Odpověď na téma: IŽP Profi invest – Pojistná doba

#771
L. Pehalová
Host

Zdravím,
nevidím důvod, proč byste měl spořit 30 let jenom proto, aby nějaký Váš známý měl z této transakce maximální provizi. Nemyslíte, že si to tak trochu protiřečí? Jsou to přece Vaše peníze, pokud se budete moci rozhodnout, na jakou dobu si založíte IŽP, rozhodujte se spíš podle toho, jak to bude vyhovovat Vám.
Zhodnocení 4% není nic moc, když uvážíte, že 3% zabije inflace, výsledně se Vám budou peníze jakoby zhodnocovat jen jedním procentem, při zhodnocení 5% dvěma a tak dále. Nic moc, že?
Co se rozložení peněz do fondů týče, osobně si myslím, že při investici do jen dvou fondů, nebude mít Vaše IŽP takovou vyrovnávací schopnost, jakou můžeme vidět například u jiných, výhodnějších produktů.
Platíte si 500,- a výše pojistné částky pro případ smrti činí jen 10.000,- Kč? To rozhodně nebude stačit ani na pohřeb, nehledě na to, co by dostala partnerka a potomci, nemluvě o pojistné částce, kterou dostanete, když se Vám stane nějaký vážný úraz!
Jestli je nová smlouva Vision4life tak hodně podobná tomu, co Vám známý nabízí nyní, no, nevím.
Pokud jste IŽP ještě neuzavřel, napište mi na e-mail lpehalova@seznam.cz a probereme spolu a s mým kolegou produkty, které budou pro Vás výhodnější než to, co Vám nabízí známý.
Krásný zbytek dne přeje

L. Pehalová