Finanční program

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel MTMichael a poslední změna proběhla 11 let, 5 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1078 Odpovědět
   Jarmila Rozehnalová
   Host

   Dobrý den, jsem úplný laik, proto tady pročítám Vaše diskuze a prosím o radu, nechci se unáhlit v rozhodování. Chtěla bych, aby si moje 21 letá dcera uzavřela nějakou úrazovou pojistku. Je zdravá a nemá žádné problémy, ale pravidelně tancuje na diskotékách jako tanečnice, může se stát, že spadne, vyvrtne si kotník atd. a je na čas bez příjmu. Nějaký nezávislý finanční a investiční poradce pro OVBAllfinanz jí navrhl tenhle program:
    Příprava na důchodovou reformu
   o ročníky 1990 – 2000 budou dostávat cca 18 % současných důchodů
   o Klient si může vybrat část peněz již po 2 letech, ale doporučujeme je tam nechat delší dobu, kvůli větším úrokům a zhodnocení
   o V případě, že klient bude spořit 1.500,– bude mít důchod 16.552,– měsíčně
    Nejvhodnější varianta úrazového připojištění
   o Trvalé následky úrazu s progresivním plněním : 500.000,– za 95,–/měsíčně
   o Denní dávky za dobu léčení úrazu : 400,– za 252,–/měsíčně
   o Hospitalizace – výplata od 1. dne : 100,– za 19,–/měsíčně
   o Hospitalizace následkem úrazu – výplata od 1. dne – 1900,– za 95,–/měsíčně
   o Celkem za připojištění 461,–
    Vytvoření finanční rezervy vhodné na cokoliv
   o Využití vysokého zhodnocení díky stabilním výnosným fondům
   o Umožňuje výběr v průběhu spoření, na cokoliv – auto, dovolená
    Možnost využití daňových odpočtů – v případě že si klient spoří 1.000 měsíčně, bude mít 12.000,– odečet ze základu daně
    Společnost ING se svým produktem Smart byla oceněna prestižní cenou Zlatá koruna jako nejlepší fin. Produkt v oblasti IŽP

   Můžu poprosit o nějaký názor k tomu? Po přečtení Vašich příspěvků v diskuzi jsem došla k názoru, že to životní pojištění se spořením asi není moc výhodné. Ale co to úrazové? Popřípadě má jiná pojišťovna něco lepšího? Moc děkuji za případné rady.

  • #1079 Odpovědět
   Jaroslav Roubíček
   Host

   Paní Rozehnalová,

   jakékoli kombinace jsou téměř vždy nevýhodné. Žádáte o názor, ale tady se jedná o konkrétní řešení Vaší konkrétní životní situace, kterou nebudeme řešit na veřejném serveru.

  • #1080 Odpovědět
   Bartošová Kateřina
   Host

   Dobrý den, produkt ING Smart s novými podmínka je velice dobrý i já sama ho mám, jinak dobrou zkušenost mám s Pojišťovnou České Spořitelny či Alliamz. Ale těžko říct, který produkt bude přímo vyhovovat vaší dceři, když Vás neznám osobně. Podle toho co Vám udělal poradce bych řekla, že některé částky jsou přiliš vysoké(na pojistkách se nemá vydělat, ale mají zajistit potřebný příjem pro případ, že se nedej bůh něco stane) a druhá věc, některé věci tam určitě chybí. Jinak moc nedoporučuji si do jednoho produktu zároveň spořit a zároveň si zajistit úraz – jsou to dva různé produkty a nemají co dělat u sebe.

  • #1081 Odpovědět
   MTMichael
   Host

   Dobrý den,Ing pojišťovna a řešení které vám přinesl váš finanční poradce je dobrá volba,ale pro vaši ceru bych spíš doporučil Pro ženy od Allianz,jako jediná v Republice totiž poskytuje balíček pojištění,které se vztahuje i na rizikové těhotenství,nebo jakékoliv komplikace s ním spojené,pokud se vám narodí děťátko s postižením tak vás také odškodní a spoustu dalšího,takže určitě Allianz,tím ale neříkám že ING je špatné,je to velmi kvalitní pojišťovna,která se může pyšnit různým oceněnim.Samozřejmě záleží na tom jak dopadli výsledky v kalkulačkách.Co bylo pro vás výhodné z hlediska financí.Další věc je to že,když si sjednáte IŽP pojištění se spořením,dostáváte velké slevy a ty ve výsledku mohou dělat v řádech několika set korun.Pokud nechcete IŽP,ale chcete si i spořit,doporučuji úrazovku a k tomu čisté investice s vysokým úročením.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: Finanční program
Informace o uživateli: