Cestovní pojištění bez cestovní kanceláře

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Jana Roselli – Pojištění.cz a poslední změna proběhla 14 let, 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #2277 Odpovědět
   Kateřina Dvořáková
   Host

   Dobrý den,

   chtěla bych se zeptat, jestli nějaké cestovní pojištění nějak řeší, když jedem na dovolenou svým vlastním autem a nocujem v kempu nebo musíme mít zájezd od cestovky? A pokud to neřeší, co lze považovat za nejlevnější cestovní pojištění pro 2 dospělé osoby a pro 2 děti na den, abych nevyhazovala zbytečné peníze, za něco co nevyužiji?

   Děkuji za odpověď.

   Kateřina Dvořáková

  • #2278 Odpovědět
   Jana Roselli – Pojištění.cz
   Host

   Vážená paní Dvořáková,

   pokud cestujete po ČR pojistí Vás pouze pár pojišťoven, u nás na http://www.pojisteni.cz máme v nabídce Allianz pojišťovnu, a.s. Jedná se o standardní cestovní pojištění.

   Pokud cestujete do zahraničí, samozřejmě je výběr z více pojišťoven. I v případě, že se nebude jednat o zájezd zakoupený v cestovní kanceláři, můžete se na cesty pojistit.

   Na našich stránkách Vám nabízíme pojištění léčebných výloh pro dospělého od 17 Kč na den, pro dítě od 11 Kč na den. Samozřejmě si můžete volit řadu připojištění jako je úrazové připojištění např. od 3Kč na den, pojištění odpovědnosti za škodu od 5 Kč na den nebo pojištění zavazadel.

   Pokud však cestujete vlastním vozem, byl by pro Vás jistě výhodný produkt Léto autem, který nabízíme od společnosti Mondial assistance. Tento balíček nabízí nejen pojištění léčebných výloh, odpovědnosti za škodu, úrazu a zavazadel, ale také technickou pomoc související s Vaším vozem.

   Ceny těchto pojištění a jejich výhody si můžete porovnat na našich stránkách: https://www.pojisteni.cz/srovnani/cestovni-pojisteni.html , kde do vstupního formuláře zadáte základní údaje a po kliknutí na tlačítko "srovnat nabídky pojišťoven" si vyberete pro Vás tu nejzajímavější a samozřejmě nejvýhodnější nabídku cestovního pojištění on-line.

   Mějte hezký den. Jana Roselli, Pojištění.cz

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na téma: Cestovní pojištění bez cestovní kanceláře
Informace o uživateli: