Česká pojišťovna a oceňovací tabulky pro životní pojištění

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojisteni Pojistovny a poslední změna proběhla 12 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #539 Odpovědět
   Kateřina
   Host

   Dobrý den

   Jsem Finanční poradce a tak jsem si zkusila zavolat jako běžný klient na pobočku České pojištovny s tím že mám sjednán produkt Dynamik a chci jej porovnat s Diamantem ale nemám k dispozici oceňovací tabulky k porovnání načež mi paní operátorka sdělila ať si zavolám ve všední den, že snad mi zodpoví pověřená osoba zítra – jenže jakto se mnou bývá tak jsem chtéla zodpovědět zda – li mi oceňovací tabulku pošlou emailem – odpověd nejsem pověřena Vám toto sdělit, nevím zkuste zavolat zítra……….. já to zkusím : )

   Ale je vidět jak se ČP chová ke svým klientům – žádný z mých klientů nikdy nedostal oceňovací tabulky a sehnat je se rovná zázraku, nechci tím nikoho pomlouvat ale není to košér.

   Určité tu souhlasím s názory rychle vypuštěných poradců, pojišťováků atd. kteří nevědí co sjednávají ale hlavně že je provize takto to fungovat nemá a nedivím se že lidé mají takovýto názor, každý den se setkávám se špatné nastavenými pojistkami co se týče života i majetku, ne nejsem z Těch co sežral všem rozum ale jsem spíš velmi nespokojena díky poradcům kteří svoji práci délají poctivě i když samozřejmě za provizi, zadarmo do práce nikdo nechodí na druhou stranu pokud poradce stojí za něco tak klientovi musí dělat i servis a pomoci s nahlášením pojistné události, udělat maximum aby klient byl spokojen a nadále zůstal v péči toho kdo za něj dostal tu provizi o tom je kvalitní poradce ale je jich málo, bohužel.

   ČP jinak má pojistné podmínky Diamantu na stránkách ale mrkňete na ty výluky, radši se nebudu vyjadřovat ať nikoho nepopudím.

   Přeji všem krásné svátky a lepší zkušenosti s pojištovnami a jejich poradci jinak podnět na stížnost se dá vždy podat na Českou národní banku : )

  • #540 Odpovědět
   Pojisteni Pojistovny
   Host

   Na trhu máte i jiné pojišťovny 🙂
   Pokuď chcete pojištění života (jenom krytí rizik) a mít nízke poplatky tak doporučuju online produkt od ING.
   Úrazové životní pojištění ProAktiv Start on-line – http://www.ingpojistovna.cz/pojisteni/tradicni-pojisteni/urazove-zivotni-pojisteni-ing-proaktiv-start/

   Pokuď chcete investovat i do podílových fondů (díky tomu, že se propadli, tak je nejvhodnější doba) krýt rizika i spořit tak doporučuju
   Životní pojištění ING Smart – http://www.ingpojistovna.cz/pojisteni/investicni-pojisteni/zivotni-pojisteni-ing-smart-nove/

   Životní pojištění ING Smart získalo 1. místo v soutěži Banka roku 2011.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na téma: Česká pojišťovna a oceňovací tabulky pro životní pojištění
Informace o uživateli: