí poradce u firmy akropol pokud by jste měla zájem můžeme si popřípadě domluvit schůzku a popovídat si o tem.

   Pokud mohu zeptám se odkuď jste?

   S pozdravem Lenka Křížová

  • #606 Odpovědět
   Tomáš Podlesný
   Host

   Dobrý den,
   Vaše kamarádka má svého finančního poradce, ale nemá již na něj telefon? 🙂 Tady je něco špatně, protože tahle práce nespočívá jen v tom, že něco s tímto poradcem sjednáte a pak už ho nikdy neuvidíte, ale ještě více je důležitý i následný servis, který bohužel málokterý nabízí, protože z toho už mu nekápnou peníze. 🙂
   Je to smutné, ale je to fakt…

  • #607 Odpovědět
   Markéta Strnadová
   Host

   Dobrý den,

   pracuji jako finanční poradce a pokud by jste měla zájem můžeme se sejít .

   Ještě se pozeptám odkud jste?

   V případě zájmu mě můžete kontaktovat na emailu

   Děkuji Strnadová

  • #609 Odpovědět
   Lónová
   Host

   Dobrý den,

   jmenuji se Věra Lónová a pracuji jako daňový a finanční konzultant s několikaletou praxí ve státním sektoru.Pokud by jste v této oblasti měla potřebu poradit,pak se na mne lze obrátit.

  • #5191 Odpovědět
   Yvette Vohnoutová
   Host

   Dobrý den,

   pokud hledáte poradce, můžete se na mě obrátit.
   Oblast: Středočeský kraj
   Mohu poradit v oblasti životního pojištění a vůbec komplexního zajištění.

  • #5299 Odpovědět
   Šárka Nunová
   Host

   Dobrý den, pokud sháníte finančního porace neváhejte se na mě obrátit .. pomohu s jaýmkoli pojištěním, popřípadě i s hypotekou nebo půjčkou..

  • #10135 Odpovědět
   Lucie Kovaříková
   Host

   Dobrý den,

   Nevím s čím konkrétně potřebujete pomoci, ale pokud se jedná o neživotní pojištění (dům, byt, domácnost, auto), tak mohu doporučit Total Brokers. Mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti. Obrátila jsem se na ně přes formulář na jejich webových stránkách, druhý den se mi ozvali a odpověděli mi srozumitelně na všechny otázky. Pak mi nabídli několik variant pojištění, nenutili mě uzavřít co nejdražší smlouvu a nenabízeli mi žádných sto dalších pojištění.
   Co se týká životního pojištění, přijde mi to jako zbytečné vyhazování peněz, takže o to jsem nikdy zájem neměla.

   Lucie K.

  • #12161 Odpovědět
   Antonín
   Host

   Dobrý den, jestli vás můžu alespoň trošku nasměrovat, tak bych vam radil si něco o finančních poradních zjistil, třeba od známých kteří mají zkušenosti nebo tak. Na internetu se většinou píšou docela negativní názory na finanční poradce, nebo alespoň tak mě to přijde i když já osobně mám třeba jedině dobrou. Byl jsem asi před rokem u finanční poradkyně od partners kvůli hypotéce na barák. Barák je na mém vlastním pozemku, jen jsem si ho chtěl celý zrekonstruovat a jelikož je po mém dědovi, tak byl docela v zuboženém stavu. Poradkyně mi opravdu poradila, a ještě ke všemu jsem šel do životního spoření, které si myslím, že se jednoho dne opravdu vyplatí. Baráček nemám ještě celý hotový, jelikož to všechno chvilku trvá, ale jsem rád, že velká starost ze mě opadla 🙂

  • #14214 Odpovědět
   Radka Zvěřinová
   Host

   Dobrý den, nabídek máte spoustu, tak nevím, zda má úplně smysl také psát. Ale zkusím to. Tuto práci vykonávám od té doby, co jsem měla opravdu dosti špatných zkušeností s poradci a pojišťováky, tak jsem do toho chtěla trošku pohlédnout. Je to práce jako každá jiná, ale tím, že tam jde přímo o Vaše peníze, tak si myslím, že bohužel i dnes spoustu věcí nikdo nevysloví, dokud se neptáte. A to si myslím, že je špatně, ráda Vám ukáži, že i tato práce se dá dělat poctivě. Na českém trhu máme asi 25 partnerů, tak pokud máte zájem, budu potěšena, že mě také kontaktujete. S přáním pěkného zbytku dne, Radka

  • #18617 Odpovědět
   Míša Havlová
   Host

   Dobrý den,
   pokud hledáte finančního poradce, mohu vám doporučit toho mého. Poradí vám jak s jakýmkoliv pojištěním, tak i s investicemi. V případě zájmu mě určitě kontaktujte.

  • #72098 Odpovědět
   Václav Holuša
   Host

   Dobrý den,
   ve financích dělám už přes tři roky (březen 2016) a stále rozšiřuji řady svých klientů.
   Zkušenosti mám v oblasti investic, spoření, doplňkového penzijního spoření, úvěrů, ochrany rodinného příjmu a všech dalších pojištění, zároveň řeším i firemní klientelu (investice, úvěry, pojištění, benefity zaměstnavatele).
   Pracuji především v Moravskoslezském kraji, nicméně v případě urgentní potřeby dojedu i dále (klienty mám i v Čechách).
   O klienty je postaráno i následně (řešení pojistných událostí, využívání nainvestovaných prostředků, atd., i pravidelný informativní kontakt), s tímto mi pomáhá kvůli časové vytíženosti má osobní asistentka.
   Václav Holuša

  • #88898 Odpovědět
   Janků Kateřina
   Host

   Dobrý den,
   moc ráda Vám se vším poradím.

   • #205441 Odpovědět
    Tomáš
    Host

    Dobrý den, také hledám finančního poradce. Můžete mi zde nechat kontakt? Moc děkuji

   • #217245 Odpovědět
    Lucie
    Host

    Dobrý den,
    máte o finančního poradce stále zájem?

  • #218119 Odpovědět
   David
   Host

   Dobrý den, jestli někdo poptává rady ohledně financích, nebojte se mi napsat. Jsem Finanční kouč, který neřeší jen věci co poradce, ale nabízím dlouhodobý servis a jestli se chcete vzdělávat tak i koučink.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Hledám finančního poradce
Informace o uživateli: