Odpověď na téma: ZFP Akademie

#1739
Juraj
Host

Opět jste napsal hovadiny a dokonce neumíte ani počítat. Doporučuji se naučit nákladové ukazatele a jejich následný výpočet. Asi jste nečetl mé příspěvky, proč chcete uplatňovat daňovou úlevu? Uděláme to jinak, budete mi měsíčně platit to co platíte pojišťovně a já Vám budu ročně vracet peníze ve výši daňových úlev a pokud nevydržíte alespoň do 60let, tak mi celou částku vrátíte. Dobrý byznys pro mě, já vám za celou dobu strhnu kolem 40-50% tak jak to dělá pojišťovna a ještě mi budete muset nějaké ty penízky vrátit + Vám strhnu 15% možná i více z výnosu. Stále to ještě nechápete???? Děláte to samé, ale peníze nedáváte mě, ale pojišťovně. Dnes už nejsem ani tak finanční poradce jako spíše manažer a trenér, ale základy z analytiky pořád znám. Nepotřebujete MLM systém aby jste vydělával slušné peníze. Kolik máte ve vašem systému v průměru za vlastní lidi 25-35%? Můžeme zde porovnat kolik by jste měl u nás. Proč si myslíte, že se práce nedá dělat kvalitněji za mnohem vyšší odměny a provize? Co je podle Vás pasivní příjem? Kontrolní otázka, když máte 3% inflaci a investujete 30let, jaká výkonnost fondu musí být aby jste neznehodnotil investici? Pak Vám zde napíšu příklad, který Vás totálně dostane, pak snad už konečně zavrhnete investování přes pojišťovnu.

Ano, má klientka provizní zátěž nepocítí, protože platí pouze rizika a žádné počáteční a jiné poplatky. Klientka neinvestuje! Dokonce rizika mají stálou cenu, takže to není jako u klasického IŽP kde roste časem cena za rizika (snižování kapitálu). Když to klientka zruší za rok nebo za 15let, je to jedno. Cena rizik je plně konkurenceschopná a plnění bezkonkurenční. Dokonce může mít i ty vaše daňové úlevy a nemusí platit přemrštěné provize. To Vám hlava nebere, že:-)

To že klienti ruší smlouvy do 6let je dle statistik pojišťoven. Do toho nepočítám Allianz, která je na tom nejlépe (15let). Je pravda že klienti mají i 15let staré smlouvy, ale to byla jiná doba (KŽP), dnes je zprostředkovatele už neruší, protože smlouvy pomalu končí a navíc byla TÚM kolem 4-5%.

Nikdy nikdo na ŽP (investice) nevydělal!!!