Životní pojistka PČS FLEXI

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Josef Korec a poslední změna proběhla 12 let, 10 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #502 Odpovědět
   pedro
   Host

   Dobrý den,

   prosím Vás, moje matka si uzavřela u PČS Životní pojistku PČS FLEXI. Nedávno se jí stal úraz (Zlomenina článku prstu nohy s posunutím), který měla cca. 7 týdnů. Pojišťovna jí asi před měsícem poslala na účet 10.500 Kč což bude dosti pravděpodobně odškodné za tento úraz, dosti pravděpodobně píši proto, protože jí doposavaď nebyl poslán dopis s vyrozuměním o ukončení šetření úrazu. A má otázka zní: Pojišťovna poslala matce odškodnění pouze za 21 dnů, ale má matka se léčila min 50 dnů, tak jak je možné že jí poslali „pouze“ 10.500 Kč, když jí mělo náležet mnohem více? Tento názor podkládám tím, že se mi podařilo z nejmenovaného zdroje získat tabulku s Maximálními dny lečení úrazu u jednotlivých úrazů – u tohoto úrazu je max. doba lčení, kterou proplácejí 49. dnů, tudíž by jí mělo náležet 24.500 Kč a ne 10.500 Kč nebo se mílím? Včera jsem poslal na tuto pojišťovnu dopis se stížností na postup plnění tohoto úrazu.

  • #503 Odpovědět
   Beruška
   Host

   Mýlím – ý!!!!

  • #504 Odpovědět
   Josef Korec
   Host

   Odškodnění je za nezbytnou tabulkovou dobu. Není nic než si sehnat oceňovací tabulky,ale dcera si rozbila hlavu- tržná rána na dva stehy z Dynamiku vyplaceno za 23dní, i když byla 18 dní ošetřovaná.
   Asi v tom mají všichni hokej.Jo a to Vám ještě přijde výluka na další zlomeniny všeho druhu!

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: Životní pojistka PČS FLEXI
Informace o uživateli: