Diskuzní fórum / Poradna

Životní pojistka PČS FLEXI

Pojištění.cz Fóra Pojištění Životní pojištění Životní pojistka PČS FLEXI

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (0 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Josef Korec a poslední změna proběhla před 7 roky, 10 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #502 Odpověď
  Profilový obrázek
  pedro

  Dobrý den,

  prosím Vás, moje matka si uzavřela u PČS Životní pojistku PČS FLEXI. Nedávno se jí stal úraz (Zlomenina článku prstu nohy s posunutím), který měla cca. 7 týdnů. Pojišťovna jí asi před měsícem poslala na účet 10.500 Kč což bude dosti pravděpodobně odškodné za tento úraz, dosti pravděpodobně píši proto, protože jí doposavaď nebyl poslán dopis s vyrozuměním o ukončení šetření úrazu. A má otázka zní: Pojišťovna poslala matce odškodnění pouze za 21 dnů, ale má matka se léčila min 50 dnů, tak jak je možné že jí poslali „pouze“ 10.500 Kč, když jí mělo náležet mnohem více? Tento názor podkládám tím, že se mi podařilo z nejmenovaného zdroje získat tabulku s Maximálními dny lečení úrazu u jednotlivých úrazů – u tohoto úrazu je max. doba lčení, kterou proplácejí 49. dnů, tudíž by jí mělo náležet 24.500 Kč a ne 10.500 Kč nebo se mílím? Včera jsem poslal na tuto pojišťovnu dopis se stížností na postup plnění tohoto úrazu.

 • #503 Odpověď
  Profilový obrázek
  Beruška

  Mýlím – ý!!!!

 • #504 Odpověď
  Profilový obrázek
  Josef Korec

  Odškodnění je za nezbytnou tabulkovou dobu. Není nic než si sehnat oceňovací tabulky,ale dcera si rozbila hlavu- tržná rána na dva stehy z Dynamiku vyplaceno za 23dní, i když byla 18 dní ošetřovaná.
  Asi v tom mají všichni hokej.Jo a to Vám ještě přijde výluka na další zlomeniny všeho druhu!

Odpovědět: Životní pojistka PČS FLEXI
Informace o Vás:
test