Odpověď na téma: Životní pojištění a výnos z rezerv

#2702
Raidboss
Host

Za všechno můžou politici a vlastně stát , který chrání , jen velké společnosti, které uplácejí politiky,aby do těch či onech zákonů nenahlíželi,nevšímali si jejich znění,neupravovali je tak , abz chránili obyčejné lidi.
Jak jinak si totiž vysvětlit, že vlastně pojišťovny nemají ve smlouvě napsáno to nejvíce důležité,což znamená vlastně to přesně,za jakých podmínek dostanou nebo nedostanou peníze,když chtějí klienti zrušit životní pojištění.

Prostě je kryjí zákony České republiky, která na své lidi a jejich ochranu z vysoka kašle!!!

Příklad: pán co ho velice dobře znám nebyl upozorněn,před uzavřením smlouvy na to, že dva,či tři a nebo více či méně let nesmí rušit Životní pojištění ani kdyby tam měl 200 000 kč,protože o ně vlastně příjde.
Další věc: Pojišťovny se nejraději vymlouvají na makléře, který pojistku uzavíral, protože není jejich zaměstnancem a podmínky nim uzavřené smlouvy jsou jinačí,nežli samotné pojišťovny.

Poslední co bych chtěl vzkázat je to…. Občané ČR nespoléhejte na náš stát,protože je to jeden velký plivanec sobeckých a skorumpovaných politiků,kterým je krom jejich příjmů úplně jedno,že zákony dnes kryjí jen ty bohaté,protože naší politici bohatí na úkor nás jsou. Dejte si raději peníze do stružoku,či pod polštář…tam je najdete a hlavně bez poplatku a celé….Raidboss…