Allianz F1 investiční životní pojištění

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Jan Jirota a poslední změna proběhla 10 let, 8 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1362 Odpovědět
   Lucie
   Host

   Dobrý den,

   ráda bych se Vás zeptala na to, jestli je možnost, že v následující situaci nebudu mít nárok na plnění pojistné události: V lednu mě začalo bolet koleno. Šla jsem k lékaři, který mi sdělil, že to možná budou přetržený křížový vazy v koleni. Nebyl si jistý a objednal mě za měsíc na magnetickou resonanci. Mezitím jsem oslovila poradce Partners a ten mi doporučil uzavřít investiční životní pojištění Allianz F1, měsíčně platím 1200,-. Z magnetické resonance se ukázalo, že mám opravdu přetržené křížové vazy v koleni a k tomu prasklý meniskus. Lékař nařídil operaci, která proběhne za týden. Ráda bych se zeptala, zda nemůže nastat situace, že nebudu mít žádný nárok na vyplacení pojistky z toho důvodu, že jsem s problémem s kolenem šla k lékaři týden před uzavřením pojistky. Poradce z Partners mi tuto pojistku doporučil a ujistil mne, že je vše v pořádku, ale i tak mám obavy, a proto se ptám Vás, jak na to bude nahlíženo. I když si myslím, že když bylo potvrzení diagnozy měsíc po uzavření pojistky a operace v polovině června, tak by v tom snad žádný problém být neměl, nebo co myslíte?

   Předem Vám mockrát děkuji za radu.

  • #1363 Odpovědět
   Lucie
   Host

   Nikdo nenajde chviličku na odpověď?

   Děkuji za jakoukoliv radu!

  • #1364 Odpovědět
   Radek
   Host

   Dobrý den,
   domnívám se, že vám plnit nebudou.

  • #1365 Odpovědět
   Jan Jirota
   Host

   Dobrý den,

   záleží co jste napsala do zdravotního dotazníku, zda jste to zatajila nepočítejte s plněním. Pokud je o problému s kolenem pojištovna obeznámena, záleží jak vyhodnotila rizikovost a zda vám toto zranění vyloučila z pojištění nebo jen navýšila pojistné. Jinak obecně platí 3.měsíční karenční doba na pojistnou událost způsobenou nemocí a pokud je to úraz je možné plnění od začátku pojištění.
   Nejsem obeznámen s tím co Vám poradce řekl nebo neřekl, ale min. toto měl říci.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: Allianz F1 investiční životní pojištění
Informace o uživateli: